Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma görmek hatalı olduğunuz bir konuyu kabul ederek, hatanızı itiraf etmeye yorumlanır.


Böylece kendi gelişimine katkınız olduğunu simgeler.
Kırmızı elma:

Rüyada kırmızı renkli elma görmek pozitif değişime olan ihtiyacınızı simgeler. Kötü bir durumu değiştirmeye olan isteğinizin olduğuna tabir edilir. Bu rüya kötü kararlarınızın farkında olduğunuza ve düzeltmek için elinizden geleni yaptığınıza rivayet edilir. Bir şeyler yolunda gitmiyor ve siz bunu değiştirmek istiyorsunuz.

Olumsuz yorum olarak rüyada görülen kırmızı elma diğerlerinden üstün olduğunuzu kanıtlamak adına kararlar verdiğinizi ve bu kararların size iyi hissettirdiğine de yorumlanır. Diğer insanlardan daha iyi olduğunuzu bilmek hoşunuza gidiyor. Hatta başarılarınızı kazanırken size yardımcı olan insanları dahi kibriniz ile aşağıda görme eğiliminiz bulunuyor.

Size yöneltilen tavsiyeleri görmezden gelmeyi seviyorsunuz. Başarıya giden yolda gerekirse arkadaşlarınız ve ailenizi bir kenara bırakabileceğinizi anlatıyor. Şu anda sahip olduklarınız size yetmiyor ve daha fazlasını istiyorsunuz. Kibirlenmek, sorumluluk almaktan daha çok hoşunuza gidiyor.

Yeşil elma:

Rüyada yeşil ve parlak elma görmek, iyi kararlar verdiğinize, akıllıca seçimler yaptığınıza yorumlanır. İş hayatınızda bu kararlarınızın meyvesini yemeye devam ediyorsunuz. Tavrınızda kibirden eser yok. Diğerlerini geçmek adına çok çalışıyorsunuz ve hak ettiğiniz başarıları alıyorsunuz anlamını taşır. Tehlikelerden uzak durarak başarının keyfini sürüyorsunuz.Rüyada Elma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada elma görmek kimi zaman güzel çocuklara sahip olacağınıza yorumlanır. İyi niyetinizin ve kararlılığınızın geri dönüşlerinin de güzel olacağını simgeler. Ticaret ile uğraşan bir kimse için elma mallarını simgelerken, çiftçilik yapan kimse için ekinlerini sembolize etmektedir.

Rüyada elmayı yediğini görmek kararlılığa yorumlanır. Yediğiniz elmanın tadı güzelse bu helal mal kazanmaya yorumlanırken ekşi ya da acı elma haram mala tabir edilir. Elmayı kokladığını görmek kadın için günah işlemeye rivayet edilir.

Çürük bir elma görmek ise istediğiniz bir şeyin aslında size yararının olmayacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda arkadaşlığınızın gerçekçi olmadığına ve size yarar sağlamayacağına işarettir. Elma ağacı çevresine yardımı dokunan iyi niyetli ve inancı yüksek bir kimseyi alamet eder.

Rüyada elma soyduğunu görmek zorlukları aşabileceğinize ve bunun için çok çalışmaya hazır olduğunuza yorumlanır. Soyulmuş elmayı dilimlediğini görmek zorlukları hafife aldığınıza delalettir.

Onlara vakit ayırmadığınıza ve umursamadan yolunuza devam ettiğinize yorumlanır. Soyduğunuz elmayı çocuklara dağıttığını görmek, çocuklarınızın başarısını görmeye rivayet edilir. Kurtlu bir elma ise arkanızdan konuşan kimselerin olduğuna dair bir uyarı niteliği taşır.