Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek kendini adamayı, uyumu ve yeni başlangıçları temsil etmektedir.Hayatınızın önemli br döneminden geçtiğinizi simgeler. Yine bu rüya aynı zamanda içinizde zıt duran duyguların uyum sağladıklarını ve harmoni yakaladığınızı anlatmaktadır. Rüyada evlendiğiniz kişinin özellikleri kilit önem taşır. Bu özellikler gerçek hayatta kendinizde olmasını istediğiniz özelliklerin bir yansımasıdır.

Rüyada evlilik teklifi yaptığını görmek içinde bulunduğunuz bir durumun kötüye gideceğini haber verir. Eski sevgiliniz ile evlendiğinizi görmek ise bu ilişkiden dersler çıkararak hatalarınızı tekrar etmemek istediğinizi gösterir. Alternatif olarak mevcut ilişkinizde eski ilişkinizde yaşadığınız güzel şeylerin yeniden yaşanmasını istediğinize işarettir.

Anlaşmalı olarak bir evlilik gerçekleştirmek ise bir şey yapmaya zorlandığınızı anlatır. Hayatınızda istemedğiniz yeni bir döneme girdiğinize delalet eder. Ve bu yeni dönemde elinizde çok fazla seçenek olmadığını düşünüyorsunuz. Birini kurtarmak adına onunla evlenmek ise fedakârlık yapan bir kimse olduğunuza ve ilişkilerinizde koruyucu rolü üstlendiğinize delalet eder.

Rüyada Evlenmek Ne Anlama Gelir

Yine rüyada evlendiğiniz kişi ile güçlü ve sağlıklı bir ilişki kurmak istediğinize, fedakarlığa hazır olduğunuza delalet eder. Biri ile evlendiğini görmek kimi zaman da o kişi ile iş ilişkisine girmek istediğinize delalettir. Ortak bir hedefe beraber yürümek istediğinizi anlatır.Rüyada tasvir edilen evliliğin uyumu ne kadar fazla ise iş hayatınızdaki beraberlik de o kadar güçlü olur. Evliliğinizin tehlikede olduğunu görmek ise iş arkadaşınız ile bir birliktelik yaşayacağınıza delalettir. Bu noktada mevcut ilişkiniz var ise gözden geçirmeli ve en doğru kararı almalısınız.

Eğer rüyada mutlu giden bir evliliğiniz var ise bu aynı şekilde iş hayatınıza yansıyacak demektir. Kötü giden bir evlilik ise hayırlı tabir edilmez.

Eğer rüyada evlendiğiniz kişiden çocuğunuz olmuyor ise bu iş arkadaşlarınıza güvenmediğiniz manasını taşır.  Arkadanızdan iş çeviren bazı kimselere delalet eder. Eşinizin sizi aldattığını görmek kendinize olan güveninizin zayıfladığını ve mutlu bir ilişkiyi hak etmedğinizi düşündüğünüze yorumlanır. Eğer aldatan kişi siz iseniz iyi giden bir durumu sabote edeceğinize tabir olunur.

Yine bir şekilde suçluluk duygusu hissettiğinizi ve mutsuzluk içertisinde olduğunuza yorumlanır. Eğer bir kimse ile değil de bir iş ya da spor dalı ile evli olduğunuzu gördüyseniz fedakârlık seviyenizin en üst noktada olduğuna rivayet edilir. Bu durumdan hoşnut olmak çok zorlu olsa da çabalarınızın meyve vereceğine yorumlanır.

Yine bu durumun diğer ilişkilerinizi etkilemesine de engel olmalısınız. Rüyada evlenmek kimi zamanda özgürlüğünü kaybetme korkusunu temsil edebilir. Bu nedenle rüyayı gördüğünüz esnada hissettiklerinize de dikkaet etmek gerekir.