Rüyada Diş Düşmesi

Rüyada diş düşmesi, kışkırtılan ego veya meydan okunan kişisel özelliklere işaret etmektedir.Rüyayı doğru şekilde yorumlayabilmek için, dişiniz düşerken etrafınızda biri var mıydı, nasıl hissettiniz, neredeydiniz sorularına yanıt aramanız gerekmektedir.

Rüyada Diş Düşmesi Ne Anlama Gelir

Rüyada kendiliğinden dişinizin düşmesi, sizi içsel yönden sıkan bir sırrı uzun yıllardır içinizde tuttuğunuz anlamına gelmektedir. Bu durum artık sizin için katlanılmaz bir yük olmaya başladığı vakit alacağınız küçük bir yardım ile bu sıkıntılı durumu atlatacaksınız demektir.

Rüyada Başka Birisinin Sizin Dişinizi Düşürmesi

Rüyada başka birisinin sizin dişinizi düşürmesi, size zarar vermeye çalışan ve bu nedenle duygusal yönden sizi alt etmeye uğraşan birinin varlığı konusunda uyarıcı anlam içermektedir. Bu kişiye karşı dikkatli olmanız ve sırlarınız konusunda ağzı sıkı olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu kişinin size birçok kötülüğü dokunabilir ve telafisi olmayabilir demektir.


Rüyada Çürük Dişinizin Düşmesi

Rüyada çürük dişinizin düşmesi, bastırmaya çalışılan endişeler ve korkular anlamına gelmektedir. İçinizde bastırmaya çalıştığınız ve etrafa fazla sezdirmediğiniz bu hisleriniz vuku bulacak bir olay neticesinde gün yüzüne çıkacak anlamına gelmektedir. Çevrenizdekilere karşı güvensizlik yaşıyor olabilir ve bu durumun onlar tarafından fark edilmesiyle birlikte tepkiyle karşılaşıyor olabilirsiniz.

Rüyada Kırık Dişinizin Düşmesi

Rüyada kırık dişinizin düşmesi, eğitimsizliğinize ve bu nedenle bilgi birikiminizin az olduğunuza inandığınız anlamına gelmektedir. Bu durum sizde utanç duygusunu tetikleyebilir ve gururunuzu iyice yitirmenize sebep olabilir. Kendinizi toplumdan soyutlanmış hissedecek ve bununla birlikte kendinizi geliştirme yönünde de aksiyon alacak isteği bulamaz hale geleceksiniz demektir. Bir süre kendi içinize kapanabilir ve dinlenmek isteyebilirsiniz.


Rüyada Birisinin Yumrukla Dişinizi Düşürmesi

Rüyada birisinin yumrukla dişinizi düşürmesi, çevrenizde kişisel imajınızı mahvetmeye çalışan biri olduğu anlamına gelmektedir. Bununla birlikte iş yaşamınızda sizin statünüzü almak isteyen iş arkadaşlarınızın hainlikleriyle karşılaşabilir fakat sonunda yine iyilik bende kalsın diyerek bağışlayıcı olabilirsiniz anlamına gelir. Siz kendi başarınızı ve emeğinizi bildiğiniz sürece dışarıdan gelen olumsuz etkenlere karşı çok da anlam yüklememektesiniz.

Rüyada Tüm Dişlerinizin Düşmesi

Rüyada tüm dişlerinizin düşmesi, reddedilme korkusu yaşadığınıza işaret etmektedir. Yaşlandığınızı ve kendinizi çirkin hissettiğinize yorumlanır. Bununla birlikte bu sebepten dolayı ikili ilişkilerden korkabilir, adım atmak istemeyebilir ve duygusal yönden zarar görmek istemeyebilirsiniz.

1Utanç duygunuz ağır basabilir ve bu sebeple insan içine çıkmak istemeyebilirsiniz demektir. İş ortamınızda size verilen görevler için kendinizi hazır ve yeterli hissetmiyor olabilirsiniz. Bununla birlikte çoğu durumda endişelerinizin asılsız olduğunu da göreceksiniz demektir.


Özet
Rüyada Diş Düşmesi
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Diş Düşmesi
Rüya Tabiri
Rüyada diş düşmesi, kışkırtılan ego veya meydan okunan kişisel özelliklere işaret etmektedir. Rüyayı doğru şekilde yorumlayabilmek için, dişiniz düşerken etrafınızda biri var mıydı, nasıl hissettiniz, neredeydiniz sorularına yanıt aramanız gerekmektedir.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.