Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek içeriğe göre olumlu ya da olumsuz tabir edilebilir.Rüyada fare görmekle alakalı ilk bakmamız gereken yer farenin boyutudur. Küçük fare, dikkat etmeniz gereken ufak ama önemli bir meseleye tekabül eder. Bazen farenin küçüklüğü, boyunuzu aşan meselelerin olduğuna delalet edebilir.

Farelerle ilgili bir rüya hayatın küçük sıkıntılarını alamet etmektedir. Fare, korktuğunuz ya da sizi rahatsız eden küçük bir şeyi temsil edebilir. Bu rüyalar size zarar verebilecek ya da düşündüğünüzden daha fazla zarar verebilecek küçük veya önemsiz sorunları işaret etmektedir.

Alternatif olarak rüyada fare görmek, sağlık durumunuzdaki bir bozulmaya atıfta bulunabilir. Rüyada farenin kaçtığını görmek, sorunlarınız ile ilgilenerek çözmek yerine onlardan uzaklaşmak ya da halının altına süpürmek gibi bir eğilimde olduğunuzu delalet eder. Kendinizi savunabilmek adına çekingen olmaktan vazgeçmelisiniz. Bir fareyi yemek yerken görmek, birilerinin yavaş yavaş kaynaklarınızı tüketmesini alamet etmektedir.Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Fare her ne kadar küçük olsa da akıllı hayvandır. Bu nedenle rüyada fare görmek, az bir kaynak ile çok iş yapabilmeyi de simgeler. Elimizdeki az imkânı yeteneklerimiz sayesinde büyük işleri gerçekleştirmek için kullanmayı anlatır.

Rüyada gördüğümüz hayvanların büyük bir kısmı bizim kendi özelliklerimizi yansıtmaktadır. Bu nedenle pis olarak algıladığımız fare utandığımız bir özelliğimizi yansıtıyor olabilir.

Rüyada fare görmek, bize hayatın sunduğu küçük sorunlara tabir edilir. Ancak bu sorunlara eğilmezseniz büyüyebilirler. Rüyada gördüğünüz beyaz fare mutlu bir evliliğe tabir edilir. Siyah renkli fare ailenizde sizi kıskanan bir kimseye yorulur. Çok sayıda fare ise gizli bir düşmana ve açlığa alamet eder.

Küçük yaramaz bir fareyi görmek, ürkek olduğunuzun bir işaretidir. Siz iyiliği, ailenize olan bağlılığını, başarı ve zevki temsil ediyorsunuz. Başkalarının sizi duymasına ve arzularınızı anlamasına odaklanmanız gerekir.

Bu rüyada başkaca bir haşere bulunursa veya fare peynir yiyorsa, bu yakında hoş bir sürprizin kapınızı çalacağını gösterir. Bu rüya, sizin için güzel zamanların başladığını ifade eder. Kendinizi ifade ederek daha ileriye yol alacağınız bir sürece gireceğinize alamet eder.


Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek, güzel şansa tabir olunur. Çevrenizde istemediğiniz bir kimseden kurtulacağınızı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda çok uzun süredir göz ardı ettiğiniz ufak sorunların varlığına işaret eder.

Rüyada fare öldürmek, korkularınızı yendiğinizin bir işareti de olabilir. Rüyada ölü bir fare görmek, ise düşmanınızın olduğunu anlatır. Bu size karşı kötü emelleri olan bir düşmana karşı kazanacağınız zaferi anlatır.

Rüyadaki ölü fare, küçük hesaplar peşinde olan bir kimseyi ifade eder. Bu rüya sizden yararlanan ve malınızı mülkünüzü kemiren bir kimseye tabir edilir. Düşmanlarınıza karşı galip geleceğinize yorumlanır. Çevrenizde arkanızdan konuşan kimselerin olduğuna delalet eder.  Rüyada ayağınız ile fare öldürmek, pişman olacağınız bir karar vermeye ve ömür boyu kurtulamayacağınıza yorulur.

Rüyada büyükçe bir fare öldürmek, dertlerden kurtulmaya, refaha ermeye tabir olunur. Çok sayıda fare öldürmek, ise günah işlemeye yorumlanır. Rüyada eli ile fare öldürmek, ise yuvanızı bozmaya çalışan bir kimseyi engellemeye tabir edilir. Tuvalette fare öldürdüğünü, gören kimse iş hayatındaki sorunlu kişilerden uzaklaşır. Taş atarak fare öldürmek, ise elindeki olanakları kullanarak başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada ölü bir fare, çok uzun süredir yok saydığınız küçük bir sorunu ya da sorunu simgelemektedir. Yine bu rüya, üzerinizden bir korkuyu attığınızı ve küçük bir sorunla uğraştığınızı gösteren bir işaret olabilir. Rüyada bir fare kapanı görmek, duygusal olarak sıkışıp kalmış olabileceğinizi ifade eder. Alternatif olarak bu rüya, uzun süredir devam eden bir soruna bir çözüm öneriyor olabilir ve size “daha iyi bir fare kapanı yapmanın” bir yolunu gösterebilir. Yine kapana yakalanmış fare, yenilgiye uğramış düşmanlara delalet eder.


Rüyada Fare

Rüyada fare gören bir kadın bir başka kadın ile sorun yaşar. Rüyada farenin ses yaptığını görmek olası bir hırsızlığı haber verir. Ufak bir fare iyiliği, aileye adanmışlığı simgeler.

Rüyada farenin peynir yediğini görmek, güzel bir sürprizin yaşanacağını haber verir. Aynı zamanda güzel bir döneme girmeye de delalet eder. Çevrenize dikkat kesilmeniz ve fırsatları kaçırmamanız gerektiğini anlatır. Bu dönemin sonunda karlı çıkan siz olursunuz. Rüyada fare görmek, kazanacağınız paraya delalet eder.

Rüyada yatakta fare görmek, işleri karıştıran hayırsız bir kadına tabir edilir. Fare rüyaları bazen de sağlığınız ile ilgilidir. Rüyada farenin eve girdiğini görmek, maddi olarak kayba uğramaya ve hırsıza yorumlanır. Fare ile konuşmak ise kötülüğünüzü isteyen bir arkadaşa sahip olmak anlamını taşır. Fare kimi zaman içi fesat bir kadına delalet eder. Bu kadının olduğu evde huzurun olmadığını, bereketin azaldığını gösterir.

Rüyada Fare Isırması

Rüyada fare ısırması, düşmanınız ile karşılaşacağınıza tabir olunur. Eğer bu ısırıktan zarar görmediyseniz galip geleceğinizi anlatır. Bu rüya temkinli olmanız konusunda bir uyarı niteliği taşır. Çevrenize, özellikle de akrabalarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Yine rüyada fare ısırması, kaçıracağınız önemli bir fırsata tabir edilir. Maddi olanaklardan faydalanamayacağınıza tabir olunur.

Rüyada beyaz bir farenin ısırması, iş hayatında kaçıracağınız fırsatları anlatır. Rüyada siyah bir farenin ısırdığını görmek, maddi kayıplar yaşamaya tabir edilir. Rüyada parmağınızı farenin ısırması, ise aile hayatında yaşanacak sorunlara delalet eder. Rüyada ayağını fare ısırması, iş hayatında yaşanacak sorunların habercisidir.


Rüyada Fare Kovalamak

Rüyada fare kovalamak, ticari anlamda kazanacağınız mala tabir olunur. Yatırımlarınız katlanarak devam eder. Hayırlı ve bereketli bir servet kazanamaya yorumlanır. Bir fareden korkmak, utanacağınız bir olay yaşamaya tabir edilir. Sıkıntılı günlerin geride kaldığını, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğini gösterir. Kaçan fare uykusuz bir gece geçireceğinizin işaretidir. Bu rüya sorunlarınızdan kaçtığınızı işaret eder.

Rüyada fareyi ininden çıkarmak, bereketin azalacağını anlatır. Rüyada bir fare sahibi olmak alacağınız hizmetçiye yorulur. Rüyada fareyi takip etmek, toplum tarafından dışlanmanıza neden olacak bir olayın yaşanacağına tabir edilir. Dostlarınızı iyi seçmeniz gerektiğini anlatır.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak, büyük bir şans elde edeceğinize tabir edilir. Bu size hiçbir şekilde faydası olmayacak, mutlu etmeyecek bir kadın ile beraber olacağınıza yorumlanır.

Tuzak kurarak yakaladığınız fare ise bir arkadaşınızdan alacağınız kötü habere tabir edilir. Tuzağa düşmüş bir fare, düşmanlarınızı zor duruma sokmaya da tabir edilir. Yine rüyada gördüğünüz tuzağa düşmüş fare, kendinizi bu şekilde hissetmenizin bir sonucu olabilir.

Farenin yeri kazarak içine girmesi, hırsızlığa tabir edilir. Rüyada fare avlamak, kötü bir kadınla beraber olmaya yorumlanır. Farenin bir duvarı deldiğini görmek, eve girecek hırsızları anlatır. Rüyada fare kapanı görmek, çevrenizdekileri kandırmaya çalışan bir kimse olduğunuza tabir edilir.Kaynaklar: auntyfly, dreamscloud