Rüyada Elma Yemek

Rüyada elma yemek, talih ve şans anlamına gelmektedir.


Rüyada Elma Yemek Ne Anlama Gelir

Hayatınızda şanslı bir döneme gireceğinize emin olabilirsiniz. Karşınıza sizin hayatınızı kolaylaştıracak her türlü fırsatın çıkması ve bunları kullanabilmeniz sayesinde istediğiniz herşeye kolaylıkla kavuşabileceksiniz demektir. Rüyada elmayı nasıl yediğiniz karşılaşabileceğiniz durumlar karşısında da ipuçları vermektedir. Elmayı soyarak yemeniz karşılaşabileceğiniz bir takım zorlukların üstesinden başarıyle geleceksiniz demektir. Elmaları dilimleyerek yemek problemlerinizi kademeli olarak inceleyecek ve en uygun biçimde ve zamanda çözebileceksiniz demektir.

Rüyada Dilimlenmiş Elma Yemek

Rüyada dilimlenmiş elma yemek, size her türlü kolaylığı sağlayan bir kişiye işaret etmektedir. Size hayatı kolaylaştırmak adına tüm zorlukları kendisi yüklenebilir ve sizin için size fayda sağlayacak tüm imkanları ayağınıza sermek isteyebilir. Hayatınızda böyle bir kişinin var olması sizin için bulunmayan bir nimettir çünkü bu kişinin size olan aşkıyla birlikte sizin için yapmayacağı şey yoktur.

Rüyada Kabuklarıyla Elma Yemek

Rüyada kabuklarıyla elma yemek, şu an yürüttüğünüz projede bazı durumları eksik bıraktığınız ve gelecekte tamamlamak istediğiniz anlamına gelmektedir. Bu rüya sizin için uyarı anlamı taşımaktadır çünkü eksik bıraktığınız durumlar her ne ise tamamlama sürecini uzattığınız vakit karşınıza birçok sorunun çıkması kuvvetle muhtemeldir. Dikkatli olmanız gerekmektedir.


Rüyada Çürük Elma Yemek

Rüyada çürük elma yemek, sizi olumsuz etkileyecek bir duruma ön ayak olduğunuz anlamına gelir. Size fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir işe girişebilir, aldığınız kötü önerilerle birlikte kendinizle birlikte başkalarının da olumsuz etkilenerek para kaybetmelerine sebebiyet verebilirsiniz. Fakat bu kayıp minimum seviyede olacak, olayı daha başından olumsuz olduğunu fark ederek daha kötü sonuçların da doğmasına engel olabileceksiniz demektir.

Rüyada Kurtlu Elma yemek

Rüyada kurtlu elma yemek, yakın çevrenizdeki kişilerin arkanızdan iş çevirdikleri anlamına gelir. Uzun bir süre bu kişilerin sizin için kötü planları olduğun sezemeyebilirsiniz ve yakın davranmaya devam edebilirsiniz. Fakat sonrasın bu kişilerin iç yüzlerini anlayacak ve uzaklaşarak alabileceğiniz zararlardan da kurutulacaksınız demektir.

Rüyada Tatsız Elma Yemek

Rüyada tatsız elma yemek, bazı durumların sizin dışınızda geliştiğini fark edecek fakat elinizden hiçbir şey gelmeyecek anlamına gelir. İş hayatınızda durağan bir döneme girebilir, ilerleme kaygısı yaşayabilirsiniz fakat bu durum geçici olmakla birlikte bir süre sakin bir şekilde çalışıyor olmak sizin yararınıza bile olabilir. Bu süreçte sakin kalmalı, ast üst ilişkinini yıpratmamalı ve sizin için biçilen görevi layığıyla yerine getirmek için çabalamalısınız. Bir süre sonra bu geçici durumun geçtiğini görecek ve kariyer planlamanızı yeniden yapabileceksiniz.