Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek bilinçaltınızın size gönderdiği uyarı mesajlarından biri olabilir. Rüyada cin görmek zalim, ahlaksız ve hayatınızı mahvetmek isteyen insanlara delalet eder. Bu rüya kötü bir anlam taşısa da sizin algılarınız açmakta işe yarayabilir. Hayatın içerisinde olan gizli tehlikelere karşı gözünüzü açmalısınız. Size kurulan tuzaklara karşı dikkatli olmalısınız.Bu rüya kimi zamanda işyerinde beraber çalıştığınız ahlaksız insanlara delalet eder. Bu kişiler fırsatını bulduğunda size ihanet ederler. Bu kimseler gizli gizli sizi kıskanırlar. Bu rüyayı gördüğünüzde düşünmeden hareket etmemelisiniz. Eğer bu rüyayı gördüğünüzde evlenme arifesinde iseniz tekrar düşünmekte fayda var.

Ya da bir iş ortaklığına girmeyi düşünüyorsanız detaylı incelemeniz gerektiğine delalet eder. Rüyada cin görmek aynı zamanda kişiliğinizdeki kötü yanlarınızı temsil eder.  Bu durumda rüyada gördüğünüz cin bir uzaylıya ya da kanı çekilmiş insan görünümlü yaratıklara benzer.

Rüyada cinlerin olduğu resimleri görmek ise çevrenizdeki insanlara alamet eder. Kimi zaman bu rüya yaşadığınız stresi ve korkuyu sembolize eder. Kötü olayların doğru karar vermenizi etkilediğine de delalet eder. Rüyada bir cin tarafından ele geçirilmek çaresizliğe delalet eder. Rüyada gördüğünüz cin kimi zaman suçluluk duyduğunuz bir olay yaşandığına da delalet eder. Rüyada cinleri değişik bicilerde görebiliriz. Bunlar;

  • Cinin sizi korkuttuğunu görmek
  • Evinizde dolaşan bir cin görmek
  • Açık ya da koyu renkli cinler görmek,
  • Erkek ya da dişi bir cin görmek,
  • Bir cin saldırısına uğramak,

Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cin görmek hilekâr kimseye ve hayal kırıklığı yaşamaya alamet eder. Rüyasında cin olduğunu gören kimse hilekâr biridir. Rüyasında cinin kapısına yakın bir yerlerde durduğunu gören kişi zarara uğrar ya da bu kişinin yapması gereken bir adağı olduğuna işaret eder.

Yine bu kişi maddi zorluk yaşar. Bir kimse birinin evine cinlerin girip bir şeyler yaptığını görürse kendi evine hırsız girer ve zarara uğratır. Rüyada cin görmek bazen kara veya deniz yolculuğuna, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, şarkı türkü söylemeye ve zenginliğe alamet eder. Rüyasında cin ile evlendiğini gören kimse itaat etmeyen ve günahkâr birine bağlanır.

Bir kişi rüyasında cinlerin kendisini yere düşürdüğünü görürse bu kişiye cinler tarafından zarar verilir ya da faiz öder. Rüyada cin çarpması haram mal sahibi olmaya ve büyülerle uğrasmaya tabir edilir.

Bir cinden yardım istediğini görmek maceraya atılmaya işaret eder. Rüyada bir cine Kur’an okumayı öğrettiğini veya bir cinin okuduğu Kuran’ı dinlediğini görse mertebesi yükselir. Rüyada cinle konuşmak hileci biriyle tartışmaya, ancak bu konuda haksız olmaya ve aldatılmaya işarettir. Yine rüyada cinle konuşmak kedere ve kötü bir duruma maruz kalmaya işaret eder.Rüyada Cinle Evlenmek

Rüyada cinle evlendiğini gören kimse günahkâr biriyle birlikte olmaya ve bazen de inançsız bir kişiyle birlikte olmaya ve ondan zarar görmeye tabir edilir. Rüyada cinle evlenmek, kâfir bir kimse tarafından zarara uğramaya tabir edilir.

Rüyada içine cin girmiş birini görmek tanıdık biri ise o kimsenin sıkıntıya düşüp bir kötülüğe maruz kalacağına alamet eder. Eğer kendi içinize cin girdiğini gördüyseniz, bir musibete ve sıkıntıya uğrayacağınız ve bu durumdan dolayı zarara uğrayacağınıza işarettir. Rüyada insan kılığına girmiş bir cin görmek etrafında hileci biri olduğuna ve kendisini aldatan bir kimseyle birlikte olacağına ve onunla ilişkisini sürdürdüğü müddetçe zarar edeceğine işarettir.

Rüyada Cin Musallat Olması

Rüyada cin musallat olması kişi dua okursa, borçlanır ya da beklemediği bir durumda haksızlığa düşüp toparlanmak için çok uğraşacağına tabir edilir.

Rüyada cin adının geçmesi ve cini görememek etrafında rüya sahibini çekemeyen, hakkında eleştiri yapan kimselerin varlığına alamet eder. Rüyada cin ismini duymak ve varlığını hissetmek, hilekar ve insanları aldatan bir kimseyle karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada bir cinin saldırdığını görmek sıkıntıya düşmeye, maddi sıkıntı yaşamaya, kazancının azalmasına, ancak daha sonrasında mücadele ve toparlanma gücünü bulmaya alamettir. Rüyada cinleri kovduğunu ve kovaladığını görmek güçlü ve kudretli, sözü geçen ve sevilen bir kimsenin dostluğuna işarettir.

Yine rüyada cin kovmak bir işte hileyle uğraşan kimseyi fark edip ona haddini bildirmeye alamet eder. Rüyada cinlerin kovaladığını ve cinlerden kaçtığını görmek art niyetli ve sorunlu kimselerin çevresinde olduğuna ve haksızlığa uğramaya delalet eder.

Kaçan ve kurtulan için ise dertlerinden arınmaya ve sorunlarının üstesinden gelmeye işaret eder. Rüyada bir cinin varlığını hissetmek borçlanmaya ve mal sahibi olmaya işaret eder.

Referanslar