Rüyada El Görmek

Rüyada el görmek, duygular, niyetler ve açık davranışlar hakkında ipuçları vermektedir.Durum karşısındaki ani duygu değişimleriniz ve tepkileriniz açısından anlamlar içermektedir. Bununla birlikte arkadaşlarınızın ve meslektaşlarınızın içerisinde yüksek bir konuma geleceğinize de işaret edebilir ya da tepki kontrolü üzerinde başarı ya da başarısızlıklarınıza ışık tutabilir.

Rüyada El Görmek

Rüyada yumruk yapılmış el görmek, çok fazla bastırılmış öfkeye sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Etrafınıza karşı dile getirmediğiniz fakat içinizde biriktirdiğiniz bir öfke birikimi olabilir ve bu durum bir süre sonra size ciddi sıkıntılar vermeye başlayabilir.

Ani öfke nöbetlerinde ve ağzınızdan çıkacak kötü sözlerinizden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte rüyada genişletilmiş eller, yakın dostluklar edinme isteği ve arayışı içerisinde olduğunuza işaret etmektedir.

Rüyada Ellerinizin Okşandığını Görmek

Rüyada ellerinizin okşandığını görmek, seksi hissedeceğiniz bir durumun vuku bulacağına işaret etmektedir. Bir topluluk karşısında konuşmacı olarak çıkabilir ve sizi dinleyen her kim varsa onları cazibenizle cezbettiğinizi hissedebilirsiniz. Bu durum size büyük bir tatmin hissi verecektir. Bununla birlikte içinizden gelen kendini beğenmişlikle istediğiniz her şeyin kabul göreceğini düşünebilirsiniz.


Rüyada Çocuk Eli Görmek

Rüyada çocuk eli görmek, önemli bir başarı içi teşvik anlamına gelmektedir. Hayatınızda önemli bir durumun gerçekleşmesi biraz zaman alacak fakat nihayetinde gerçekleşecektir. Yenilenme ihtiyacı hissedebilir ve bu gerçekleşecek durum ile istediğinizi yapabilecek güce gelebilirsiniz. Sadece biraz daha kendinize güvenmeli ve başaracağınız konusunda olumlu düşünmelisiniz.

Rüyada Ellerinizi Gizlediğinizi Görmek

Rüyada ellerinizi gizlediğinizi görmek, hayatınızda kaçmaya çalıştığınız bir olay da ya kişiye işaret etmektedir. Bu kişiye karşı duygularınızda açık olmayabilirsiniz ve bu nedenle yüz yüze gelmekten kaçınıyor olabilirsiniz.

Bu kişiye karşı sakladığınız her ne var ise bir süre sonra itiraf etmek durumunda kalacaksınız anlamına gelmektedir. Zihinsel olarak bir müddet her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Çirkin El Görmek

Rüyada çirkin el görmek, beklenmedik bir belge anlamına gelmektedir. Okul ya da iş hayatınızda beklenmedik bir evrak alabilir ve bir süre çalışmalarınıza ara vermek durumunda kalabilirsiniz.

Vereceğiniz bu karar neticesinde uzun bir zaman kaybı yaşayabilir ve kendinizi geri kalmış hissedebilirsiniz. Fakat azminizle birlikte zorlukların üstesinden gelebilecek ve eski konumunuza geri dönebileceksiniz.


Rüyada Hasar Görmüş El Görmek

Rüyada hasar görmüş el görmek, kaybedeceğiniz pahalı şeylere işaret etmektedir. Bazı konularda başarı elde etmek için elden çıkarmak zorunda kalacağınız bir miktar para ya da bir mülk söz konusu olabilir. Kendinizi geliştirmek adına kurslara gidebilir ya da yurt dışı eğitim almak için başvurularda bulunabilirsiniz.

Rüyada Tüylü El Görmek

Rüyada tüylü el görmek, güçlü rakiplerinizin ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu durumda ciddi bir mücadele ortamına girebilir ve kendinizi ispatlamak için bir hayli zorlanabilirsiniz. Bir süredir kendinizi mücadele ettiğiniz kulvarda tek sanıyordunuz ve bunun rahatlığı içerisindeydiniz. Bir süre bu konfor alanınızı yitirmeniz söz konusu olacaktır.

Rüyada Bağlanmış El Görmek

Rüyada bağlanmış el görmek, yaklaşmakta olan zorlukların habercisidir. Rutin hayatınızda her şey yolunda ilerlerken, hiç ummadığınız bir anda aşmakta güçlük çekeceğinizi düşündüğünüz bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Eğer rüyada bağı çözebilirseniz durumu kontrol altına alabileceğiniz anlamına gelmektedir.