Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek iş hayatında yaşayacağınız büyük sıkıntılara işaret etmektedir. kimi zaman da bu rüya ülkeler arasında çıkacak anlaşmazlıklara ve hatta savaşlara delalet eder.Rüyada deprem görmek kimi zaman da üzüntüye, kedere, maddi sıkıntılara, şiddetli tartışmalara yorulur. Rüyasında deprem gören kimse bir yerden başka bir yere taşınır. Bu rüya iş hayatının kötüye gideceğine, geçim zorluğu yaşanacağına, kötü haberler alınacağına da işaret eder.

Rüyasında bir dağın sarsıldığını gören kimse korkuya kapılır, bu rüya şiddete delalet eder. Bir mahallede deprem olması ve mahalle halkının yere gömüldüğünü görmek zulüm eden bir devlet başkanına işaret eder.

Kimi zaman da bu rüya şiddetli bir hastalığa yakalanacağınızın da habercisidir. Kıtlığın olduğu bir yerde deprem görmek ise o bölgenin mahsulünde olacak büyümeye ve artışa işaret eder. Bağda, bahçede deprem olduğunu görmek oranın bereketinin artacağını işaret eder.

Mayıs ayında görülen deprem halkın ayaklanacağına ve araya fitne fesadın sokulacağına işaret eder. Haziran ayında görülürse ,yer değiştirmeye, göç etmeye temmuz ayında görülen deprem büyük bir kimsenin vefatına, ağustos ayında görülen deprem ise düşmanların artacağına işaret eder.


Rüyada Deprem Görmek Ne Anlama Gelir

Yerin sarsılması dini emirleri yerine getirmeyen topluma, kuraklığa ve kötü gelişmelerin olacağına yorulur. Rüyada deprem olduğunu görmek büyük hayal kırıklıkları yaşamaya, acıların artmasına ve aniden değişecek olaylara işaret eder.

Bir yerde deprem olduğunu görmesi ve ev halkından sadece kendinin kurtulduğunu görmesi kişinin ecelinin yaklaştığına işaret eder. Kimi zaman da rüyada deprem olduğunu hissetmek, korku yaşamaya ve bir yerden başka bir yere göç etmeye yorumlanır.

Yine depremde dağın yerinden oynaması orada yaşayan halkın korku duyacağına işaret eder. O bölgeye gelecek olan belalara, kıtlığa savaşlara, iş hayatında meydana gelecek olan zorluklara, engellere delalet eder.

Bir iş yerinde deprem olduğu görülürse, o iş yerinde fitne fesat, kuyu kazma, arkadan konuşma çok olur. Kişi iş hayatına dikkat etmeli, dostluklara önem vermelidir. Depremden sağ kurtulan kimse zorlukları aşar ve fitne fesat ona zarar veremez, iş hayatında da yükselir.