Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Rüyada engerek yılanı görmek, gerçek hayatta karşı karşıya kalacağınız bir tehlike veya ilkel bir şeyle bağlantı kurma arzunuz nedeniyle sorun yaşayacağınız anlamına gelmektedir.Yaşamınızda öngörülemez nitelikte ve çeşitlilikte bir evre yaşayabilir ve olumsuz sonuçların getirilerini fazlasıyla hissedebilirsiniz. Fakat bununla birlikte çektiğiniz tüm zorlukların sonunda hayatınızın daha da güzelleştiğine tanık olacağınız için sevinmeniz gerekmektedir.

Rüyada korku hissediyorsanız eğer, sizi aldatmaya elverişli ve sahtekâr biriyle dostluk kurarken dikkatli olmanız gerektiği yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Fakat dost canlısı bir engerek yılanı görürseniz eğer uzun zamandır sizin için sorun olan bir durumu çözüme kavuşturacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada dev engerek yılanı görmek, yaşayacağınız kafa karışıklığına, kontrolden çıkmış hatta zorbalığa maruz kalınmış bir dönemden geçeceğinize yorumlanmaktadır. Geçtiğiniz bu kötü dönemde sizden faydalanmak isteyen bir kişi yaşadıklarınızın daha da beterini yaşayabilmeniz için elinden geleni ardına koymayabilir ve uzunca bir süre hayatı size zindan edebilir.

Rüyada Engerek Yılanından Kaçtığınızı Görmek

Rüyada engerek yılanından kaçtığınızı görmek, hayatınızda çok zorlu bir evreden geçtiğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada kaçtığınız yılan fazlasıyla saldırgan ise ve siz korkup kaçıyorsanız eğer karşılaşacağınız olumsuz durumdan zor da olsa kurtulacaksınız anlamına gelir. Bu süreçte size yardımcı olabilecek kimseleri etrafınızda bulamayabilir ve tek başına mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada Engerek Yılanıyla Boğuştuğunuzu Görmek

Rüyada engerek yılanıyla boğuştuğunuzu görmek, korkularınızla yüzleşmek durumunda kalacağınız anlamına gelmektedir. Yaşayacağınız büyük mücadele neticesinde büyük bir refah kazanabilir ve katlanmak zorunda olduğunuz tüm dertlere değdiğini düşünebilirsiniz. Düşmanınızı alt etmeniz sizi ruhen rahatlayacak ve geleceğiniz için kendinize güvenle hedefler koymanıza olanak sağlayacak anlamına gelir.


Rüyada Engerek Yılanı Beslediğinizi Görmek

Rüyada engerek yılanı beslediğinizi görmek, gerçek hayatta maddi bir iş ilişkisi için harika bir zamanda olduğunuzun habercisidir. Özellikle iş arkadaşlarınızın ya da ortaklarınızın da içinde olduğu bir rüya görüyorsanız eğer hepinizi birlikte ilgilendirecek finansal konuların ortaya çıkacağı ve birlikte bu durumu değerlendireceğiniz anlamına gelir. Fırsatları değerlendireceğiniz bu dönem size maddi anlamda beklentinizin de üstünde getiri sağlayacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Engerek Yılanı Öldürdüğünüzü Görmek

Rüyada engerek yılanı öldürdüğünüzü görmek, gerçek hayatta kötü niyetli bir rakibinizi saf dışı bırakacaksınız anlamına gelmektedir. Dikkatli davranışlarınız neticesinde size karşı kötü hisler besleyen bir arkadaşınızın emellerine ulaşmadan foyasını ortaya çıkaracak ve mutlak bir felaketten kendinizi koruyacaksınız demektir.

Rüyada Engerek Yılanına Dokunduğunuzu Görmek

Rüyada engerek yılanına dokunduğunuzu görmek, iki yüzlü insanlarla temas haline olduğunuz ve dikkatli olmanız gerektiği yönünde uyarıcı anlam içermektedir. İş ortaklığınıza dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Maddi yönden zor duruma düşebilirsiniz. Arkanızdan iş çevrilebilir ve ortak hesaplarınızdaki paraların azaldığını fark edebilirsiniz. Bununla birlikte iş ortamınızdaki meslektaşlarınız sizin açıklarınızı patronlarınıza gizli bir şekilde söyleyebilir.