Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak, olumsuzluk ve karamsarlık anlamına gelmektedir.Rüyada kendinizi ne kadar eğleniyor görseniz de mutlu hissetseniz de anlamı tam tersi olarak mutsuzluk ve keyifsizliktir. Verimsiz bir döneme girebilir, elinizi attığınız her işte başarısız olabilirsiniz. Bu dönemde çevrenizdeki kişiler sizi yanlış anlayabilir ve siz kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada Düğünde Oynamak Ne Anlama Gelir

Rüyada kendi düğününde oynamak, yaşayacağınız sağlık sorunlarına işaret etmektedir. Uzun süreden beri gelen ufak tefek sağlık sorunlarınızı göz ardı etmenizden dolayı yaşayacağınız daha büyük bir soruna işaret etmektedir. Bu rüya uyarı anlamı taşır, genetik sağlık sorunlarına eğilmeniz ve araştırmanız gerekmektedir. Bu dönemde yaşayacağınız sağlık sorunları sizi maddi anlamda da zorlayabilir mal, mülk kaybı yaşamanıza sebebiyet verebilir. Kredi çekme yoluna gidebilirsiniz ve şifa aramak için yurtdışı seyahati yapma durumunda kalabilirsiniz.


Rüyada Başkasının Düğününde Oynamak

Rüyada başkasının düğününde oynamak, kendi kişisel çıkarlarınız için başkasına sebebiyet vereceğiniz sorunlara ve belalara yorumlanmaktadır. İş ortamında kendi yükselişiniz için çalışma arkadaşlarınızı kötü göstermek adına kirli oyunlara girişebilirsiniz. Aynı zamanda bu durum sizin isteğiniz doğrultusunda sonuçlar vermeye başlayınca işi daha ileri boyuta taşıyabilir ve işten çıkartılmaları için yalanlara başvurabilirsiniz. Bir süre sonra çevrenizdekilerin güvenini tamamen yitirmeniz söz konusu olabilir.

Rüyada Kır Düğününde Oynamak

Rüyada kır düğününde oynamak, yaşayacağınız kötü bir olay neticesinde alacağınız büyük bir derse işaret etmektedir. Bu rüya diğerlerine nazaran olumlu sonuç içermekte ve sizin ders almanız için uyarı niteliği taşımaktadır. Bir dönem kendi benliğinizi yitirebilir ve hedeflerinize ulaşmak için agresif davranışlarda bulunabilirsiniz. Evli çiftleri kötü emelleriniz için ayırma düşünceleri kurabilir ve faaliyet geçmek için çevrenizdekileri örgütleyebilirsiniz.


Rüyada Yakın Arkadaşının Düğününde Oynamak

Rüyada yakın arkadaşının düğününde oynamak, arkadaşınız bildiğiniz kişiler tarafından dedikodunuzun yapılacağına işaret eder. Bu kişilerin size yaklaşma nedenleri tamamen maddiyata yöneliktir fakat bunu size henüz sezdirmemişlerdir. Bu kişilerin size büyük zararlı dokunmadan küçük kayıplarla atlatmanız mümkün olabilir. Fakat bu kişilerden kurtulsanız dahi uzunca bir süre sizi karalayabilmek için arkanızdan kötü dedikodunuzu yapabilirler.

Rüyada Aileden Birinin Düğününde Oynamak

Rüyada aileden birinin düğününde oynamak, ailedeki biri ile ilgili sağlık sorunlarına işaret etmektedir. Uzun vadede aileyi etkileyebilecek bir hastalıkla mücadele edebilir ve hem maddi hem de manevi anlamda destek olmanız gerekebilir. Aynı zamanda ailecek çıkılabilecek seyahatlerde dikkatli olunması gerekmektedir. Emniyet tedbirlerinizi almadan uzun yola çıkmamanız sizin ve aileniz için iyi olacaktır.

Rüyada Halay Çekmek

Rüyada halay çekmek, iş ortamında ve ticarette sıkıntıya yorumlanmaktadır. Çoklu ortaklı bir iş yapısına sahipseniz arkanızdan iş yapılması söz konusu olabilir ve sizin hak ettiğiniz paranın size gelmemesi durumu yaşanabilir. Şu dönemde ortaklarınıza güven konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda iş ortamında kendinizi ifade etme zorluğu yaşayabilir olumsuz davranışlarla karşılaşabilirsiniz.


Referanslar

Dream Moods – Wedding Dream Meaning

Dreams Cloud – Wedding Dream Interpretation

Auntyflo – Wedding Dream Dictionary