Rüyada Çok Ağlamak

Rüyada çok ağlamak, duygusal anlamda yoğun bir döneme girdiğiniz ya da gireceğiniz anlamına gelmektedir.


Rüyada Çok Ağlamak Ne Anlama Gelir

Bu rüya aynı zamanda duygusal yönden yalnız hissedeceğinizin de uyarıcı anlamını içerir. Yalnızlık hissedebilir, geçmişte yaşadığınız birtakım olayların günümüzde de tekerrür ettiğini görerek daha fazla korkmanıza üzülmenize neden olabilir.

Geçmişte sizi üzen kişiler tekrar karşınıza çıkabilir ve geçmişte yaptıklarını umursamadan tekrar hayatınıza girmek için çaba sarf edebilirler. Bu durum karşısında bir hali zorlanacağınız su götürmez bir gerçektir. Mantığınız ve kalbinizin fazlasıyla çarpışacağı şu dönemde yine de mantığınıza göre hareket etmenizin gerekliliği su götürmez bir gerçektir. Hayatınıza tekrar girmek isteyen bu kişiye tekrar güvenme konusunda ne kadar eminsiniz, önce bu soruya içsel olarak cevap verebilmeli sonrasında ise karşınızdaki kişiyi hayatınıza alıp almama konusunda karar verebilmelisiniz.

Rüyada Evde Çok Ağlamak

Rüyada evde çok ağlamak, aile ortamında sizi ve ailenizi fazlasıyla üzecek bir durumun vuku bulacağı anlamına gelir fakat üzülmeyiniz ki bu durum geçici olacak ve sonrasında hissedeceğiniz büyük bir rahatlama ile birlikte her şeyin yoluna girdiğini gördüğünüzde sevineceksiniz demektir. Bir hastalık haberi alabilir ve karalar bağlayabilirsiniz fakat üzülmeyiniz ki bu durum düzeltilemeyecek ya da şifa bulunamayacak bir şey olmayacaktır.


Rüyada Topluluk Önünde Çok Ağlamak

Rüyada topluluk önünde çok ağlamak, kalabalık bir arkadaş topluluğu içerisinde ya da iş ortamınızda rencide olacağınız bir durum gerçekleşecek demektir. Gülünç duruma düşebilir ve bunun utancını fazlasıyla yaşayacaksınız demektir. Bu durumun çok da büyümemesi gereken bir şey olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Her şeyi ilaçtır. Yaşanacak ya da yaşanan her ne ise bir süre sonra unutulacak ve siz eski yaşantınıza tekrar devam edeceksiniz demektir.

Rüyada Sevdiğiniz Kişi Karşısında Çok Ağlamak

Rüyada sevdiğiniz kişi karşısında çok ağlamak, sizi üzecek ve terk edecek bir kişinin varlığı hakkında ipuçları vermektedir. Bu kişi sizi henüz üzmediyse eğer çok yakın bir zaman da ve hiç ummadığınız bir şekilde üzebilir. Bu durum sizde büyük bir kalp sancısı bırakabilir. Bu kişiye körü körüne bağlanmış olabilir ve sevginize istediğiniz karşılığı da bulamamış olabilirsiniz. Sizin için sağlıklısı bir an önce bu kişiyi unutmak ve çevrenizde sizi sevebilecek başka kişilerinde olacağı bilincinde olmanız gerektiğidir.

Rüyada Aile Karşısında Çok Ağlamak

Rüyada aile karşısında çok ağlamak, ailenizi üzeceğinizi düşündüğünüz bir hareket gerçekleştirdiğiniz ya da gerçekleştirmek istediğiniz anlamı gelmektedir. Onların onayı olmayan bir ilişki içerisinde olabilir ve bunun vicdan azabıyla kendi kendinizi yiyor olabilirsiniz. Er ya da geç bu durum su yüzüne çıkacak ve ailenizi fazlasıyla üzeceğiniz bir gerçektedir. Bu süreçte bu üzüntüye değer mi bunun kararını vermek tabii de size düşmektedir. Baş koyduğunuz yolda getirilerine hazırsanız eğer aileniz de eninde sonunda bu ilişkiyi kabullenecekler anlamına gelir.