Rüyada Denize Düşmek

Rüyada denize düşmek, hayatınızdaki kontrolün yetersizliğine, güvensizlik hissinize ve başkalarından destek alamadığınıza işaret etmektedir.Bu rüya yaşayacağınız duygu yoğunluğuna dikkat çekmektedir.

Rüyada Denize Düşmek Ne Anlama Gelir

Rüyada uçurumdan denize düşmek, kendiniz için belirlediğiniz hedefe ulaşamadığınızı ifade etmektedir. İçinde bulunduğunuz projenin ne kadar zor olduğunun farkındaydınız ve öyle olmasa bile çevrenizdekileri başarabileceğiniz konusunda asılsız güvence verdiniz.

Fakat projenin başlamasından daha önce de ortada olan gerçekleri göz ardı etmeniz ve kendinize gereksiz güven sergilemeniz hem projenin başarısız olmasına sebep olacak ve hem de sizi rezil bir duruma sokacaktır. Utanç duygusunu fazlasıyla hissedebilir, bir süre insan içine çıkmak istemeyebilirsiniz.


Rüyada Arabayla Denize Düşmek

Rüyada arabayla denize düşmek, çıkacağınız kısa bir seyahatte yaşayabileceğiniz problemlere dikkat çekmektedir. Sizinle birlikte seyahat edecek kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu kişiler gittiğiniz ere sizinle aynı amaç için ulaşmak istememektedirler. Yaşayacağınız bu amaç farklılığı sizi zor duruma sokacak ve gideceğiniz yerden sağlayacağınız faydayı sıfırlayacaklardır. İtibarınızı zedeleyebilecek durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada Köprüden Denize Düşmek

Rüyada köprüden denize düşmek, kendiniz ile alakalı kötü bir karar verdiğinize ya da vereceğinize işaret eder. İlerleme konusunda hazır olmadığınıza ve başladığınız her ne ise geri adım atmanı gerektiğine yorumlanmaktadır. Siz verdiğiniz kararlarla hayatta hata yapma olasılığınızı düşürdüğünüzü zannederken aslında kendiniz için kötü sonuçlara neden olacak eylemler gerçekleştirmektesiniz.


Rüyada Dalgalı Denize Düşmek

Rüyada dalgalı denize düşmek, büyük bir hayat mücadelesinin içerisine düşebileceğinize, bununla birlikte ezici problemler yaşayabileceğinize yorumlanmaktadır. Maddi yönden kısıtlanmanız elinizi kolunuzu bağlayacak ve bu durumdan kurtulabilmek için çözüm yolu bulmakta zorlanacaksınız.

Rüyada Berrak Denize Düşmek

Rüyada berrak denize düşmek, istediğinizi elde etmek için harcadığınız emeğe ve çapaya işaret etmektedir. Bu amaç uğruna uykusuz geceler geçirmiş olabilir, yaptığınız şeyi sürekli başa alarak fazla efor sarf ederek tamamlamış olabilirsiniz. Ama artık sevinin çünkü yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiniz. Çünkü artık faydaları ve ödülleri toplamanın zamanı geldi. Özverili çalışmanızın faydasını fazlasıyla göreceksiniz.


Rüyada Denize Düşüp Kurtulduğunuzu Görmek

Rüyada denize düşüp kurtulduğunuzu görmek, sevgiliniz ya da eşinizle yaşayacağınız kısa süreli bir ayrılığa işaret etmektedir. Karşınızdaki kişiyi kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalabilir ve bu hisle baş etme konusunda büyük zorluk yaşayabilirsiniz.

İletişim sorunlarına dikkat etmeli ve kulaktan dolma bilgilerle aksiyon almamaya özen göstermelisiniz. Bu ayrılık geçici bir süre için sizi zorlayacaktır fakat aşkınızın gerçek olması tekrar bir araya gelmenize olanak sağlayacaktır.

Rüyada Başkasının Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada başkasının denize düştüğünü görmek, çevrenizdeki birine istemeden de olsa kötülüğünüzün dokunacağı anlamına gelmektedir. Ağzınızdan çıkacak lafları ince eleyip sık dokumanız gerekmektedir.

Unutmayın ki insanlar laflarını çarpıtarak kötü emellerine alet edebilirler ve bu durumdan kesinlikle siz zararlı olarak çıkabilirsiniz. Bu durumda zarar görecek kişi için ağlanıp sızlanmanız da fayda etmeyecektir.

Rüyada Denize Düşen Birini Kurtarmak

Rüyada denize düşen birini kurtarmak, aşk hayatınızda karışıklık istemezken, ister istemez bir kişiyi teselli ederken kendinizi bulabileceğiniz anlamına gelmektedir. Önceleri yardım ve teselli amaçlı yaklaşırken sonralarında siz de bu kişiye gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Fakat duygularınızın karşılıklı olması yeni bir aşka yelken açacağınızın habercisidir.


Referanslar

Huffington Post – Swimming Dream Meaning

Dream Moods – Swimming Dream Interpretation

Auntyflo – Swimming Dream Dictionary