Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek, özellikle ayrılığın erken safhalarında oldukça sıradandır.Bu rüyanın tabiri yapılırken zaman ve olaylar son derece önemlidir. Özellikle yeni bir ilişkiye başlama aşamasındaysanız bilinçaltınız bu karşılaştırmayı yapıyor olabilir. Rüyada eski sevgiliyi görmek aranızda bitmemiş bir hesaplaşmayı ve kapanmamış meseleleri sembolize eder. Bu ilişkiye tekrar başlamak anlamına gelmez.

Yine rüyada eski sevgiliyi görmek yeni ilişkinizde aradığınız bazı alışkanlıkların olduğuna delalet eder. Örneğin eski erkek arkadaşınız son derece eğlenceli biri iken yeni birlikteliğinizin böyle olmaması bilinçaltınızı etkiliyor olabilir.

Özellikle stresli zamanlar geçiren insanlar rüyalarında eski sevgililerini görebilir. Bu rüya kimi zaman kötü bir alışkanlığınızı ya da geçmişte yaşadığınız bir probleme alamet eder.

Eğer güzel bir birliktelik içinde olduğunuz halde eski sevgiliyi gördüyseniz bu rüya suçluluk duygusuna kapıldığınızı gösterir. Bilinçaltınızın size yol göstermeye çalıştığını ifade eder. Kötü bir birliktelik yaşarken rüyada eski sevgiliyi görmek ise bu ilişkiyi bitirmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir

Yeni bir ilişkiye başlama aşamasında görülen bu rüya ise bilinçaltınızın iki insanı değerlendirme ve karşılaştırma aşamasında olduğuna delalet eder. Bu rüya yine geçmiş ilişkinizde yaptığınız hataları yapmamanız gerektiğine ve öğrendiklerinizi yeni ilişkinize adapte etmeniz gerektiğine işarettir.Rüyada eski sevgiliniz ile tekrar bir araya geldiğinizi görmek hayatınızda yaşayacağınız büyük bir değişime ifade eder. Rüyada eski sevgiliniz ile kavga ettiğinizi görmek ise mevcut ilişkinizi gözden geçirmeniz gerektiğine alamettir. Rüyada sevgilinizin eski sevgilisini görmek kendinizi onunla karşılaştırdığınıza işarettir.

Rüyada eski sevgilinizin size nasihat verdiğini görmek aynı hataları tekrarlamamanız gerektiğine tabir olunur. Rüyada eski sevgilinizin size masaj yaptığını görmek ise etrafınıza duvarlar ördüğünüze ve geçmiş ilişkiniz yüzünden korumacı davrandığınıza delalet eder.

Eski sevgilinizin size bir oyuncak verdiğini görmek ilişkinizi güzelleştirmeye çalıştığınıza bazen de olgun bir birliktelik yaşamadığınıza delalet eder. Eski sevgilinizin sizi kaçırdığını görmek size karşı hislerinin azalmadığına alamettir.

Eski sevgiliniz ile beraber bir çocuğa bakıcılık yaptığınızı görmek ise birbirinizin hayatından henüz çıkmadığınıza ve aranızda kapanmamış meseleler olduğuna tabir olunur. Rüyada eski sevgilinizin hamile olduğunu görmek bebek sizin ise ona karşı hislerinizin geçmediğine yorumlanır. Eğer bebek sizin değil ise ilişkinin bittiğini tamamen kabul ettiğinizi gösterir.Rüyada eski sevgilinizin annesini görmek kendinize olan güveninizde azalmalar olduğuna delalet eder. Yine bu rüya ona annesi vasıtası ile ulaşmaya çalıştığınıza yorumlanır. Rüyada eski sevgili tarafından terk edilmek yeni ilişkinizdeki tatsızlıkların giderileceğine delalettir. Rüyada eski sevgili ile sohbet etmek elinize geçecek fırsatları değerlendirecek olmaya delalet eder.

Eski sevgili ile öpüşmek vicdanınızı rahatsız eden şeylerin olduğuna bu nedenle bir yardım isteyeceğinize yorumlanır. Rüyada eski sevgiliniz ile evlenmek ise içinizdeki sıkıntıların geçeceğine ve huzura kavuşmaya yorumlanır.

Eski sevgili ile arkadaş olduğunu görmek zorlukları aşmaya ve rahatlamaya tabir olunur. Eski sevgiliden haber almak ise güzel bir yuva kurmaya ve huzura tabir olunur. Rüyada eski sevgiliden mektup almak çok istediğiniz bir dileğin gerçekleşeceğine delalet eder.