Rüyada Dabbe Görmek

Rüyada dabbe görmek, kötülüklere karşı sizi uyaran, tehlikenin yaklaşmakta olduğunun sinyalini veren uyarı anlamını taşımaktadır.Bununla birlikte rüyanızda korkmaz iseniz karşılaşacağınız kötülük her ne ise alt edeceğiniz ve o kişiye ya da olaya karşı başarı elde edeceğinizi göstermektedir. Aynı zamanda bu rüya hissettiğiniz korkunun şiddetine göre de en içte yer alan korkularınızla yüzleşmekte olduğunuza da yorumlanmaktadır.

Rüyada korkunuzu yenmeniz, uyandığınızda korku değil de bir kabullenme, sakinleşme hissetmeniz karakterinizin güçlendiğine, gerçek hayatta üstesinden gelemediğiniz her ne var ise artık korkmayarak alt edeceğinize işaret etmektedir. Geçmişinizi artık kabul edecek ve geleceğinize odaklanacaksınız demektir.

Rüyada Dabbe Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada dabbe ile mücadele ettiğinizi görmek, hayatınızda vuku bulan kötülüklerden, karşılaştığınız olumsuz durumlardan kurtulabilmek için daha fazla mücadele etmeniz gerektiğini ifade etmektedir. Karakteriniz ile ilgili eksikliklerinizin ve kalbinizin karanlık taraflarının farkında olabilir ve bu durumu düzeltmek için harekete geçiyor olabilirsiniz.

Geçmişte isteyerek ya da istemeyerek yaptığınız kötülükler şimdiki zamanda sizi ruhen rahatsız etmekte ve bu huzursuzluğa katlanamaz hale getirmekte olabilir. bu doğrultuda iyiliğe yönelmek isteyecek ve hem kendi hem de çevrenizin iyiliğini gözeterek hareket etmek için çok çaba sarf edeceksiniz demektir. Geçmişte yaşadığınız size pişmanlık veren durum her ne ise artık geride bıraktığınıza emin olabilirsiniz. Kendinizi iyi yönde geliştirecek kötülüğü alt edeceksiniz.

Rüyada Dabbeden Kaçtığınızı Görmek

Rüyada dabbeden kaçtığınızı görmek, yakın çevrenizde size kötülüğünün dokunacağını düşündüğünüz birisinin farkına varacağınıza işaret etmektedir. Bu kişinin karanlık düşüncelerinin farkına varacak ve mümkün olan en erken şekilde arkadaşlığınıza son vermek isteyeceksiniz.

Bu kişiden kurtuluşunuz tahmin ettiğinizden de zor olabilir ve mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. Çevrenizdekilerden ve devlet kurumlarından yardım isteyeceğiniz durumlar vuku bulabilir. Bu durumu ne kadar erken fark ederseniz alabileceğiniz zararı o kadar azaltabilirsiniz. Dikkatli olmanız ve tedbirlerinizi muhakkak almanız gerekmektedir.


Rüyada Dabbeye Dönüştüğünüzü Görmek

Rüyada dabbeye dönüştüğünüzü görmek, gerçek hayatta tüm benliğinizle bulaştığınız bir kötülüğe yorumlanmaktadır. Kalbinizi iyiliğe kapatmamanız ve yaptığınız kötülük her ne ise telafisi için hiçbir zaman geç olmadığının farkına varmanız gerekmektedir.

Siz yaptığınız kötü eylem her ne ise bunun için pişmanlık ve vicdan azabı çekiyorsanız eğer kendinize olan inancınızı yitirmemeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Geçmişte yaşadığınız ya da yaptığınız her ne var ise artık geçmişte kalmış olup, günümüzde artık bu yıkıcı eylemlerinize gerek olmadığını düşünmeniz ve hissetmeniz gerekmektedir.

Rüyada Sevdiğiniz Birinin Dabbeye Dönüştüğünü Görmek

Rüyada sevdiğiniz birinin dabbeye dönüştüğünü görmek, gerçek hayatta çok sevdiğiniz birinin yapmış olduğu kötülüklerden kendinizi sorumlu tuttuğunuz anlamına gelmektedir. Bu kişiyi sizin yönlendirdiğinizi düşünüyor ve bu nedenle büyük bir vicdan azabı hissediyor olabilirsiniz.

Verdiğiniz akıl neticesinde sonuçların böyle olabileceğini tahmin edemediğiniz gibi sebebiyet verdiğiniz bu kötü durumun nasıl temizleneceği yönünde hiçbir bilginiz ve fikrinizin olmaması da söz konusu olabilir. Kendinizi hiç olmadığı kadar çaresiz hissedeceksiniz demektir.