Rüyada Düğüne Gitmek

Rüyada düğüne gitmek, hayatınızda oluşacak çok önemli bir değişikliğin sembolüdür.Kalabalık ve tüm aile bireylerinizi içeren bir düğüne gittiğinizi görürseniz mutluluğunuzu kutlayacak bir toplantı gerçekleştireceksiniz anlamına gelir. Fakat gittiğiniz düğünde katılımcılar siyah giysiler giymiş ise rüya yorumunun seyri değişmekte ve olumsuz anlam içermektedir. Üzücü bir olay yaşayabilir ve bu durumdan tüm aileniz etkilenebilir. Aile hayatınız mutsuz bir döneme girecek olarak yorumlanabilir.

Rüyada Düğüne Gitmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yaşlı bir çiftin düğününe gitmek, iş dünyasında beklediğiniz ve hak ettiğiniz başarının yakın zamanda size gelmeyeceği anlamını içermektedir. Bu rüya resmî kurumlardan beklediğiniz evrakların, planlarınızın ve önemli işlerinizin uygulanmasındaki yavaşlığı simgelemektedir. Bununla birlikte siz işlerinizi sürekli olarak ertelemeye devam ederseniz işinizi başarıya bitirme şansınızı tamamen yitirebilirsiniz.


Rüyada Kendi Düğününe Gitmek

Rüyada kendi düğününe gitmek, çarpıcı bir başarıya imza atacaksınız anlamına gelmektedir. Henüz yaygınlaşmamış bir işe girişebilir ya da yeni bir ürünün patentini alabilirsiniz. Sevinin çünkü çok popüler hale geleceksiniz. Yüksek maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Rüyada Düğüne Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada düğüne gitmek için hazırlanmak, yakın gelecekte bir pazarlık neticesinde satın alma işlemi gerçekleştireceksiniz anlamına gelir. Bu durum öncesinde aylarca araştırma yapmış olabilir ve uzun süre kararsızlık yaşamış olabilirsiniz. Etrafınızdakilerin fikirlerini danışmaktan çekinmeyin ve size mantıklı geleni uygulayın çünkü bu rüya olumlu anlam içermektedir. Sonuçtan sağladığınız fayda sandığınızdan da iyi olacaktır.

Rüyada Başkasının Düğününe Gitmek

Rüyada başkasının düğününe gitmek, hayatınıza girecek yeni birine işaret etmektedir. Bu kişiyi hayatınızın merkezine koyacak ve tüm iş hayatınızla birlikte aile yaşantınızı da o kişiye adapte etmeye çalışacaksınız. Hızlı ilerleyen bu süreci biraz yavaşlatmak sizin için iyi olacaktır zira ciddi bir borçlanmanın altına girmeniz söz konusu.


Rüyada Aileden Birinin Düğününe Gitmek

Rüyada aileden birinin düğününe gitmek, ailenizdeki biri ile ilgili kalıcı olan düşüncelerinizin temelden sarsılacağı anlamına gelir. Daha öncesinde bu kişi ile ilgili önyargılı davranıyor olabilir ve kendisini savunmasını dinlemek istemiyor olabilirsiniz. Fakat yakın zamanda yaşayacağınız bir durum bu kişi hakkındaki tüm olumsuz düşüncelerinizin yıkılmasına neden olacaktır.

Rüyada Düğün Konvoyuyla Düğüne Gitmek

Rüyada düğün konvoyuyla düğüne gitmek, muhtemelen yakında iş dünyasında gerçek başarıya imza atacak olumlu bir teklif alacaksınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya çalışan iseniz, kendi işinizi kurmak için harika bir fırsat yakalayacağınızın da habercisidir.

Rüyada Kuran Okunan Düğüne Gitmek

Rüyada kuran okunan düğüne gitmek, eğer gerçek hayatta evlilik arifesindeyseniz evliliğiniz çok hayırlı olacağı anlamını taşır. Hayatınızı birleştirdiğiniz kişi sizi ömür boyu sevecek ve hep sadık kalacaktır. Ayrıca da hayırlı evlat sahibi olacaksınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kır Düğününe Gitmek

Rüyada kır düğününe gitmek, düşüncelerinizde yaşayacağınız özgürlüğü ifade etmektedir. Bir süredir kendi duygu ve düşüncelerinizi bastırmanız ve karşı tarafa yansıtmamamız sizin üzerinizde büyük bir yük olmaya başlamıştı. Karşı tarafı üzmemek adına hareket ediyor fakat kendinize ihanet ediyordunuz. Sizin için ve en önemlisi karşı taraf için gerçek hislerin öğrenilmesi doğru karar verilip yola devam edilebilmesi için önem arz etmektedir.


Referanslar

Dream Moods – Wedding Dream Meaning

Dreams Cloud – Wedding Dream Interpretation

Auntyflo – Wedding Dream Dictioana