Rüyada Denize Atlamak

Rüyada denize atlamak, ani duygusal geçişleriniz hakkında ipucu vermektedir.Bu rüya yeni bir ilişki, iş ya da sosyal çevredeki duygu değişimlerinizi ifade etmektedir.

Rüyada Denize Atlamak Ne Anlama Gelir

Rüyada pis denize atlamak, yeni hissetmeye başladığınız duygularınızdan rahatsız olduğunuz ve kendinizi bastırmaya çalıştığınız anlamına gelmektedir. Hayatınıza aniden yeni biri girebilir ve siz bu kişi ile ilgili çok yoğun hisler beslemeye başlayabilirsiniz. Fakat durumun aniliğinden dolayı bu durumun rahatsız edici olacağını düşündüğünüz için bir süre sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz.

Rüyada Berrak Denize Atlamak

Rüyada berrak denize atlamak, çevrenizdeki birine karşı hissettiğiniz duygularınızda net olduğunuza ve o kişiye açılmaya karar verdiğinize işaret etmektedir. Sevginize karşılık alacaksınız.

Rüyada Eğlence Amaçlı Denize Atlamak

Rüyada eğlence amaçlı denize atlamak, sevgi ve tutku uyanışlarını temsil etmektedir. Cinsel yönden kendinizi keşfetmeye başladığınıza ve bundan keyif almaya başladığınıza işaret etmektedir.


Rüyada Denize Çıplak Atlamak

Rüyada denize çıplak atlamak, üzerinize aldığınız sorumlulukların altında ezildiğinize ve yüklerinizden kurtulmaya çalıştığınıza işaret etmektedir. Bununla ilgili çalışmalara başlayabilir ve size yük olan durum ve kişilerin tespiti ile işe başlayabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğiniz Kişi İle El Ele Denize Atlamak

Rüyada sevdiğiniz kişi ile el ele denize atlamak, duygusal yönden birine körü körüne bağlı olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu haliniz sosyal hayatınızda ve iş yaşamınızda karşınıza büyük bir sorun olarak çıkmakta ve başarılarınızı da etkilemektedir.

Hayatınızı bu kişiye endeksli yaşamanız ve tabiri yerindeyse kuklası olmanız o kişinin size karşı olan asıl duygularını anlamanıza engel olmaktadır. Gözünüzü açmanız ve kendinizi bu kişiden kurtarmanız gerekmektedir. Yoksa yaşayacağınız yıkım sizi uzun yıllar etkileyecektir.

Rüyada Ailenizden Birinin Denize Atladığını Görmek

Rüyada ailenizden birinin denize atladığını görmek, aile içindeki bir iş ortaklığında yaşanacak sıkıntılara işaret etmektedir. Bu iş için maddi destekte bulunmuş olabilir ve aile içindeki birinin vaatlerine kanmış olabilirsiniz. Fakat yapacağınız bu ara yardımı size söylenen amaçla kullanılmayacaktır. Bu durumu çok sonra fark edeceğiniz için iş işten geçmiş olacak ve giden paranız için yapabileceğiniz hiçbir şey olmayacaktır.


Rüyada Sevdiğiniz Birinin Denize Atladığını Görmek

Rüyada sevdiğiniz birinin denize atladığını görmek, duygusal yönden sevdiğiniz kişiye istemeden de olsa zarar verdiğiniz anlamına gelmektedir. Kıskanç bir yapınız olabilir ve bununla birlikte sevgi ve kıskançlığı birbirine karıştırıyor olabilirsiniz.

Rüyada Koşarak Denize Atlamak

Rüyada koşarak denize atlamak, son sürat önünüzü görmeden koşan bir yaşam biçimine sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Hareketleriniz, aşırıya kaçan tepkileriniz ve dizginlenemez kendini beğenmiş haliniz yakın zamanda karşınıza büyük bir sorun olarak çıkacaktır. Çevrenizdeki kişilerin hatalı davranışlarınıza ve aşırıya kaçan hızınızla birlikte yaptığınız hatalara daha fazla tolerans göstermeyecekleri aşikardır.

Rüyada Birinden Kaçmak İçin Denize Atlamak

Rüyada birinden kaçmak için denize atlamak, açıkça fark edemeseniz de duygusal yönden yaşadığınız zorluklara işaret etmektedir. Aşk hayatınızda görmezden geldiğiniz sorunların olduğu aşikardır.

İçinde bulunduğunuz ilişkiyi kaybetme korkusu yaşıyor olabilir ve bu nedenle yaşadığınız olaylar karşısında içinizde fırtınalar kopsa dahi sessiz kalmayı ve tepki göstermemeyi seçiyorsunuz anlamına gelmektedir. Aşk acısı yaşamanız çok yakın bu nedenle kendinizi duygusal yönden hazırlamanız sizin yararınıza olacaktır.


Referanslar

Huffington Post – Swimming Dream Meaning

Dream Moods – Swimming Dream Interpretation

Auntyflo – Swimming Dream Dictionary