Rüyada Civciv

Rüyada civciv, gençlik, merak ve masumiyet anlamına gelmektedir.Bebeklik, çocukluk yıllarınıza ilişkin ipuçları taşıyabilir. Çocukluk anılarınıza sığınmak isteyebilir, geçmişini anabilirsiniz. Bununla birlikte savunmasız insanlara, çocuklara yorumlanabilir.  Bu rüya aynı zamanda genç bir kız için argo anlamına da gelebilir.

Rüyada Civciv Ne Anlama Gelir

Rüyada büyük civciv, çocukluğunuzdan beri süregelen bastıramadığınız kıskançlık duygunuza işaret etmektedir. Bu kıskançlık duygusuyla zaman zaman ufak tefek karşı tarafa zarar verecek eylemlerde bulunuyordunuz.

Bu durumun geri dönüşü size zarar vermiyordu. Fakat yakın zamanda aşırı kıskançlık duygusuyla yapacağınız abartılı bir eylem hem karşınızdaki kişiye hem de size çok büyük bir zarar verecek anlamına gelmektedir. Büyük tutarda para kaybetmeniz söz konusu olabilir ve bununla birlikte karşınızdaki kişinin hem para hem de mülk kaybetmesine sebep olabilirsiniz.

Rüyada Yumurtadan Yeni Çıkmış Civciv

Rüyada yumurtadan yeni çıkmış civciv, doğuma yorumlanmaktadır. Bugüne kadar izole bir hayat yaşamayı tercih etmiş olabilir ve bununla birlikte kendinizi birçok zor durumdan da korumuş olabilirsiniz. Artık bu düzen size sıkıcı gelmeye başlamış olabilir ve değişmesi için kendi kabuğunuzu kırmanız gerektiğine atıfta bulunabilir.

Ailenizden ya da başkalarından bağımsız yaşama isteğinizi sembolize edebilir. Bu isteğiniz doğrultusunda hareket edecek ve istediğiniz özgür yaşama kavuşacaksınız anlamına gelmektedir. İçinizden yeni bir siz çıkacak ve bu yeni sizi çok seveceksiniz demektir.


Rüyada Ölmüş Civciv

Rüyada ölmüş civciv, siz veya çevrenizdeki birinin zorbalığa maruz kalacağı anlamını taşımaktadır. Bugüne kadar çevrenizdeki birine kendinizle ilgili fazla taviz vermiş olabilir ve özel alanınıza sokmuş olabilirsiniz.

Bu durumdan pişmanlık duyacak ve bununla birlikte bu kişinin hoş karşılamayacağınız hareketleri karşısında zor zamanlar yaşayacaksınız anlamına gelmektedir. Bu kişi sizi bir süre sözlü olarak taciz edecektir. Hareketlerini abartmadan önce başkalarından yardım istemeniz gerekmektedir.


Rüyada Renkli Civciv

Rüyada renkli civciv, saf hareketlerle karşı tarafı kendi bencil ihtiyaçlarınız için kandıracağınız anlamına gelmektedir. Büründüğünüz bu sahte karakterle birlikte karşı tarafın iyi niyetini suiistimal etmeniz ve o kişiye zarar vermeniz çevrenizce hoş karşılanmayacaktır.

Kendi faydanız için takındığınız bu sahte tavır, saf hareketler ve mazlum rolü birçok kişiyi size inanmaya ve yardım etmeye itebilir. Bu sayede istediğinizden de fazla fayda sağlayabilirsiniz fakat sonunda büyük bir zarara uğramanız ve kazandıklarınızın çok daha fazlasını geri ödemek zorunda kalmanız kaçınılmaz olacaktır.

Rüyada Satılan Civciv

Rüyada satılan civciv, duygularınızı gizlemeye çalıştığınız birinin aşırı ısrarlarına dayanamayacağınız ve yıllardır kendi iyiliğiniz için içinizde tuttuğunuz bir sırrınızı ifşa edeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişi öğrendiği bir sırrı size koz olarak kullanabilir ve kendi kişisel çıkarları için sizi kullanmaya çalışabilir.

Bu duruma düşmemeniz için bu rüya size uyarı niteliği taşımaktadır. Sırrınızı her ne kadar zor durumda dahi olsanız paylaşmamanız sizin yararınıza olacaktır. Zira aksi taktirde öğrenilen bu sır diğerleri tarafından da duyulacak ve siz yerinizi yurdunuzu terk etmek zorunda kalacaksınız anlamına gelmektedir.