Rüyada Eşini Görmek

Rüyada eşini görmek evde çözümlenmemiş meselelerin olduğuna delalettir.Bu ilişki için önemli bir zaman diliminde olunduğunu gösterir. Eğer eşiniz ile mutlu olduğunuzu gördüyseniz güzel bir ilişki yaşadığınızı ve beklentilerinizin karşılandığını işaret eder. Mutsuz olduğunuzu görmek ise zor zamanlardan geçtiğinizi anlatır.

Gerçek hayatta eşiniz olmayan bir kimseyi eşiniz olarak görmek o kimse ile ilişkinizin güçleneceğini anlatır. Bu illaki romantik bir ilişki olmak zorunda değil. Bir iş ya da arkadaşlık ilişkisi de olabilir.

Rüyada eşinizin güldüğünü görmek ilişkinizin daha güzel bir hal alacağını anlatır. Eşiniz ile tartışmak ise aileniz ile yaşayacağınız problemlere tabir olunur. Eşinizin hamile olduğunu görmek finansal açıdan güçlenmeye ve müjdeli haber almaya yorumlanır. Rüyada bekar bir kızın kocasını görmesi ise yapacağı hayırlı bir evliliğe tabir olunur.

İki kocası birden olduğunu gören kimse müjdeli bir habere ve alınacak hediyeye yorumlanır. Rüyada eşini aldattığını gören kimsenin eşinin sadık bir kişi olduğuna tabir olunur.  Eski eşini görmek ise hayırlı bir rüyadır. Uzun zamandır beklenen müjdeli bir haberin alınacağına alamet eder.

Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada eşinin aldattığını görmek aile içindeki anlaşmazlıkları işaret eder. Rüyada bir başkasının eşini görmek ise arkadaşınızdan alacağınız habere yorumlanır. Rüyada ölmüş eşini gören kimsenin hayatı değişir. Rüyada eşini başkası ile görmek kısmetli olmaya yorumlanır.

Eşini öpmek ise aile içerisindeki mutluluğu ifade eder. Eşini dövmek kazanılacak haram paraya tabir olunur. Eşini kıskanmak ise iş ve aile hayatında çözülemeyen sorunlara yorulur. Rüyada eşini sarhoş olarak görmek yaşanacak tartışmaların habercisidir. Eşin ölmesi hayırlı bir haber alınacağına delalettir.

Eşini hasta olarak görmek alınacak üzüntülü haberleri alamet eder. Rüyada eşini örtünmüş olarak görmek ise çevreniz tarafından destek göremeyeceğiniz bir soruna alamet eder. Rüyada eşinin kör olduğunu görmek dedikodular yüzünden yaşanacak sorunlara alamet eder.

Rüyada eşini boğan kimse eşine karşı güvensizlik yaşar. İstenmeyen olayların yaşanacağının alametidir. Rüyada eşini kendisine küs gören kimse maddi zarara uğrayacak demektir. Rüyada eşini yüzerken görmek ise doğru kararlar sayesinde ekonomik olarak düzlüğe çıkmaya yorumlanır.