Rüyada Düşmek

Rüyada düşmek, hayatımızdaki bir durum üzerinde kontrolünüzü yitirdiğinizi düşündüğünüze yorumlanmaktadır.Hayatınızı kontrol edemediğinizi ima etmekle birlikte iş ortamında yaşadığınız sıkıntılara da işaret eder. Kendi hayatınızla ilgili vermiş olduğunuz kararların neticelerinden memnun olmayabilirsiniz. Çevrenizde size müdahale eden her kim varsa uzaklaşma yoluna gidebilir, mücadele etmek istemeyebilirsiniz.

Rüyada Düşmek Ne Anlama Gelir

Rüyada asansörle düşmek, iş ortamında yaşanan ya da yaşanacak olan sıkıntılara yorumlanmaktadır. Kontrolünüz olduğunu düşündüğünüz bir olayı ya da kişiyi yitirdiğinize veya işinizi devrettiğinize işaret eder. Bu bir iş ilişkisi olabilir ve bu sebeple gelir kaybına neden olabilir. İş ortamınızda performansınızı gösterememe kaygısı yaşayabilirsiniz. Alanınızda iyi olduğunuzu düşünmekle beraber çevrenizdeki kişilerin başarılarını gördükçe gardınızı düşürebilir ve bu sebeple performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

Rüyada Gökyüzünden Düşmek

Rüyada gökyüzünden düşmek, yeni bir başlangıç yapacağınıza ve daha önce keşfedemediğiniz yeni yollar bulacağınıza işaret etmektedir. Cesaretinizi yitirdiğinizi ve mücadeleyi kaybettiğinizi düşündüğünüz bir anda karşılaşacağınız bir durum sonucunda kendinize olan tüm inancınız yerine gelecektir. Bu durum tekrar yükselmenize, cesaret ve öz inanç kaynağınızı hissetmenize olanak sağlayacaktır.  Bu rüya küllerinizden yeniden doğacağınıza ve çok başarılı olacağınıza yorumlanmaktadır.


Rüyada Uçurumdan Düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek, kaygı ve depresyon anlamına gelmektedir. Hayatınızda var olan bir sorunun dengenizi alt üst ettiği açıktır. Umut ve inancınızı yitirmiş olabilir, kontrolünüz altında olmayan sebeplerden dolayı bir işi, kişiyi ya da ilişkiyi kaybetmekten korkmaya başladığınızı hissedebilirsiniz. Kontrolünüzü yitirdiğinizi hissetmeye başladığınız için artık hiçbir yaptırımınız olmadığını düşünebilir ve o kişiyi kaybetme korkusuyla karakterinize uymayan tavırlar sergileyebilirsiniz.

Rüyada Yüksek Binadan Düşmek

Rüyada yüksek binadan düşmek, güvenlik ihlali, istikrar ve güven duygusundan yoksun hissettiğiniz anlamına gelmektedir. Şu an içerisinde bulunduğunuz ilişkinin nereye gittiği yönünde belirsizlikler hissediyor olabilirsiniz.

Bununla birlikte işinizi kaybetme korkusu yaşıyor olabilir ve eğer bu durum gerçekleşirse geleceğinizi için ne yaparım kaygısı yaşıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız bu gelecek kaygısı sizin şu an anı yaşamanızdan alıkoymakta ve başarılı hareket etmenizi kısıtlamaktadır.

Rüyada Merdivenlerden Düşmek

Rüyada merdivenlerden düşmek, utanç, aşağılık duygusu ve kendinizi savunmada güçlük çektiğiniz anlamına gelmektedir. Pervasız davranıyor olabilir ve sonunu düşünmüyor olabilirsiniz. Fakat sergilediğiniz eylemler sonucunda karşılaşacağınız tepkiler sizi rahatsız edecek ve utanmanıza sebebiyet verecektir.

Çevrenizde olan biteni istemiyor olabilirsiniz ve bu sebeple kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Fakat bu durumun size olumsuz getirisi olacağını da kabullenmeniz gerekmekte olduğunu anlamanız gerekmektedir. Olumsuz tepkilerle karşılaştığınızda üzülmeniz size fayda etmeyecektir.