Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek, her şey mükemmel olmasa da yaşamınız hakkında iyi hissettiğinize işaret eder.Bu rüya, günlük hayatınızda daima güçlü bir insan olarak ilerlediğinizi ve artık bireysel seçimler yapmakta özgür olduğunuzu sembolize eder.  Erik rüyası, kendinizi, beklentileri karşılamak adına değiştirebilmeyi alamet eder.

Bu rüya sahip olduğunuz kusurların farkına varmaya delalet etse de kendinizi sınırlamayın. Ortalama olmak size göre değil ve en yukarıya çıkmak adına cesurca mücadele verin. Erik, sıkı çalışarak gelecek günlerin daha güzel olacağının bir alametidir.

Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir?

Erik ağacı görmek, hayalperest bir kimse olduğunuz anlamına gelir. Eğer ağaç yemyeşil ve meyveli doluysa başkalarından yardım almadan kendi başınıza bir şeyleri başarabileceğiniz manasını taşır.  Bazıları sizi sert, tehlikeli bir kişi olarak görebilirler çünkü onlar yüzeyin ötesine bakamayacak kadar sığ insanlar.

Yeşil ve taze erik:

Yeşil erikler, aileyle veya eşinizle ilgili küçük sorunlar olabileceği anlamına gelebilir. İlişkinizi kaybetmemek için bu konuların kolayca çözülmesini sağlamak adına duruma daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Yeşil erik hâlâ ağaçta duruyor ise bu rüya, ilişkilerin güçlendirilmesi adına tüm konuların ve sorunların birer birer çözümleneceğinin açık bir işaretidir. Olgun erikler, rahatladığınız ve aileniz ile geçirdiğiniz huzurlu anları simgeler.Erik topluyorsanız:

Rüyada ağaçtan veya yerden erik topladığını görmek, tüm arzularınız yerine getirilmiş olmasına rağmen aradığınız ve beklediğiniz zevki yakalayamadığınız anlamına gelebilir. Topladığınız erikler arasında birkaç tane dahi çürük olması, gelecekte hedeflediğiniz şeyleri elde edemeyeceğinize ve yalnız yaşamaya devam edeceğinize delalet eder.  Bu rüya, günümüzdeki hayatınıza bakmak adına bir uyarı olabilir. Gelecekteki bu yalnızlığı önlemek için değiştirmeniz gereken bazı şeyler var. Mevcut davranışınızı analiz edin, yapamadığınız ve sizi zorlayan durumlara karşı tepki gösterebilirsiniz. İlerlemek için bunları çözmeniz gerekmektedir.

Tatlı erikler:

Tatlı ve olgun erik yediğini görmek, eşinizle iyi bir ilişkiniz olduğu anlamına gelir. Yediğiniz erikler, ekşi olduklarında reddedilme korkularınıza alamet eder. Bu rüya eşiniz ile korkularınız hakkında açık açık konuşmadıysanız, ilişkinizde problemler yaşayabileceğinize yorumlanır. Karşılıklı iletişim, huzurlu ve uzun süren bir ilişkinin anahtarıdır.

Mevsimlere göre erik:

Kış vakti görülen erik rüyaları, önünüze çıkacak engellere ve sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Bu dönemde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yaz ayında görülen erik rüyası ise müjdeli haber almaya, huzur ve sağlığa yorumlanır.