Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua etmek, saygı, samimiyet ve alçakgönüllülük anlamına gelmektedir.


Rüyada Dua Etmek Ne Anlama Gelir

Daha yüksek bir kaynaktan yardım aramakta ve endişeli ruh halinizden arınma arzusu hissetmektesiniz. Kendi hayatınızla ilgili bir takım yolunda gitmeyen durumların farkına varabilir, kendi inisiyatifiniz ya da kaynaklarınızla bu durumu düzeltemeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizi zayıf, başkalarının sizden faydalanarak kendinizi tükettiğinizi hissediyor olabilirsiniz. Size yardımcı olan birinin rehberliğinde bu hislerden kurtulma arzusu içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Ağlayarak Dua Etmek

Rüyada ağlayarak dua etmek, hoş olmayan bir durumdan kaçma arzusunu temsil etmektedir. Yaşadığınız travmatik bir duruma karşı nasıl tepki vermeniz gerektiğini bilemiyor olabilir, olumsuz hal ve hareketlerinizle de daha fazla içinden çıkılmaz bir hal almasını engellemek de istiyor olabilirsiniz. Yaşadığınız her ne olursa olsun zamanın iyileştirici gücüne inanmalı ve olumlu şekilde sona ereceğine inanarak yolunuza devam etmelisiniz.

Rüyada Acılardan Kurtulmak İçin Dua Etmek

Rüyada acılardan kurtulmak için dua etmek, hayatınızın bazı alanlarında kendinizi güvensiz hissettiğiniz anlamına gelmektedir. Geleceğiniz için başarılı bir kariyer hayal etmekte olabilirsiniz fakat aldığınız eğitimin istediğiniz kariyer için yeterli gelmeyeceği korkusunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu korkularınız gerçek olmakla birlikte tamamen ümitsiz olmadığınızı da bilmeniz gerekmektedir. Öğrenmenin ve okumanın yaşı yoktur. Korkularınızı yenerek kendinizi eğitmeyi isterseniz eğer istediğiniz her şeyi başarma gücüne sahip olacaksınız demektir.


Rüyada Bir Yakınınız İçin Dua Etmek

Rüyada bir yakınınız için dua etmek, gerçek hayatta çok sevdiğiniz fakat içinde bulunduğu zor durum için ise elinizden hiçbir şey gelmeyen biri için suçluluk hissettiğiniz anlamına gelir. Bu kişinin sıkıntısı her ne ise gerçekleştirebilecek maddi olanaklarınız olsa bile yeterli gelmeyebilir. Hastalık durumları söz konusu ise şifa bulunamayabilir ve zor günlerin atlatılması için elinizden gelenin fazlasını yapabilmek için seferber olabilirsiniz.

Rüyada Aşk İçin Dua Etmek

Rüyada aşk için dua etmek, umutsuz aşka kapıldığınızı hissettiğiniz anlamına gelmektedir. Aynı statüde olmadığınızı düşünüyor olabilir, aşkınıza karşılık bulamayacağınızı düşündüğünüz için hislerinizi karşı tarafa açmaktan dahi çekiniyor olabilirsiniz. Karşı tarafında size karşı hisleri olabilir.  Bu nedenle gözünüzü karartmalı ve karşı tarafa açılarak hayallerinize kavuşmalısınız.

Rüyada Camide Dua Etmek

Rüyada camide dua etmek, manevi anlamda kendinizi kayıp hissettiğiniz bir döneme girebilir ve Allaha sığınabilirsiniz. Yapmış olduğunuz aykırı bir davranış neticesinde yaşadığınız pişmanlık ve vicdan azabı sebebiyle uzun bir süre huzursuzluk hissedebilir ve kendinizi rahatlatamayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz her ne ise olumsuz sonuçlarını olumluya çevirmenin sizin elinizde olacağını bilmeniz ve sadece biraz gayret ile kötü gidişatı iyiye çevirmeniz tamamen sizin elinizdedir. Kötü sonuçları sırf siz yarattınız diye karalar bağlamamak yerine düzeltme eğilimi göstermeniz sizin yararınıza olacaktır.