Rüyada Fal Bakmak

Rüyada fal bakmak, karşınızda her kim var ise geleceği ile ilgili bilgiler vermek, birinin merakını tatmin etmek, gerçek hayatta aslında kendi hayatınızla ilgili birtakım sorulara cevap aradığınıza ve istediğiniz cevapları bulacağınıza ya da bulduğunuza işaret etmektedir.Çok önemli bir beklenti içerisinde olabilir, birisine kalbinizi açmış ve karşılık bekliyor olabilirsiniz. Bu rüya size baktığınız falın olumsuz ya da olumlu durumuna göre ipuçları vermektedir. Beklentiniz olumlu şekilde sonuçlanabilir ya da sürüncemede kalarak unutmanız gerekebilir.

Rüyada Fal Bakmak Ne Anlama Gelir

Rüyada servet için fal bakmak, maddi yönden gerçek hayatta sıkışıklığa girdiğinize ve bu zor durumdan kurtulmak için bir çıkar yol bulmaya çalıştığınıza işaret eder. Eğer gördüğünüz rüya olumlu ise aradığınız çıkar yolu çok kısa bir süre içerisinde bulacaksınız anlamına gelmektedir. Olumlu gelişmelerle karşılaşacak ve bu kadar kısa bir sürede var olan sıkıntınızın çözüldüğüne siz de şaşıracaksınız demektir. Öte yandan gördüğünüz rüya olumsuz ise eğer maddi yönden zor zamanlara hazırlıklı olmanız yönünde uyarıcı anlam taşımaktadır.

Rüyada Kendiniz İçin Fal Bakmak

Rüyada kendiniz için fal bakmak, çevrenizdeki kişilerden gizlemek istediğiniz bir konuyu ya da durumu insanlarla paylaşmak isteyeceğinize ve içinizi döktükten sonra rahatlayacağınıza yorumlanmaktadır. Dile getireceğiniz konu ile ilgili alacağınız risk isteğiniz şekilde sonuçlanacak ve aldığınız riske değecek şekilde sonuçlar elde edebileceksiniz demektir. Yaşayacağınız olumlu durumlar gerçekleşeme başladıktan sonra neden daha önce kimse ile paylaşarak derdime çare aramadım diye üzülebilirsiniz.

Rüyada Birden Fazla Kişiye Fal Bakmak

Rüyada birden fazla kişiye fal bakmak, etrafınızda kalabalık bir ortam içerisinde sizin ile ilgili bilgi toplamaya çalışan birinin varlığına işaret etmektedir. Bu kişi sizin iş ortamınızdan biri olabilir ve sizin mevkiinizle ile ilgili arka planda kulis yaparak işlerinizi baltalıyor olabilir. Bu kişi ile olan arkadaşlığınızı gözden geçirmek isteyebilir, hatta o kişiye bilgi veren diğer iş arkadaşlarınızla aranıza bir süre mesafe koyarak uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz bu eylem sizi iş yerinizde karşılaşabileceğiniz güç bir durumdan kurtulmanıza olanak sağlayacaktır.

Rüyada Kahve Telvesiyle Fal Bakmak

Rüyada kahve telvesiyle fal bakmak, aile içerisinde sizi kıskanan aile fertlerinin bulunduğuna işaret etmektedir. Ailenizle birlikte ortak bir iş yürütüyor olabilir fakat bu kişi yüzünden yapacağınız ya da yaptınız işten maksimum verim sağlayamıyor olabilirsiniz. Karşılaştığınız bu olumsuz durum karşısında arkadaşlarınızdan göreceğiniz destek ile çok fazla zarar görmeden sıyrılabilirsiniz anlamına gelmektedir.

Referanslar

Dreamstop, 2018

Globe-views, 2018