Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek, bir sevgiliye veya genel olarak yaşama tutum içerisinde yeni bir başlangıç olduğunu ya da olacağını ifade etmektedir.Bu rüya hayatınıza gelecek yeniliklerin, hediyelerin, yaşantınızı daha iyi hale getirmeye olanak sağlayacak fırsatların habercisidir. Ayrıca da çevrenize karşı tutum, davranış ve iletişim biçiminizle ilgili ipuçları da vermektedir.

Rüyada Düğün Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada düğün görmek ile alakalı daha temelden düşünmemiz gerekiyor. Düğün temelde iki insanın birleşmesidir. Rüyada kendinizi bir başkasıyla evlenirken görmek, yakınınızda olan birisine yönelik tutumlarınızda sorunlara ve çelişkilerinize işaret etmektedir. Kendi kişiliğinizi ve karakter özelliklerinizi tekrar gözden geçirmeniz ve ilişkilerinize yönelik sorunun sizden kaynaklı tarafını çözmek için çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Kendinize dışarıdan bakabilmeyi öğrenmeli ve ikili ilişkilerinizde iletişim sorunlarının sadece karşı taraftan olmayacağını idrak etmelisiniz.

Yakın zamanda karşılaşacağınız bir yanlış anlama doğrultusunda bu durumun idrakine varabilir ve siz de kendinize çeki düzen verme konusunda aksiyon almak isteyebilirsiniz. Rüyada evlendiğiniz kişiyi tanımıyorsanız, etrafınıza karşı kendinizi korumaya yönelik bir tutum sergileyebileceğiniz yönünde uyarıcı anlam içerebilir.


Rüyada Aileden Birinin Düğününü Görmek

Rüyada aileden birinin düğününü görmek, gerçek yaşantınızdaki ailenizle ilgili duygusal engellere sahip olduğunuzun göstergesidir. Yakın zamanda gerçekleşecek acı bir durumun üstesinden gelmek zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda geçmişe gömmeniz gereken duygusal bir bağdan kopamadığınız için acı çekiyor olabilirsiniz. Ama artık bu duyguyu hasat etme zamanı gelmiştir ve artık bunun farkındalığıyla hareket etmek isteyebilirsiniz. Sizin için ilerlemenin tek yolu budur. Bu rüya aynı zamanda geride bırakmanız gereken yüklerden kurtulduktan sonra sahip olacağınız mutluluğun müjdeli haberini de vermektedir.

Rüyada Kilise Düğünü Görmek

Rüyada kilise düğünü görmek, hoş bir öneme sahiptir. Bu rüya gerçek hayatta sevdiğiniz biri ile mutlu bir evlilik kurmaya hazır olduğunuzun göstergesidir. Duygusal olarak bu birlikteliğe hazır olduğunuz anlamına gelir.  Hayatınızdaki kişi ile yaşamınız boyunca karşılaşabileceğiniz tüm zorluklara göğüs gerebilecek gücü kendinizde bulduğunuzu hissedebilir ve mutlu bir şekilde evliliğinizi idame ettirebileceğinizi düşünebilirsiniz.


Rüyada Kır Düğünü Görmek

Rüyada kır düğünü görmek, istemeden de olsa tuttuğunuz kaderinizi serbest bırakacaksınız anlamına gelmektedir. Karşılaştığınız zorluklar nedeniyle takınmış olduğunuz katı tavrı artık yavaş yavaş yıkmaya başlayabilirsiniz. Zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken içinizi mutluluk kaplayacak ve yüzünüzde güzel bir tebessüm oluşacak. Pozitif düşüncelerle dolup taşacak ve sayede sahip olduğunuz sorunlarla mücadele etme tarzınızda büyük değişiklikler yaşayacaksınız.

Rüyada Kuran Okunan Düğün Görmek

Rüyada kuran okunan düğün görmek, şu an içinde bulunduğunuz romantik ilişkinin doğruluğunun en büyük göstergesidir. Görebileceğiniz en kutlu rüyadır.

Rüyada Düğün Yemeği Görmek

Rüyada düğün yemeği görmek, yakın zamanda katılacağınız kalabalık bir toplantı ya da organizasyona dikkat çekmektedir. Buradaki kişilerle sosyal etkileşimi kabul edebilirsiniz fakat kendinizi o ortama ait hissedemeyeceksiniz.


Rüyada Düğün Pastası Görmek

Rüyada düğün pastası görmek, karşınıza çıkan engeller karşısında pes etme raddesine geldiğinize işaret etmektedir. Fakat alacağınız ufak bir arkadaş ya da aile desteği ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok bunu unutmamanız gerekir. Karşınıza çıkacak küçük çaplı sıkıntıları büyütüp içinden çıkılamaz hale getirebilirsiniz, yardım istemekten çekinmeyiniz.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek, yakın zamanda alacağınız hayırlı bir haberin temsilcisidir. Bu hayırlı haber sizinle ilgili olabilir ya da çok sevdiğiniz birinin haberi olabilir. Her şekilde de çok mutlu olacak ve sevineceksiniz. Ayrıca da bu rüya, sonucunu beklediğiniz bir sınav ya da iş teklifi ile ilgili olabilir. Bu rüya istediğiniz ve beklediğiniz bir şey için olumlu haber veya sonuç alacaksınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Düğün Arabası Görmek

Rüyada düğün arabası görmek, bekar kişiler için çok kısa zamanda gerçekleşecek evliliğe yorumlanmaktadır. Şu an için romantik hayatınızda henüz biri olmayabilir fakat çok kısa zamanda ve ummadığınız bir anda yeni biri hayatınıza girecek anlamına gelmektedir. Flört döneminiz çok kısa sürebilir ve çok çabuk evlilik kararı alabilirsiniz fakat bu rüya kesinlikle olumsuz anlam içermemektedir bu nedenle hızlı bir şekilde alacağınız bu karar sizin için hayırlı anlamlar içerecektir.

Rüyada Düğün Konvoyu Görmek

Rüyada düğün konvoyu görmek, mevki ve statünüz gereği önemli bir göreve katılacaksınız anlamına gelmektedir. Fakat bu rüya kalabalık ortamdaki siz için olumsuz anlam içermektedir. Bu gideceğiniz görev başarıyla sonuçlanmayabilir. Görev için gideceğiniz yerde hoş karşılanmayabilirsiniz. Gireceğiniz ortamdaki kişilere karşı özellikle dikkatli olmanız gerekmektedir. Kalabalık durumdan faydalanabilir ve size zarar vermek için saldırgan hareketlerde bulunabilirler.


Referanslar

Dream Moods – Wedding Dream Meaning

Dreams Cloud – Wedding Dream Interpretation

Auntyflo – Wedding Dream Dictionary