Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi, değişikliğe ve uzun bir yaşama delalet eder.


Bu işinizi değiştirmeye ve uzun bir hayat yaşamaya delalettir. Dişlerin avucuna düştüğünü gören kimse borçlarını hafifletir ve rahata erer.

Bu rüya ettiğiniz duaların kabul görmesi olarak da yorumlanır. Dişlerinin tek tek döküldüğünü görmek ise kaybedeceğiniz bir arkadaşa işaret olur. Yine bu kötü bir haberle karşılaşacağınıza rivayet edilir. Bu haber neticesinde yardıma muhtaç olacağınıza yorumlanır.

Bu rüya hata yapacağınıza ancak tecrübe kazanmaya da yorumlanır. Tüm dişlerin aynı anda döküldüğünü görmek ise maddi olarak kayıp yaşamaya delalet eder. Borca girmeye ve iflasa da yorumlanır. Yaşlı bir kimsenin dişlerinin dökülmesi ömrünün sonuna geldiğine karşı bir uyarıdır.

Rüyada Diş Dökülmesi

Üst dişlerinin döküldüğünü gören kimse mal ve mülk sahibi olur. Ticaret ile uğraşan kimse için bol kazanç anlamına gelir. İş yerinde alınacak terfiye delalet eder. Alt dişlerinin döküldüğünü görmek ise kötü bir olayın sonucunda üzülmeye delalet eder. Sağlığınızda bir takım bozulmalara rivayet edilir ve bu nedenle eski neşenizi yitirirsiniz.Hasta bir kimsenin dişlerinin dökülmesi ise zorlukların sona ermesine sağlığa kavuşmaya delalet eder. Belirli bir zaman sonra hayatın daha kolay olacağını haber verir. Rüyada azı dişleri dökülen kimse için huzurlu günlerin geleceğine ve alınacak yardım neticesinde zorluları aşmaya delalet edilir. Zorlu koşulları birer birer aşmaya tabir olunur.

Rüyada yirmilik dişleri dökülen kimsenin hayatı düzene girer, olgunlaşır. Bu kimse yaşadığı olaylarda tecrübe kazanır. Evlenme isteği artar. Rüyada araba kazası geçirerek dişlerinin döküldüğünü görmek ani bir olay ile hayatın değişeceğine ve sıkıntıların biteceğine delalet eder.

Rüyada Ağrıyan Dişin Dökülmesi

Rüyada ağrıyan dişinin döküldüğünü gören kimse müjdeli bir haber alır. Borcundan kurtulur. Düşmanlarından uzak olur. Yine çürük dişinin döküldüğünü görmek kişi hakkında dedikodu yapan kimselerin uzakta kalacağına delalet eder. Refaha kavuşmaya tabir olunur.

Bir kavga esnasında dişlerinin döküldüğünü görmek ise tartışmaların artık sonlanacağına ve huzura kavuşmaya delalettir. Yemek yerken dişleri dökülen kimse bereketli bir hayat sürer, kısmetli bir döneme girer. Rüyada diş yutmak ise helal olmayan bir kazanç sağlamaya delalet olur. Rüyada takma diş görmek ise makama ve alacağınız mevkie yorumlanır.Rüyada dökülen dişlerini toplamak ise para biriktirmeye tabir edilir. Dökülen dişlerini sakladığını gören kimse sinirsel olarak yıpranır ve sıkıntılı bir döneme girer. Bu rüya yine tartışmaların yaşanacağını haber verir.