Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayı görmek, bir baba figürüne saygı duyma ihtiyacınızı simgelemektedir.Bu rüya hayatınızı idare edemediğiniz korkusuna kapıldığınıza işaret etmektedir. Özellikle karar vermeniz gereken konularda başkalarının tavsiyelerini istemek zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda rüyanızda dayı olarak gördüğünüz kişi yabancı biriyse bu yabancılardan aldatıcı eylemler göreceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Dayı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kendi dayınızla konuştuğunuzu görmek, bir aile sorunu yaşadığınıza ya da yaşayacağınıza işaret etmektedir. Aile içerisinde maddi sebeplerden dolayı sürekli olarak bir araya gelerek konu hakkında konuşmak sizi bir süre sonra sıkmaya başlayabilir.

Bu rüya sabırlı olmanız konusunda uyarıcı anlam taşımaktadır. Çünkü yüksek tutarda bir paraya sahip olabilir ve bu tutarın aile bireyleri içerisinde adil şekilde paylaştırılması zaman alabilir. Bu süre zarfında aile bireylerinin üzücü ve can sıkıcı haberler vermesi sizin umutsuzluğa kapılmanıza neden olabilir.

Rüyada Yabancı Birini Dayınız Olarak Görmek

Rüyada yabancı birini dayınız olarak görmek, şu an içinde bulunduğunuz romantik ilişkide bazı sorunlar yaşadığınıza dikkat çekmektedir. Geçici olarak karşınızdaki kişiye yabancılaştığınızı hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda bu rüya karşınıza çıkacak yabancı birisinin sizin istemeden de olsa kalbinizi çalacağı anlamına gelmektedir. Fakat bu kişiye kendinizi kaptırmanız mevcut ilişkinizi ya da evliliğinizi büyük bir çıkmaza sokabilir.

Bu durumun kendinize duygusal bir heves olduğunu hatırlatmanız ve değmeyeceğini düşünerek en başından vazgeçmeniz gerekmektedir.


Rüyada Dayınızın Öldüğünü Görmek

Rüyada dayınızın öldüğünü görmek, kötü düşmanlara sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu durumun farkında olmanız ve müdahale etmekten korkmanız sizi geri planda tutmaktadır.

Bununla birlikte desteğini isteğiniz bir baba figürünü de yitirdiğiniz için tamamen kendini savunmasız hissettiğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Dayınızın Size Zarar Verdiğini Görmek

Rüyada dayınızın size zarar verdiğini görmek, insanlar tarafından baskı altında olduğunuza işaret etmektedir. Fakat bu durumu kabullenmiş olmanız sizi gönüllü olarak ezilmenize neden olmaktadır.

Karşınızdaki size kötü davranan kişiye bu durumu hak etmediğinizi fark ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde uzun yıllar ezilebilir ve sesiniz çıkmadığı için bu durumu zaten hak ettiğiniz düşünülebilir.


Rüyada Dayınızı Öldürdüğünüzü Görmek

Rüyada dayınızı öldürdüğünüzü görmek, başınızı yakın zamanda bir belaya sokacağınız anlamına gelir. Yapacağınız hatalı bir davranış size büyük bir üzüntüye sebep olacak ve gelecekte yaşayacağınız birtakım zorlukların temelini atacaktır.

Öğrenciyseniz eğer okulu bırakma eğiliminizden vazgeçmeniz gerekmektedir ya da şu anki işinizden memnun olmayıp çıkmayı düşünüyorsanız bir anlık sinirinize yenik düşmemeniz gerekmektedir. Vereceğiniz hatalı ani bir karar sizin geleceğinizi kökten ve olumsuz yönde değiştirecektir.

Rüyada Dayınızla Ağız Dalaşına Girdiğinizi Görmek

Rüyada dayınızla ağız dalaşına girdiğinizi görmek, artık ilişkinizin ya da evliliğinizin eğlenceli ve keyifli olmadığı anlamına gelir. Aynı zamanda bir hastalığın da ortaya çıkabileceğinin habercisidir. Karşılaşacağınız bir durum sizin rutininizi değiştirecek ve zaten yolunda gitmeyen şeyleri fark etmenizi sağlayacaktır.


Referanslar

Dreamlandia – Uncle Dream Meaning

Auntyflo – Uncle Dream Dictionary

Dream Interpretation – Uncle Dream Interpretation

Özet
Rüyada Dayı Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Dayı Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada dayı görmek, bir baba figürüne saygı duyma ihtiyacınızı simgelemektedir. Bu rüya hayatınızı idare edemediğiniz korkusuna kapıldığınıza işaret etmektedir. Özellikle karar vermeniz gereken konularda başkalarının tavsiyelerini istemek zorunda kalabilirsiniz.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

1 thought on “Rüyada Dayı Görmek”

  1. Camideyiz ben kursa giderdim orda e az çocuk vardı dedem kapıyı tılayıp geldi ve arkasından birsürü çocuk getirdi o çocuklarda eşyarplı filan küçük içeri girdiler bende “dedem yine çocuk getridi” diyip gülmeye başladım sonra içeri girdim. şimdi başka bir çocuğun evindeyim benle yaşıt ben merdivenlerden çıkıyordum baya uzun sonra tepeye okulun kapısını görmeye başladım gelen geçene bakıyordum ama orada sallanıyor ben düşmüyordum sonra aşşa inip kendi evime geldim ve annem’le bi şekilde 2’miz dama çıktık birden heryere karanlık çöktü ama gece gibi değil gri dumanlar havayı kaplıyor sanki birden gölten ses duyuldu ve sert bi rüzgar esmeye başladı ses şöyleydi… “çirkin misin güzel mi şimdi seç” yani herkez bana güzelsin diyor bende böyle bi takıntı var bide işte allahın her kulu güzeldir diyorum o an annemi göremeğince “anne” diye bağırdım sonra damda dolaşmaya başladım ve ön tarafa gidip aşşa baktım yanımda direk vardı hava birden aydınlandı gündüz haline döndü havaya baktım ve direğe bağlandığımı gördüm ve birden hava siyah gri oldu yine bende aşşa baktım dayım ordaydı dedemle konuşurken beni gördü atla yaptı ve yine yaptı bende atlayamadım kafamı 2 yana sallayıp ağlanaya başladım.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.