Rüyada Erik Yemek

Rüya içerisinde erik yemek, hasta kişiler için şifa habercisi olmaktadır. Yeşil rengi ile beraber hastalıktan kurtulmayı ifade eder. Rüyada erik yemek, kısmetin açılacağını ifade ettiği için hayırlı kazanca ve bol bereketli bir döneme girileceğine işaret eder.


Rüyada Erik Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşil eriği yediğini gören kimse, sıkıntılı dönemler sonrasında refaha ulaşacağını ve kazancının bol olacağını işaret etmektedir. Bu sıkıntılı durumların kısa süre sonra ortadan kalkacağını belirtir. Ayrıca bekar olan bir kişinin yeşil erik yemesi, kısa süre içinde evlilik yolunda adım atacağını gösterir. Rüyasında kırmızı erik yiyen bir kimse, işinde başarılı olacağını görür. Toplum içerisinde itibarı artarak mevki yükselmesi olur. Kırmızı erik, genel olarak rızık olarak bilinir. İş hayatında helal kazanç elde edeceğini gösterir.

Rüyada yenilen eriğin yeşil olması kazanca işaret ettiği gibi kara erik olarak yenmesi, özellikle ticaret ile kazanç sağlayan bir kişinin rüyasında gördüğü kara erik işlerin daha çok artacağını gösterir.

Ticaret yaparak kazanç sağlayan bir kimse rüyasında kara erik yediğini görmesi, hem üretimin hem de satışın artacağını gösterir. Rüyada erik yemek, hayırlara vesile olacağı gibi erik toplamak da hayırlı işlerin olacağının belirtisidir. Bunun dışında ekşi bir erik yemek, sıkıntılı dönemi işaret eder ama geçici bir sürek olarak sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyasının ortasında erik topladığını gören bir kişi, uzun süredir yapmak istediği bir işi kısa süre sonra yapacağı anlamına gelmektedir. Birçok sorun yüzünden gerçekleşemeyen bir işin hemen sorunsuz bir şekilde hallolacağı söz konusu olmaktadır.Kişinin erik toplayarak başkasına ikram etmesi, her iki kişinin de ortak sorunlarından kısa sürede kurtulacağını işaret eder. Rüya içerisinde erik yediğini gören kimse, yüzünü buruşturarak eriğin ekşi olduğunu belirten bir ifade ile rüyayı görmüş ise bu iyiye yorumlanmaz. Bir süredir uğraşılan bir işte sıkıntı çıkacağının belirtisidir. Genel olarak rüyada tadı beğenilmeyen birçok şey zaten hayra yorumlanmaz. Geçici bir süre sıkıntı yaşanacağını gösterir.