Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, yakın zamanda alacağınız güzel haberlere işaret etmektedir.Kendi hanenizde sevgi ve sevinç bulacaksınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya güven hissi anlamına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda benlik ve ait olma hissi hakkında ipuçları vermektedir.  Geleceğe yönelik hazırlıklarınızın, geçmiş ile olan bağınızı koparttığınızın işaretidir.

Rüyada Ev Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kendi evinizi görmek, duygusal yönden eksik hissettiğiniz anlamına gelmektedir. Kendinizi bulunduğunuz ortama ait hissetmiyor ve çevrenizdeki kişilere gitgide yabancılaşıyorsunuz.

Arkadaş çevrenizi yakın zamanda değiştirme yoluna gidebilir ve artık eski arkadaşlarınızın sığ düşüncelerine artık maruz kalmadığınız için mutlu hissedebilirsiniz. Bulunduğunuz çevreyi değiştirmek sizin yenilenmenizi ve ilgi alanlarınızın değişmesini sağlayacak, size yeni ufuklar kazandıracaktır.

Rüyada Yıkık Ev Görmek

Rüyada yıkık ev görmek, hastalık haberi anlamına gelir. Özellikle kendi eviniz ise kendinizle ilgili sağlık yönünden alacağınız kötü haberlere işaret etmektedir. Ailenizin genetik hastalıklarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Erken teşhis hastalığınızın ilerlememesi için önem arz etmektedir.

Aynı zamanda hastalığı olan bir sevdiğiniz bir yakınınız için kan ya da ilik vermek durumunuz söz konusu olabilir. Bu rüya hastalık habercisi olsa da olumsuz anlam içermemektedir. Hastalığın tedavi edilerek son bulacağına sevinebilirsiniz.


Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, eski bir arkadaşlığın ya da ilişkinin yeniden canlanacağı anlamına gelmektedir. Tekrar bir araya gelebilir ve ilişkinizi bu sefer her şey yoluna girmiş şekilde devam ettirebilirsiniz. Geçmişteki hatalarınızdan ders almış olmanız hayatınıza tekrar beraber yeni bir sayfa açmanıza olanak sağlayacaktır.

Daha önce sizin için sorun haline gelen şeylerin artık eski önemini yitirmiş olması önem arz etmektedir. Fakat yeni sorunlar da yaratmanız an meselesidir. Bu nedenle hatalarınızdan ders almanız gerekmekte ve birbirinize olan yaklaşımınızı bir hayli yumuşatmanız gerekmektedir.

Rüyada Yeni Ev Görmek

Rüyada yeni ev görmek, yeni çevreye gireceğinize ve kendinizi güvende hissedeceğiniz anlamına gelmektedir. Kendinizi her zamankinden daha huzurlu ve iyi hissedeceksiniz. Uzun zamandır yeni bir hayatın özlemini kuruyor olabilir ve geleceğe yönelik planlar yapıyor olabilirsiniz. Artık sevinin çünkü istediğiniz o yeni hayata kavuşacaksınız demektir. Bu yenilik aslında sizin için yeni bir ilke anlamına da gelmektedir.

Bununla birlikte yeni bir iş ve yaşam sizi beklemektedir. Hatta hayatınıza yeni bir partner girecek ve duygusal yönden de büyük bir tatmin hissedeceksiniz demektir.


Rüyada İhtişamlı Ev Görmek

Rüyada ihtişamlı ev görmek, duygusal olarak tatmin olduğunuz anlamına gelmektedir. Uzun zamandır yalnızlık hissediyor ve hayatınıza yeni birini sokmaya korkuyor olabilirsiniz. Fakat bunun eksikliğini de hissediyor ve kendinizi dışarıya tamamen kapatmaya korkuyor olabilirsiniz.

Fakat yakın zamanda hayatınıza girecek ve her şekilde mükemmellik seviyesini yakalamış biri sizi can evinizden vuracaktır. İliklerinize kadar aşka boğulmanız söz konusu olacak ve sevilmenin ne kadar muhteşem bir his olduğunu tadacaksınız.

Rüyada Temeli Atılmış Ev Görmek

Rüyada temeli atılmış ev görmek, mevcut yaşamınızda bilge değişiklikler yapacaksınız anlamına gelmektedir. Yolunda gitmeyen ya da olağan seyreden hayatınızla ilgi artık yeni kararlar almanız gerektiği kanısı içerisinde olabilirsiniz.

Bununla birlikte kariyerinizin de artık yerinde saydığını düşünebilir ve artık aksiyon alma zamanının geldiğine dikkat çekebilirsiniz. Kendinizi geliştirme yönünde eylemler gerçekleştireceksiniz. Yabancı dil kurslarını araştırabilir ve ikinci bir dil öğrenmek için kayıt yaptırabilirsiniz.


Rüyada Yoksul Ev Görmek

Rüyada yoksul ev görmek, yorgunluk hissini sembolize etmektedir. Bu rüya şu an üzerinde çalıştığınız bir proje veya hedefin istediğiniz şekilde gitmediği anlamını taşımaktadır.

Bu proje üzerinde çok fazla efor sarf ederek istediğiniz faydayı saylayamamanız sizde bıkkınlık yaratacak ve devam etme gücünü kendinizde artık hissedemeyeceksiniz.

Rüyada Kapısı Olmayan Ev Görmek

Rüyada kapısı olmayan ev görmek, hayatınıza izinsiz şekilde girecek birini temsil etmektedir. Bu kişi yüzünden kendi alanınızın ihlal edildiğini düşünebilir ve güvensizlik hissedebilirsiniz.

Fakat bu kişiye istemeden de olsa kabul işaretini siz vermiştiniz ve sonrasında yaptığınız bu kabul görmez davranışlarınız hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Umut vermiş olmanız ve sonrasında kendinizi geri çekmeniz hoş karşılanmayacak ve bir süre olumsuz davranışlara maruz kalacaksınız demektir.


Rüyada Kapısı Açık Duran Bir Ev Görmek

Rüyada kapısı açık duran bir ev görmek, olumlu anlam içermektedir. Hayatınıza girecek yeni birini tamamen kabul edeceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun vadeli romantik bir ilişki sizi beklemektedir.

Bu rüya karşınızdaki kişiyi iyi ya da kötü tüm huylarıyla birlikte kabul ettiğiniz ve aynı şekilde kabul gördüğünüz anlamına gelmektedir.

Rüyada Camları Olmayan Bir Ev Görmek

Rüyada camları olmayan bir ev görmek, iletişim sorunları yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Etrafınızdaki kişilerle iletişim kurmak için ekstra çaba sarf edecek ve yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için kendinizi gerçekten dinletmeye zorlamanız gerekecektir.

Bununla birlikte siz de etrafınızdakileri dinlemediğiniz için ana konuyu anlamada sıkıntı yaşayabilir ve sürekli karşı tarafınızdaki kişiyi tekrar etmesi yönünde uyarabilirsiniz.

Rüyada Çatısı Olmayan Ev Görmek

Rüyada çatısı olmayan ev görmek, benlik saygısı eksiliği göstergesidir. Fiziksel ya da duygusal olarak kötü muameleye maruz kalabilirsiniz. İhmal edilebilir ve bu yüzden derin bir üzüntü hissedebilirsiniz.

Kendinize olan inancınızı yitirme raddesine geleceksiniz. Başkalarının size karşı olan kötü muamelelerini hak etmediğinizi anlamanız gerekmektedir. Bu nedenle böyle durumlarla karşılaştığınızda tepki vermeniz ve kesinlikle alttan almamanız gerekmektedir.


Referanslar

Dream Moods – House Dream Meaning

Huffington Post – House Dream Dictionary

Dreams Cloud – House Dream Interpretation