Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulmak, borç, sosyal yükümlülük veya problemlerin boyunuzu aştığı anlamını taşımaktadır.Aynı zamanda bu rüya gerçek hayatta gerçekten dibi görebileceğinize ve bununla birlikte tekrar küllerinizden doğabileceğinize de işaret etmektedir.

Rüyada Denizde Boğulmak Ne Anlama Gelir

Rüyada sığ denizde boğulmak, geçmişten gelen ve bastırmaya çalıştığınız düşüncelerinizi ve sorunlarınızı ifade etmektedir. Aynı zamanda ikili romantik ilişkilerde kendinizi kapana sıkışmış gibi hissedebilir ve karşı tarafın romantik taleplerini karşılama konusunda herhangi bir duygusal çekim hissetmeyebilirsiniz.

Geçmişe gömdüğünüz fakat yakın zamanda karşınıza çıkacak birisi sizin aklınızı fazlasıyla bulandıracaktır. Geçmişe takılı kalmamanız ve yolunuza devam etmeniz önemlidir çünkü eğer tekrar bu karşınıza çıkacak kişi ile görüşmelerinizi sıklaştırırsanız hayatınızda ilerle kaydettiğiniz her ne var ise kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.


Rüyada Çamurlu Denizde Boğulmak

Rüyada çamurlu denizde boğulmak, borç batağına saplanmış olduğunuzu ifade etmektedir. Fakat bu durumu ısrarla kabul etmemeniz ve kredi çekmek için türlü yollara başvurmanız sizi daha da zor bir duruma sokacaktır. Her şey çığırından çıktıktan sonra çevrenizden yardım istemek hiçbir şey ifade etmeyecek ve alacağınız yardım sizi kurtarmayacaktır.

Borçlarınız için banka ile anlaşma yoluna gitmeli ve mülk satım yoluna gitmelisiniz. Yoksa zararına mülkleriniz ellerinizden alınabilir ve hiçbir müdahalede bulunamayabilirsiniz.

Rüyada Berrak Denizde Boğulmak

Rüyada berrak denizde boğulmak, lüzumsuz şeyleri kendinize dert edinmiş olduğunuzu ifade etmektedir. Etrafınızdaki kişilerin sürekli sizin dedikodunuzu yaptığını düşünüyor ve onarla iletişime geçerken agresifleşiyorsunuz. Bu duruma devam ettikçe iletişim yönünden çok büyük sorunlar yaşayabilir ve tamiri imkânsız hasarlar açabilirsiniz.


Rüyada Dalgalı Denizde Boğulmak

Rüyada dalgalı denizde boğulmak, istemeden üzerinize aşmış olduğunuz bir sorumluluğun ayağınıza dolanması söz konusu olabilir anlamını taşımaktadır. Fakat bu görev sizin üzerinize üstleriniz tarafından etiketlenmiş olabilir ve hiçbir şekilde bu sorumluluktan kaçma şansı elde edememiş olabilirsiniz.  Fakat bu görevi az başarılı şekilde yerine getirmeyi dahi bırakın tamamen kötü sonuçlar doğuracak hale getirmeniz daha olası gözükmektedir.

Rüyada Başkasının Denizde Boğulduğunu Görmek

Rüyada başkasının denizde boğulduğunu görmek, tanıdığınız bir kişi için kötü referans olacaksınız anlamına gelmektedir. Daha öncesinde birlikte çalışma imkânı bulduğunuz ve sonrasında yollarınızın ayrıldığı bir kişi için size referans almak için geleceklerdir. Yaşamış olduğunuz olumsuz olaylar neticesinde kötü referans verecek ve o kişinin o işi almasına engel olacaksınız.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyada denizde boğulan birini kurtarmak, kötü giden hayatınızın en dip seviyesindeyken sizi seven biri sayesinde hayata tekrar tutunacaksınız anlamına gelmektedir. Bu kişi sizin bu durumunuzun farkına varacak ve siz yardım isteme fırsatı dahi bulamazken size yardım elini uzatacaktır.


Referanslar

Huffington Post – Swimming Dream Meaning

Dream Moods – Swimming Dream Interpretation

Auntyflo – Swimming Dream Dictionary