Rüyada Evlat Edinmek

Rüyada evlat edinmek, yeni ve farklı bir şeylerin arayışında olduğunuzu gösterir.Kendinize, hayatınızda eksik olan ve sizi mutlu edecek şeyleri sormalısınız. Rüyada evlat edinildiğini görmek, içinizdeki çocuğu özlediğinizi alamet eder. Rüyada bir köpeği sahiplendiğini görmek ise sadık bir ilişki arayışında olduğunuzu simgeler. Bir kediyi sahiplenmek ise bağımsızlık isteğinizi anlatır.

Rüyada Evlat Edinmek Ne Anlama Gelir

Rüyada evlat edinmek, öncelikle rüyayı doğru şekilde yorumlayabilmek için evlat edindiğiniz çocuğu nasıl izlediğinizi, nasıl hisler içerisinde olduğunuzu ve çocuğun nasıl davrandığını incelemek gerekir. Rüyada evlat edindiğiniz çocuğun belirgin bir hareketi, hislerinden kaynaklı yaptığı bir eylem var mı? Bu sorunun cevabını bulmalısınız.

Rüyada çocuk evlat edinmek aslında kendi içinizde kendinize adapte etmeye çalıştığınız hislerin işaretidir. Rüyada evlat edindiğiniz çocuk size mesafeli davranıyor ise aslında gerçek hayatta kendinize artık yabancılaşmaya başladığınızın, bir işi ya da bir eylemi gerçekleştirirken içinizden gelerek yapmadığınızın, bıkkınlığın ve boş vermişliğin ifadesidir.Yine rüyada evlat edindiğiniz çocuk size cana yakın davranıyor ve mutlu gözüküyorsa, gerçek hayatta işlerin yolunda gittiğinden memnun, şu an ki yaşantınızdan mutlu olduğunuz anlamı çıkmaktadır.

Ayrıca da bu rüya gerçek hayatta birine bağlanmak isteyişinizin de habercisidir. İster hayat arkadaşı ister bir çocuk olsun özlemini çektiğinize işarettir. Evlat edinmeyle ilgili bir rüya aynı zamanda, bir çocuk evlat edinmek istediğinizin hatırlatıcısı da olabilir. Bu genellikle çocuk sahibi olamayan çiftlerin başına gelir.

Alternatif olarak rüyada evlat edinmek, hayatınızın gidişatından sıkıldığınıza, yeniliklere aç olduğunuza da işaret etmektedir. Sorumluluklarınızdan bir an için kaçmak, sizin için endişelenen başkalarının olduğunu hissetmek, onların size kol kanat gerdiğini bilerek biraz da rahat yaşamak isteğiniz olabilir.

Gerçek hayattan kaçmak isteğinizi abartmadan hayattan zevk alarak yaşamak sizi tatmin edecektir. Zira sorumluluklarınızı göz ardı etmek size zarar verir.


Rüyada Evlat Edinmekten Vazgeçmek

Rüyada evlat edinmekten vazgeçmek, hayatınızda değişen şeylerin, kayıplarınızın farkındasınız ve hatta kişisel karakterinizde de değişiklikler sizi rahatsız etmekte. Geri alamadığınız bir karar vermiş olabilirsiniz. İş yaşamınızda yeni bir projeye başlamaktan çekiniyor olabilir, kendinize güvenmiyor olabilirsiniz. Bu kararsızlığınızın ardından verdiğiniz olumsuz karar size zarar verecektir.

Bununla birlikte etrafınızdakiler sizin değişiminizin farkında ve sizden uzak durmaktadırlar. Bu süreci olumluya çevirmediğiniz müddetçe huzursuz olacak ve kendinizle birlikte etrafınızı da mutsuz edeceksiniz.

Rüyada Ailenizden Birinin Evlat Edindiğini Görmek

Rüyada ailenizden birinin evlat edindiğini görmek, ailenizden çok mutlu olacağınız bir haber alacaksınız anlamına gelir. Bu haberle birlikte sizin ve ailenizin yaşantısında büyük değişiklikler olacak ve adapte olabilmek için elinizden geleni yapacaksınız. Tüm aile bu haberle birlikte çok mutlu olacak ve değişim için canla başla çalışacaklardır.

Rüyada Evlat Edinildiğinizi Görmek

Rüyada sizi evlat edindiklerini görürseniz, bu gerçek yaşamınızda hoşnut olmadığınız bir durum karşısında hiç tanımadığınız biri tarafından heyecanla savunulacaksınız anlamına gelmektedir.

Bu durum sizi çok memnun edecek ve hatta bunların ötesinde bu kişi hayatınızın gelecek kısmında çok büyük yer edinecektir. Tüm kalbini size açacak ve siz tarafından da kabul görecektir. Mutlu bir evlilik sizi bekliyor.


Referanslar

Auntyflo – Adopt Dream Dictionary

Go To Horoscope – Adoption Dream Meaning

Dream Mean – Adopt Dream Symbol