Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek bilinçaltınızın size gönderdiği uyarı mesajlarından biri olabilir.Rüyada cin görmek zalim, ahlaksız ve hayatınızı mahvetmek isteyen insanlara delalet eder. Bu rüya kötü bir anlam taşısa da sizin algılarınız açmakta işe yarayabilir. Hayatın içerisinde olan gizli tehlikelere karşı gözünüzü açmalısınız. Size kurulan tuzaklara karşı dikkatli olmalısınız.

Bu rüya kimi zamanda işyerinde beraber çalıştığınız ahlaksız insanlara delalet eder. Bu kişiler fırsatını bulduğunda size ihanet ederler. Bu kimseler gizli gizli sizi kıskanırlar. Bu rüyayı gördüğünüzde düşünmeden hareket etmemelisiniz. Eğer bu rüyayı gördüğünüzde evlenme arifesinde iseniz tekrar düşünmekte fayda var.

Ya da bir iş ortaklığına girmeyi düşünüyorsanız detaylı incelemeniz gerektiğine delalet eder. Rüyada cin görmek aynı zamanda kişiliğinizdeki kötü yanlarınızı temsil eder.  Bu durumda rüyada gördüğünüz cin bir uzaylıya ya da kanı çekilmiş insan görünümlü yaratıklara benzer.

Rüyada cinlerin olduğu resimleri görmek ise çevrenizdeki insanlara alamet eder. Kimi zaman bu rüya yaşadığınız stresi ve korkuyu sembolize eder. Kötü olayların doğru karar vermenizi etkilediğine de delalet eder. Rüyada bir cin tarafından ele geçirilmek çaresizliğe delalet eder. Rüyada gördüğünüz cin kimi zaman suçluluk duyduğunuz bir olay yaşandığına da delalet eder. Rüyada cinleri değişik bicilerde görebiliriz. Bunlar;

 • Cinin sizi korkuttuğunu görmek
 • Evinizde dolaşan bir cin görmek
 • Açık ya da koyu renkli cinler görmek,
 • Erkek ya da dişi bir cin görmek,
 • Bir cin saldırısına uğramak,Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cin görmek hilekâr kimseye ve hayal kırıklığı yaşamaya alamet eder. Rüyasında cin olduğunu gören kimse hilekâr biridir. Rüyasında cinin kapısına yakın bir yerlerde durduğunu gören kişi zarara uğrar ya da bu kişinin yapması gereken bir adağı olduğuna işaret eder.

Yine bu kişi maddi zorluk yaşar. Bir kimse birinin evine cinlerin girip bir şeyler yaptığını görürse kendi evine hırsız girer ve zarara uğratır. Rüyada cin görmek bazen kara veya deniz yolculuğuna, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, şarkı türkü söylemeye ve zenginliğe alamet eder. Rüyasında cin ile evlendiğini gören kimse itaat etmeyen ve günahkâr birine bağlanır.

Bir kişi rüyasında cinlerin kendisini yere düşürdüğünü görürse bu kişiye cinler tarafından zarar verilir ya da faiz öder. Rüyada cin çarpması haram mal sahibi olmaya ve büyülerle uğrasmaya tabir edilir.

Bir cinden yardım istediğini görmek maceraya atılmaya işaret eder. Rüyada bir cine Kur’an okumayı öğrettiğini veya bir cinin okuduğu Kuran’ı dinlediğini görse mertebesi yükselir. Rüyada cinle konuşmak hileci biriyle tartışmaya, ancak bu konuda haksız olmaya ve aldatılmaya işarettir. Yine rüyada cinle konuşmak kedere ve kötü bir duruma maruz kalmaya işaret eder.

Rüyada Cinle Evlenmek

Rüyada cinle evlendiğini gören kimse günahkâr biriyle birlikte olmaya ve bazen de inançsız bir kişiyle birlikte olmaya ve ondan zarar görmeye tabir edilir. Rüyada cinle evlenmek, kâfir bir kimse tarafından zarara uğramaya tabir edilir.

Rüyada içine cin girmiş birini görmek tanıdık biri ise o kimsenin sıkıntıya düşüp bir kötülüğe maruz kalacağına alamet eder. Eğer kendi içinize cin girdiğini gördüyseniz, bir musibete ve sıkıntıya uğrayacağınız ve bu durumdan dolayı zarara uğrayacağınıza işarettir. Rüyada insan kılığına girmiş bir cin görmek etrafında hileci biri olduğuna ve kendisini aldatan bir kimseyle birlikte olacağına ve onunla ilişkisini sürdürdüğü müddetçe zarar edeceğine işarettir.


Rüyada Cin Musallat Olması

Rüyada cin musallat olması kişi dua okursa, borçlanır ya da beklemediği bir durumda haksızlığa düşüp toparlanmak için çok uğraşacağına tabir edilir.

Rüyada cin adının geçmesi ve cini görememek etrafında rüya sahibini çekemeyen, hakkında eleştiri yapan kimselerin varlığına alamet eder. Rüyada cin ismini duymak ve varlığını hissetmek, hilekar ve insanları aldatan bir kimseyle karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada bir cinin saldırdığını görmek sıkıntıya düşmeye, maddi sıkıntı yaşamaya, kazancının azalmasına, ancak daha sonrasında mücadele ve toparlanma gücünü bulmaya alamettir. Rüyada cinleri kovduğunu ve kovaladığını görmek güçlü ve kudretli, sözü geçen ve sevilen bir kimsenin dostluğuna işarettir.

Yine rüyada cin kovmak bir işte hileyle uğraşan kimseyi fark edip ona haddini bildirmeye alamet eder. Rüyada cinlerin kovaladığını ve cinlerden kaçtığını görmek art niyetli ve sorunlu kimselerin çevresinde olduğuna ve haksızlığa uğramaya delalet eder.

Kaçan ve kurtulan için ise dertlerinden arınmaya ve sorunlarının üstesinden gelmeye işaret eder. Rüyada bir cinin varlığını hissetmek borçlanmaya ve mal sahibi olmaya işaret eder.


Referanslar

Özet
Rüyada Cin Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Cin Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada cin görmek bilinçaltınızın size gönderdiği uyarı mesajlarından biri olabilir. Rüyada cin görmek zalim, ahlaksız ve hayatınızı mahvetmek isteyen insanlara delalet eder.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

198 thoughts on “Rüyada Cin Görmek”

 1. Rüyamda eve geldiğimde babamın cini kovmak icin hoca cagırdıgıni ama cinin tekrar geldigini soylemisti sonra yatarken birden annem ya da babamdi bana lebbeyk duasini okumami istedi bn okumaya baslayinca yatagimin karsisindaki aynaya baktim ve ustumde koyu renkli kani cekilmis kucuk bi kiz coxugunu andiran bi cinin bni kusturmak istedigini gordum anneme kusuyimda gitsin deyince annem yine gelicek yine isticek demisti sonra bi yerde cok midem bulandi artik yeter deyip parmagimla zorlayarak ilk once kan sonrada normal yediklerimi kustum bu aralar cok garip ruyalar goruyorum ve ilk defa boyle bi ruya gordum yorumlarsaniz cok sevinirimmmm

 2. Merhaba gündüz 12.55 civarında çok ağır bir uyku bastırdı ve uyudum. Rüyamda çok karanlık bir sokakta upuzun merdivenlerden iniyordum. Ama o merdivenler gitgide kararıyordu ve göremesemde etrafta cin olduğunu hissediyordum. Sürekli dua okumaya çalışıyordum fakat okuyamıyordum. Sürekli unutup ya da hata yapıp başa sarıyordum. İnternette aratmama rağmen aşka dua çıkmıyordu ve ben okuyamıyordum. Merdivende birçok arkadaşımla beraberdim. Daha sonra onlarla o merdivenden geri döndük ve ben annenle buluştum. Annemle beraber onun kaldığı ötele gittik. Neden otelde kaldığını bilmiyorum. Hâlâ dua okumaya çalışıyordum fakat beceremiyordum. Daha sonra duayı bir an hatırladım ve eksiksiz okuduğumda bir anda bunun rüya olduğunu idrak edip aniden gözlerimi açtım.

 3. Merhaba. Rüyamda düğünüm olduğunu gördüm. Düğünümde bir kalabalığın içinde oynadım. Kalabalığın içinden bir kaç insanın içine cin girdiğini gördüm. Gözleri korkunç değişti o insanların. Koşarak bir tanıdığımın kapısına gittim okuması için. Tam onunla konuşurken uyandım. Yorumlarsanın sevinirim.

 4. Ruyamda trenle yolculuk yapiyorum ama eski harabe yollar onumuzde bir tiren var ona carpicam diye cok korkuyorum ondan sonra tren bizi birakip gidiyor ve bir hristiyan mezarligi kosuyorum arkamda ailemde var onlarda arkadan kosuyorum sonra birden mezarlarin ustune bastigimi fark ettim ve bagirdim karsima 10 kisi cikti hepsi siyah giyili ve yuzleri urperticiydi aileme bagiriyorum vurun diye benim elimdede bir anahtar var onlardan yuzlerini yaraliyorum ve bir kiliseye giriyorum eski harabe bir kilise arkamizdan bura geliyorlar ben yukari cikip saklaniyorum aralarinda guluyorlar saka yaptik diye ve sonra uyandim😥😣

 5. Merhaba gecen gün sabah 9gibi yatagıma girdimde direk uyku esnasında annemin yanıma geldigini gördüm yatagımın içine girip beni kollarının arasına aldı ve yüzüne tekrar bakınca cok ürperdici bi yüz gördüm bulanık uzaylı degişik bişi yüzüne bakınca beni adeta büyülüyor biyandanda korkutuyor yüzü tam olarak göremedim ama gördügüm kadarıyla bakamıyacak kadar kötü sonra yatagımdan kalkıyorum rüya diyip tekrar kafamı yastıga koydugumda aynı rüyayı tekrar görüyorum yatagımın yanında benimle beraber yatıyor tekrar aynı yüzü görüyorum kollarının arasında yüzüne odaklı baktıgımda tekrar kalkıyorum uykuyla uyanık arasında bişi tam olarak bunu anlamyamadım ve 3 defa yataktan kalkıp kafamı yastıga koydugumda aynısını görüyordum Rüyamı Cevaplarsanız cok sevinirim şimdiden teşekür ederim

 6. Merhaba, Rüyamda bir köyde cinler olduğundan uzun zamandır ezan okunmadığı için beni çağırıyorlar ezan okumam için, köyün yüksek bir tepesine çıkıp ezan okumaya başlıyorum ama cinler beni engelliyor nefesimi kesiyor ezanı okuyamıyorum, sonra birden köy gözümün önünden kayboluyor ve sonrasında irkilerek uyandım. Sizce bunun anlamı nedir? Teşekkür ederim

  1. Ben rüyamda okuldaydım ve arkadaşlarımın görünüşleri çok değişikti.Okul çıkışı arkadaşımın evine giderken kafasını ağaca vurduğunu gördüm sonra birden kayboldu onun benden kaçttığını düşündüm eve giderken bir adam onun kim olduğunu biliyor musun dedi ve ben anladım ki o bir varlıkmış. Ve bir anda yavaş çekime geçti dünya sanki orada sadece ben vardım çok korkuyordum. Sonra ise rüyanın içinde rüyadan uyandım bir adam bana dik dik bakıyordu gerisini hatırlamıyorum. Gördüğüm en kötü rüyaydı

 7. Merhaba yaklaşık 5 dk öne uyandım ve direk anlamına baktım kötü kabustan çok gerçek gibiydi önce bir kuzenimin evli eşi ile dinen boşandığı ı söylüyor ve bunun için tekrardan düğün yapıyoruz ve düğüne giderken bir anda gittik i bilmiyorum eve tekrar dönüyoruz bu sefer uzaktaki bu kuzenim eve yanında insan kılığında biriyle geliyor cinsiyeti hatırlamıyorum diyor hani bu cin gibisinden izleyin diyor ona sizulm ediyor kızdırıyor ve bize kendini gösteriyor böyle gözleri fırlamış anlatamıcam kadar değişikti bu kuzenim ona zulm yapıyor vuruyor öldü sanıyoruz tekrar kalkıyor daha sonra kuzenim gidiyor ve bu bizimle kalıyor daha sonra ben uğraşıyorum öl diye evimizde olması sıkıntı veriyor çünkü öldürmek istiyoruz ama ev benim evimmi kimin evi bilmiyorum bir ev ama bizim evimiz daha sonra bişey oluyor hatırlamıyorum biz bişey arıyoruz sanırım bu cini kaybettik onu arıyoruz hatırlamıyorum bir ev var iki kapısı iki kuzenim diğer kapıya bizde sağ taraftaki kapıya annem acele ediyor önden gidiyor beklemiyor bende anne gel hemen diye bişe görmüş gibi bağırıyor anne gel çabuk gel geliyorlar hissediyorum diye bağırıyorum tekrar tekrar gufraneke Rabbena e ileyker mesr okuyorum anne anne bagrıyom evin kapısından bağırıyorum anneme ışık açık sol odada kimse yok sağ odada hiç kimse gözükmüyor sonra annem noldu geliyorum diyor ve sağ tarafta yaklaşık ya 4-5 kişi kadın ve erkek kılıklarında görüyorum bağırıyorum o sıra biri elimden tutup erkekti getirmeye çalışıyor beni ama ben kapıya tutunuyorum ve daha sonra uyanıyorum😒 ağlıyorum o derece etkisinde kaldım nolur yardımcı olun

 8. Merhaba az önce rüya gördüm ve irkilerek uyandım. Rüyamda yeni evlenen çok yakın bir arkadaşıma musallat oldular diye bir hoca çağırıyorum. Arkadaşımı hocayla buluyoruz karşımızda ayna var ve ben kendimi görüyorum sonradan okunan kişi benmişim. Altınlar falan görüyorum aynanın önünde. Burası terk edilmiş bir köymüş ve biz neden geldik bilmiyorum çok karışıktı lütfen cevap verin rüyamda ayetel kürsüyü iki kere okuyamadım unuttum

  1. ben ruyamda okyanusun ustunde ucuyormusum asagida kopek baliklari var kaciyorum ama nasi korkmusum sonra karaya geliyorum kizin biri kacmiyo oturmus diyorum niye kacmiyosun gozlerinin icine bakiuorim musallat olmuslar irkiliyorum dua ediyorum ama cok korkuyorim kizi tanimiyorum yanimda baska arkadasim var bana diyoki cansu ben nasil anlicam icine cin kacmis insani masil bilebilirim diyo

 9. Evde babamla birlikte uyuyorduk, ben bir ara uyanır gibi oldum, gözümü kısık bir şekilde araladim, babamın baş ucunda 60 cm boylarına şekli belirsiz bir gölge vardı, biraz baktım ve benim onu izlediğimi anlayınca iki kere zıplayıp baş kısmımdan içeri girdi, sonra baş ucumda uzun siyah yarı gölge korkuluk yüzlü bir varlık belirdi. Sonra bilincim kayboldu. Sabah uyandığımda, birşey yoktu. Ama öğleden sonra tekrar uyuduğumda, iki odalı bir evdeydim, yatak odası + oturma odası ve mutfak(mutfakta balkon var). Oturma odasının bir ucu yıkık dökük biryerlere gidiyor ve kocaman tüylü Tarantula benzeri bir böcek var, ve 3 hatfli bir varlığın etrafimda beni korkutmaya çalıştığını hissediyorum ama göremiyorum. Sonra uyandım. Sonra tekrar uuyudugumda yine aynı evdeyim, ama bu sefer hiç tanımadığım açık bir kadınla evliyim ve 3-4 yaşlarında sarışın bir kız çocuğum var. hanım mutfakta bişeyler ile uğraşırken ben karşılıklı kapısı bulunan yatakodasındayım. Ikimiz de kapilara çok uzakken birden mutfak kapısı çarpıyor ve tekrar kapı kendiliğinden açılıyor, bu sefer hanımın başı kapanmış ve bana mutsuz gözlerle bakıyor ve tekrar kapı Çarpılıyor kendiliğinden. Sonra ucu yıkık dökük yerlere açılan salonumuzdan o Tarantula benzeri örümcek yatak odasına geldi. Ben kendimi ve çocuğumu korumak için örümceğin üstüne atacak bişeyler ararken örümcekyüzüme bir sıvı fışkırttı, bu gelen sıvıdan çok az bir zerre gözüme kaçtı ve gözümü yaktı. Yüzümdeki bu sıvıyı silerken kızımın da yüzünde bu sıvıdan olduğunu farkettim, ve hemen kendimi bırakıp onun yüzünü temizlemeye başladım ve kızımın sağ gözüne de gittiğini farkedip onu temizlemeye çalıştım, ama gözü çok kötü kızarmıştı ve durmadan yaşarıyordu. Bende hemen hastaneye götürmek için ayagimdaki şortu çıkarıp pantolon giydim ve tişört giymeye çalışırken tişörtümü görünmeyen bir 3 harfli varlık havaya kaldırdı, bende birakmadim, benide kaldırmaya başladı, ben yine bırakmadım ve tişörtü tutan ama görünmeyen eli bulup tutmaya çalıştım ve tuttuğum anda kapalı bir kadın haline dönüştü ve boguşmaya başladık, gözleri bakışları hiç insana benzemiyordu, bogusurken birden sakallı bir adama dönüştü. Sonra bogusurken uyandım. ve bu 3 rüyamda da hep o içime giren varlığı yanımda hissettim hep. O varlık içime girdikten sonra hep beni korkutmaya çalışıyorlar. pek korkmuyorum ama etrafimdakilere sirayet eder mi diye çekiniyorum. Yardımcı olabilecek ve bilgilendirebilecek var mı?

 10. Merhaba rüyamda cini kanı cekilmis yani iskelet olarak gördüm eve girmis ben ondan kacmaya çalışıyorum. Sonra bir sekilde disari çıktı. Bu sefer camdan gözetliyodu.dua okudugum halde görmeye devam ettim Ruyamin icinde

 11. Merhanba ben dun aksam ilk kes cin gordum ruyamda aslinda korkmadim ama kapunun ucunda oturoydu ve kardesim hep disari cikmak isterken ben engeledim zaten cin ciplakti sadece beyaz havlu vardi ayip yerlerine ama gozlerii mor rengiydi alsinda hic kormadim uyandigimda akla geldii ve ozaman korktum bunun anlami ney hocam bide benim evimdeydi

 12. Uzun zamandır sürekli rüyalarımda korkutuluyorum ya bağırarak yada dua ederken uyanıyorum yüzünü hiç göremediğim kadın kılığında olduğunu biliyorum sadece beni tuttuklarında nefes almam konuşmam zorlaşıyo bazen dua bile okuyamıyorum uyandığımda korku ve üşüdüğümü hissediyorum rica etsem bir yorum uapabilirmisiniz

 13. Rüyamda babam ve kardeşimin içine cin giriyordu ve evden cinlere yardım ediyorlarlardı sonra kardeşimi yakaladım annemle beraber onu bıçakladım çok kez ama ne kan aktı ne bişey oldu ve gülüyordu siz bana birşey yapamazsınız ben size zarar verebilirim siz veremezsiniz diyordu besmele çekip bidaha bıçakladım ama bir işe yaramadı

  1. Uzun süredir düzenli uyuyamıyorum sürekli bağırarak yada dua ederken uyanıyorum gördüklerim sadece kadın suretinde beni tuttuklarında nefes almam ve konuşmam zorlaşıyor bazen dua edemiyorum uyandığımda üşüyorum sanki içerdeymiş gibi hissediyorum sürkli olduğu için tam olarak ne olduğunu anlatamıyorum rica etsem yardım edermisiniz

   1. Yatmadan üç önce ayetel kürsiyi okuyun. Sağınıza, solunuza, üfleyin aslında bu sizin beyninizin bir oyunu.uyku felci yaşıyorsunuz. Bilimsel açıklaması bu. Beden uyanmadan ruhunuz uyanıyor iki dünya arasında kalıp korkuyorsunuz. Bunu ben de çok yaşadım.bir cinin musallat olması o kadar kolay değildir. Ya yanlış birşey yapmışsınızdır, ya da biri size musallat etmiştir bunun için cami hocasından yardım alabilirsiniz.korkmayın onlar korkuyla beslenir, felak, nas ve ayetel kürsiyi bol bol okuyun Allah’ın himayesinde olana hiç bir şey zarar veremez. Uyku felcine gelince çok yorgunsanız eğer sırt üstü yatmayın, yatmadan önce de duaları okuyup üfleyin. Allah şifa versin inşallah hepinize.son bir şey uyku felci sırasında hiç bir şey diyemeseniz bile Allah deyin yeter. O zaman kendinize gelirsiniz.

 14. Rüyalarında sürekli cinleri görüyorum daha çok rüyamda aynanın karısına geciyorum ve arkamda siyah bir şeyin belirdigini görüyorum. Korkuyla uynyrm en sonda bi bir cin gördüm tam görmedim ama beni saclrimdan kaldırıp havaya kaldırdı zaten sonra da uyandım sabaha kadar uyuyamadim..

 15. hocam ben bir gün elimde çok saçma bir şekilde coca cola (kağıdı) vardı ve ben kapının önünde birisni gördüm ve oda elimdekini görüp bana doğru koştu
  bende eve arkadan dolanım girdim ve kapıyı yı kapadım oda kapı çekiştirdi
  ben çok korktum o an ve hızla eve girdimı ve kapıyı kapadım sonra anneme babama eve cin gireceğini dedim onlar hiç bir önlem almadı sonra başka cin birşeyler yaptı her yeri yaktı babamın içine girdi yaratıklar vardı evde sonra o gördüğüm cinde içeri girmedi sadece benden coca cola alıcak tı ama.. o kağıttı ve sonra ağlıyarak ve barıştık cin insana dönüştü sonra dışarı çıktı ve babam ve bende onun yanına gidip cin gibi davranık
  sonra o korktu ve kaçmaya çalışdı sonra bende korku film lerindeki gibi çığlık attım sonra o cine dönüştü ve dediki babama seninle yer değişebiliriz
  cidden bende anlamadım ama dedi sonra korkarak uyandım

 16. Merhabalara
  Rüyamda evin balkonuna çıktığımda bir grup siyah çarşaf giymiş ruhani varlık gördüm. Yürümeden yerden biraz yükselerek hızla yanıma doğru gelmeye başladılar. Hemen evin kapısına koştum bi yandan kapıyı kilitleyip, bir yandan ayetel kürsüyü okumaya başladım.Ama dilim çok yavaş gönüyordu. Bi tanesi kolu içeri koktu ama kapının arasına sıkıştı.Bir şey kalbimi sıkıştırmaya başladı.Ben de sesimi daha da yükselterek okumaya başladım. Kendi sesime uyandım sonra. Uyandığımda kalbim ezilmiş gibiyid bi süre kendime gelemedim. Yorumlarınız bekliyorum

 17. Rüyamda cinler den kaciyodum 4 5 kadin kiliginda nereye gitsem ne eve girsem önümde beliriyolardi sonunda bi eve gittim 4 5 genc vardi onlar anladi ve hoca gibi 3 4 kadin geldi elini agzima soktu cenemin arkasina o anda 2 tane bebek gördüm yüzleri kap kara cin korktum uyandım

 18. Merhaba, rüyamda ölen kişilerin yıkandığı odada mermerin üzerinde yatıyorum ve kimden geldiğini bilmediğim bir ses bana bir cin kabilesinin ismini söylüyor (ismi hatırlayamıyorum) kabilenin başı ile12 kişi olduklarını ve beni öldüreceklerini söylüyor. Ardından birden nasıl olduğunu anlamadan elektirik çarpması gibi yanıyorum bütün vücudum yanmış derim siyah siyah ayrılmış annem geliyor ve öldüğümü düşünüp bana dokununca canın yanıyor sonra benim üzerime beyaz örtü örtülüyor o kabile tekrar gelip beni korkutarak ayak ucumdan örtüyü kaldırıyorlar ve öleceğimi söylüyorlar tekrar üzerimi örtünce ben ölmek istemediğimi tövbe etmek istediğimi söylüyorum ve ayetel kürsi okumaya başlıyorum duanın sonuna dilim dönmüyor ve o anda teyzemi görüp bana söylememe yardim etmesini Istiyorum o konuşmuyor ve ben duayı besmele çekerek baştan okuyorum peşinden fatiha okumaya başlıyorum. Canımın yandığını hissettim ve uyuyup uyandım her uyumamda buna benzer rüyalar gördüm çok sık olduğu için korkmuyorum ama yorumunu merak ediyorum şimdiden teşekkürler☺

  1. . Rüyamda yatak odamda kendimi uyurken rüyada görüyorum rüyamda uyandığımda yatak odası kapısının önünde dikilen bir kadın kılığında cin gördüm çığlık atıyorum ve o an eşimi ve beni etkisi altına alıyor eşimi yerde otururken gözleri kaymış şekilde gördüm kendimi de yatakta sırtüstü görüyorum ve sesimi çıkartamıyordum içimden nas suresini okudum . Ve hemen uyandım. Anlamı nedir ?

 19. Gündüz uykusundaydim yeni bir eve tasinmisim meğer hiç tanimadigim üç bayan ben yeni evimde oturuyoruz evin küçük odasında da bı çocuk uyuyor uyuduğu odada da bir çok sayıda tüp var bı şekilde sürekli şimdi gelicekler napicaz nasıl engellicez tüplerde var patlarlarsa çok kötü olur diye konuşuyoruz aramızda birden odadan bizim sayimizca siyah kapşonlu pelerini olan ve yüzü simsiyah gozukmeyen iblisler geldi çok değişik sesler cikararak ustumuze geldiler ve hepimiz dua okumaya başladık sanırım bayanlardan biri ölen ananemdi ben Fatiha suresini okuyordum sonra uyandım

 20. Merhaba. Rüyamıydi gerçekmiydi bilmiyorum ama yanımda küçük bi kız yatıyordu bende onun saçını cektim siyah saçları vardı saçını çekip ona vurdum sonra arkadan onun annesi ya da büyüğü bi kadın geldi o da benim saçımı çekti sonra sürekli besmele çektim yüzlerine karşı besmele çektim ama gitmedilersonra uyandim korkudan sürekli uyandım ilk defa böyle bi rüya gördüm çok kötüydü ?

 21. Merhaba Hocam rüyamda bir tanıdığım (gerçekte de tanıdığım) bana evini emanet ediyordu, ev uzakta köy gibi bir yerde idi köye küçük beyaz bir kapıdan giriliyordu ama arkasında üç tane siyah büyük köpek duruyordu. Ben arabayla eve gidiyordum. Evde karanlıkta sürekli cine benzer kanlı yüzler, insanlar vs gördüm. Sürekli kavga ediyorduk insanları arıyordum fakat bana inanmıyorlardı. En son ben deliriyordum bir köpek beni parçalıyordu ben kahkaha atıyordum sevdiklerimse beni izliyordu. Detayları çok hatırlamıyorum ama sürekli bağırıyordum. Rüyanın sonunda beni arabayla aldılar ve giderken kapıda duran 3 köpek bize doğru geldi. Sonra kendiliğimden uyandım. Ne anlama gelir bu çok korkuyorum?

 22. Merhabalar. Rüyamda öncelikle çok mutlu bi ailedeydim. Ablalarım var 2 tane önce babam sakin ve mutlu bi şekilde onlara birini sevip sevmediğini sordu arkasından sıra bana geldi bende başka bi odadaydım. Babam beni yanıma geldi sen birini seviyomusun dedi evet dediğimde bana çok sinirlendi ama sadece bana sinirlendi. Ben çok fazla gözyaşı döktüğümü gördüm. Daha sonra bi kafeye gitmişim. Yanımda erkek birisi tanımıyorum ama rüyamda samimi arkadaşımdı beraber tuvalete girdik. Ben idrarımı yaparken o sürekli cinlerden bahsetti ve cinlerin varlığını hissettim. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum

 23. Rüyamda gunne isimli ya da gunne kabilesi olan bir cini gördüm bana durmadan birseyler soruyordu. Ben ne dedigini pek anlamiyordum. Ondan sonra dusenceli bir sekilde evin icinde dolaştı. Bana bakıp duruyordu. O ara ben uyandim. Etrafima baktığım da kimse yoktu ama soluma döndüğümde bir el yüzüme teget gecti. Onun el olduguna eminin sanki tam yüzüme elliyecekken ben bakinca elini cekti. Sonra cin suresini actim. Oyle uyudum.

 24. Merhaba ben rüyamda eski tahta köy evlerinden birindeydim iki katlı komürlükte bir cesat olduğunu hissediyoruz evin heryeri toz ben nasıl olduysa beni görüyorum yerde emekler gibi evin bütün kapılarını kapıyoruz ve ben hoca bulmaya gidiyorum bir kadın orda yaşlı bir kadın hoca anlatıyorum gelmek istemiyor bende bağırıyorum maaşını bizlerden alıyorsun diye geliyor okuyor ve gidiyor tamam gitti diyor bize ben kapıyı acıkıyorum benım yüzüme bağırıyor estafurllah digerlerini anlamıyorum uğultu gibi evi temizliyorum erkek bir hoca geliyor o okuyor orda olduğunu biliyoruz adam bize size zarar vermek istemiyorum isteseydi şimdiye kadar verirdi diyor ani den uyandım

 25. Rüya gibiydi emin değilim aslında gerçekte olabilir. Rüyamda kısa boylu gölgemsi bir şeyin elinin kaburga kemiklerimin bittiği biraz sağa doğru olan noktadan elini bedenimden içeri soktuğunu bir şeyler çıkartmaya çalıştığını farkettim gözlerimi açtım o sırada,canım yanıyordu çünkü. Gözlerimi açar açmaz kayboldu.İstediği neydi,ne aradı,buldu mu,aldı mı,almadı mı bilmiyorum.Rüya mı gerçek mi hâlâ anlam veremiyorum çünkü zihnim uyanık ve acıyı hissediyordum. O acı ile tekrar uyudum. Biraz tedirgin oldum ama korkmadım.
  Yine uyandığımda acı kalmamıştı.olay sabah ezanı okunmadan oldu.

 26. Rüyamda odanın içinde koyun olarak gördüm beyaz renkteydi ama bana dogru geldi kıpırdayamadım birden fazla koyun bacaklarının üzerimde beni bogmasıyla uyandımm bi sure etkisinden çıkamadım hala gerçekmiş gibi geliyor yorumlayabilirseniz çok sevinirim

  1. Merhaba Serap Hanım, rüyanızdaki koyun hayatınızda bulunan dominant bir kadın karakteri sembolize etmektedir. Bu kişinin sizin üzerinizdeki etkisi büyük ve önemli kararlarınızı alırken bu kişiyi mutlaka düşünüyorsunuz. Ancak bu etki sizin zaman zaman kısıtlanmış ve boğulmuş hissetmenize neden olabiliyor.

   1. Hocam merhaba gece rüyamda babamla cinlerin düğününe gidiyorduk nikahı babama kıydırmak için çağırmışlardı beraber gitmiştik yüzlerine bakamıyordum başım hep yerdeydi düğunde vur patlasın cal oynasın gibiydi babam gelince durdular babamla konuşurlarken uyandım bır üşümeyle ürperti karışık halde nikah kıyıldımı hatirlamiyorum bu arada babam imam ya da hoca falan degil yardimci olursaniz sevinirim

 27. Ruyamda cok yakin arkadasimin evinde oldigumu sohbet ederken de tavan arasinda aglayan bebeklerin oldugunu gordum arkadasima diyorum bebekler agliyor gormuyirmusun hayir diyo ama ben goruyorum bebeklerin oldugunu sonra o arkadasim birdeb kagitlara cin yaziyo dua gibi bise okuyo cinleri musallat ediyo bende kulaklarimi kapatiyorum annemler yardim ediyo bana diyorum ki anne o kagida bakma orda cinler var diyorum sonra hep bi yerden cin cikacakmis gibi korlarak geziyorum

  1. Merhaba Esra Hanım, bu rüya korktuğunuz bir olayınbaşınıza gelebileceğine ve dikkatli adımlar atmanız gerektiğine delalettir. Arkadaşlarınızı yanınızdan ayırmayın, ihtiyacınız olabilir. Aile içi ilişkilerinizde yapıcı davranmaya özen göstermelisiniz. Bir süre sonra korkularınızın boşa çıktığını göreceksiniz.

 28. Rüyamda 7 8 sene once kirada oturduğumuz evdeydim . Üst katımızda ev sahibimi yaşıyordu . Onların balkonu merdivenliydi benim elimde birşey vardı ona götürüyordum ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Tam balkona adım aticaktim gür bi ses kâfir cinnn diye bağırdı sonra duvardan insana benzer biri aniden çıktı ama saldırmadı sadece bakıyordu o an korktum ama sahadetimi getirdiğimde korkum hiç kalmadı sonrada uyandım . Yorumlarsanız çok mutlu olurum .

  1. Merhaba bu rüya geçmişte kalan bir düşmanınızın olduğuna size zarar veremeden ondan uzaklaştığınıza delalet eder. Yine de sizi sevmeyen insanları fark etmeli onlardan uzak durmalısınız.

 29. Merhaba rüyamda annem teyzem ve ben yeşilli bir yolda yürüyorduk yanımızdan birkaç örtülü etekli bayanlar geçiyordu onlar birden uçmaya başladı ben onu görünce ayetel kürsiyi okumaya başlamıştım biri bize 3 gulhü bir elham oku dedi ben ve annem okuduk teyzem okuyamadı bende beni tekrar etmesini söyledim ve onada okuttum sonra uçanlar etrafımızda dolanırken okumamız bittikçe uzaklaşmaya başladılar bende ayetel kürsi okurken uzaklaşıp gittiler bu rüyanın anlamı nedir lütfen yardım eder misiniz?

 30. Merhaba bende ruyamda karanlik biyerdeyim ve etrafimda siyah giyinmis kotu bakisli insanlar var ve bana zarar vermek istiyorlar hatta birisi beni kasiklarimdan tutup kaldiriyor ben bagirmaya ve yardim istemeye baslayinca birakiyor ve sonra uzaklasip arkama dogru geciyotlar ve bir seste bana onlar allahin sizi gozeten kullari diye birsey diyor cok degisikti kkabus gibiydi yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederim

  1. Merhaba Yusuf Bey, bu rüya çevrenizdeki kötü niyetli insanları simgeliyor. Mutluluğunuzu çekemeyen insanlar olduğunu işaret ediyor. Ancak bu insanlardan kurtulacağınızı da müjdeliyor.

 31. Rüyamda sabaha kadar bi erkek.cin.musallat olmuştu bana sürekli nerdeysem oraya geliyordu kovalıyordum gene geliyordu bu kız arkadaşımdan baba bulaşmıştı sabaha kadar onunla uğraştım

  1. Merhaba Selda Hanım, bu rüya gizli bir hayranınız olduğunu ve sizi takip ettiğini ima ediyor.

 32. Rüyamda aynanın önünde elimi ve yüzümü yıkadım ellerimdeki suyu yüzümü yıkadım aynaya baktım ama yüzüm hala köpük
  Tekrar yıkadım gene aynı cinleri geldigini hissettim korktum tekrar yıkadım aynaya baktım bu sefer kafamın üstünde köpük ellerimle temizlemeye çalıstım ellrimi lavaboya koydum ve sanki bir an kendimden geçtim irkildim sonra kendime geldim dısarı cıktım kapın önünde teyzeler vardı onlara anlattım inanmadılar ve uyundm

  1. Merhaba Çiğdem Hanım, bu rüya kötü bir durumdan kurtulmak için çabaladığınızı ancak bunu ailenizin yardımı olmadan başaramayacağınızı ifade ediyor.

 33. Rüyamda değilfi galiba gerçrk gibiydi o ara uyanıktım çünkü saat sabah altı sularıydı bi adam geldi koridordan çok büyük bi sesle ama adam değil cindi eminim sonra benim başucuma gelip bişiler söylemeye başladı arkadan adımı söyleyen sesler duyuyordum ve bi aradanda dua okuuordum birden gögusumde bi baskı hissettim sonra dua okudukça gitti

 34. rüyamda ewde annemin odasında bir cin war we insanları alıp o odada birşey yapıyor bazıları ölüyor ben annem staja gittiğim yerdeki üç çocuk birkaç kişi daha bizimle oturma odasında ben dua edip bir yandan odadakilere dua etmeleri için bağırıyorum sonra bir adam geliyor sırayla çocukları almak istediğini söylüyor her defasına onları alamazsın diye bağırıyorum ağlıyorum çocukları arkama saklıyorum sonra saldırıyor bana içine girdiği insanın bedeni siyahlaşıyor boğazını sıkıyorum falan sonra uyandım… rüyamın bir anlamı war mı (böyle garip rüyalar görüyorum hep rüyalara nasıl yorum yapabiliyorsunuz ayrıca neye dayanarak ben bunuda merak ediyorum yazar mısınız)

 35. rüamda cin başkalarına onu anlatırsam bana musallat olucağını söyledi ben anneme
  -anne bana bişey musallat oldu
  diyicekken aklıma tekrar o cin geliyo ve anneme
  -şaka yaptım şaka diyorum sizce bu neye işaret olabilir??

 36. Ben rüyamda annemi sokak sokak takip ediyordum ve annemin bir eve girip ordaki büyü yapan insanla buluşması için takip ediyordum sonra annem o 3 katlı eve girdi ve ben gördüm girdiğini ve tam giricekken evin kapısının önünde 2 tane kadın kılıgın da cin agızları yüzleri yamuktu ve birbiriyle konuşuyorlardı sonra bana dönüp abuk sabuk konuşup durdular bende ürktüm ve sokaktakı arabanın arkasına geçtim orda da teyzem beni takip ediyormuş onu gördüm bende dedim teyze bu ev işte burayı şikayet edelim polisi arayıp dedim ve teyzem ayağa kalktı ve ıkınmaya başladı daha sonra teyzemi havaya kaldırıp agızını yüzünü yamultum kemiklerini kırdılar sonra onu o eve aldılar kapıyı açıp ve bende ardında koştum eve girdim ve içeride cinler teyzemi parçalıyorlardı ve korktum üst kata çıktım ve annemle hoca ateşin yanında benim adımı sayıklıyorlardı anne dedim bana döndüğü zaman ağızı yüzü yamuktu suratı delik deşikti sonra evden kaçtım ve uyandım ve bütün bu olanlar aydınlık gündeydi …

 37. Ben rüyamda sürekli cin görüyorum cin duvara tırnaklarıyla yazı yazmış başını okudu annem sonra ben okuma anne dedim bı çocukdu cin yanımızdaydı bende bunu kim yazmış çirkin falan yazmış dedim biliyodum onun yazdığını kızsında ortaya cıksın diye dedim sonra bana sardırdı bende boğazını sıkıp Fatiha okumaya başladım …………….…………
  Benim büyük bı evim varmış içinde cinler varmış ben korkuyorum kimse yok evde sonra anneannem geldi ona dedim ki burda cinler var hemen besmele çek gitsinler duyarlarsa kızarlar diyordum ve sürekli bu tür rüyalar ve kıyametin koptuğunu görüyorum

  1. Ben rüyamda sürekli cin görüyorum cin duvara tırnaklarıyla yazı yazmış başını okudu annem sonra ben okuma anne dedim bı çocukdu cin yanımızdaydı bende bunu kim yazmış çirkin falan yazmış dedim biliyodum onun yazdığını kızsında ortaya cıksın diye dedim sonra bana sardırdı bende boğazını sıkıp Fatiha okumaya başladım …………….…………
   Benim büyük bı evim varmış içinde cinler varmış ben korkuyorum kimse yok evde sonra anneannem geldi ona dedim ki burda cinler var hemen besmele çek gitsinler duyarlarsa kızarlar diyordum ve sürekli bu tür rüyalar ve kıyametin koptuğunu görüyorum

 38. Merhaba dün gece rüyamda askeriye gibi bir yerdeydim ve çıkış yolu arıyordum o sırada yaşlı bir adam gördüm ve yardım istedim çıkış için beraber bir çıkış kapısına gittik ard arda 2 tane kapı vardı ilk kapıyı açtı içeri girdik tam karşısında ki kapıyı açmaya çalışırken girdiğimiz kapı kapandı ve kilitlendi ve o girdiğimiz yerin merdiven boşluğundan değişik şekilde kahkaha sesleri geldi ve ardından ayak sesleri geldi yaşlı adam kapıyı açmaya çalışırken birden önümde 2 tane yüzü tam belli olmayan yani uzaylı gibi birileri çıktı ve bana değişik seste birşeyler dediler ama hatırlamıyorum o sırada korkudan uyandım. Rüyam ne anlama geliyor acaba ?

 39. Merhabalar , ben rüyamda sabah vakti bir sokaktan geçiyordum ve evlerin kapısın kendiliğinden açıldığını görüyordum ardından bu kapıları açanın kim olduğunu merak ediyordum ve ilerliyordum sonra kapısı açılan evin balkonunda kuran-ı kerim okuyan beyaz örtülü bir genç kız gördüm daha sonra o kız kuranı kapatp başka bir yere geçecekti ama tavuk klığına girdi ve daha sonra evden çıkıp tekrar kız kılığına girdi ve tandırda ekmek yaptı ardından kız benimle konuşmaya başladı al bu ekmeği dedi ben korktum ve kaçmam gerektiğini düşündüm ama bu kızdan bir anda iki tane oldu ve minübüs bekliyorlardı benide kendileriyle götürmek istiyorlardı kaçmaya kalkıştım ama kaçamadım onların elinden. Ve ben bu rüyayı bir kaç defa daha görmüştüm ama ilk defa böyle sonuna kadar gördüm daha önceleri erkek kılığında görüyordum.

 40. Rüyamda bir cin düğününe gidiyordum siyah ve kırmızı renklerde çarşaf giyen cinler vardı daire şeklinde oturmuş garip sesler ve davranışları vardı ben kapınin önünde durmuş onları izliyordum biri beni alıp ortaya tahta bir sandalye ye oturttu ve o an üzerinde kırmızı bir gelinlik oldu ve bir erkek cin gelip elime kına yaktı bana mihrez seni seçti dedi çığlıkla uyandım ve elim kına kokuyordu ve ben bu ismi daha önce hiç durmamıştım kaç sene oldu varlığını istemiyorum o şuan bile burda…

 41. Beni cinler veya baska varliklar yatagimdan kaldirip annemin yanina goturduler zarar vermemimi istoyolardi bilmiyorum direndim ben uyamdim sonra

 42. merhaba. sabah 5 civarı uykudan kalktım. 4 arkadaş bi evde oturuyorduk camdan yan apartmanın sağ üst dairesi gözüküyordu. bi kaç arkadaş 3 harfli çağırıyordu. biz kalktık bakkala gittik meyvesuyu falan aldık dönüşte 3 harfli çağıranların evin içinden geçtik ev karanlıktı gençler bi taraftaydı biz önlerinden geçiyoduk önümdede ufak bi çocuk omuzlarından tutuyodum yürürken. tam ortadan geçerken sağımda bi varlık hissettim ve bi döndüm kafasını uzattı değişik bi ses çıkardı hemen önüme dönüp çocuğu itirip kendi evimize geçtik. oturduk meyve suyu içerken o evden bi genç bizim eve atladı çok sıcak deyip meyve suyunu yüzüne döktü belli ki onun içine girmişti. ( yanlış hatırlıyo olabilirim meyve suyunu yüzüne dökerken kan olmuştu kırmızıydı. ) sonra sağımdaki arkadaşımın boğazını sıktı bıraktı bana döndü elimi bileğimden tutup sıktı itirdim bende tekrar sağımdaki arkadaşımın boğazını sıktı ve uyandım.

 43. !!!! ÖNEMLİ OKUYUN LÜTFEN !!!!

  AKŞAM SAAT 7 DE GERÇEK’TE KÖYÜN AŞAĞISINA GİTTİM ORDA YERLEŞİM YOK SADECE BOŞ ALAN ORAYA GİTTİM MEZARLIĞA YAKIN MEZARLIĞA UZAKTAN BAKIYORDUM SONRA HALASÜNASYON GÖRDÜM KENDİ KENDİME CİN GÖRÜNTÜSÜ OLUŞTURUYORDUM SONRA EVE GELDİM RÜYAMDA 7 KATLI BİR EVE GİRİYORDUM 4 . KATA ÇIKTIM TAM İÇERİ GİRDİM KÜÇÜK KIZ ÇOCUĞU ŞEKLİNDE BİR CİN ÖNÜMDEN HIZLA GEÇTİ AYAKALRI YOKTU YERDEN YÜKSEKTE GİDİYORDU. SONRA HEMEN UYANDIM BESMELE ÇEKTİM VE BAKTIM TİR TİTRİYORUM.!!!

 44. Selamünaleyküm, Rüyamda annem bir yerden gelmişti ve ben rahatsızım bana oku dedi bende ayetel kürsiyi okudum seslice ve okurken annemin içindeki rahatsızlık duyduğu şey bana geçti yani cin benim içime okurken nefesimle girdi bedenen kendimi yerlere atmadım ama bulanık görmeye başladım kendimi kötü hissettim rüyam bu şekildeydi Rabbim hayır etsin inşAllah sizce rüyamın tabiri nedir?

  1. Aynı rüyayı bende görmüştüm ama benim tek gözüm kör olmuştu 2 hafta sonra babamı kaybettim ruyatabirine bakmıştım ozaman sevdiğiniz birisinin kaybı olucak diyordu.

 45. Merhaba yorumlarsaniz sevinirim biraz korkuyorum. Rüyamda bir evdeydik orası bizim evmiş öyle biliyorum. Annem örgü yapıyor koltukta bende oturuyorum . Biraz fal bakmayı değilde baktırmayı severim. Bir arkadaşımla önceden ugrasiyorlardi hocaya gitti fal bakıyordu önceden. Ben otururken o arkadaşım görüntülü arıyordu beni ilkte açmadım sonra falcidayim seni sorucam ac dedj hemen actim açtığım an elektrikler komple gitti ben falcinin cinleri geldi diye düşünüp durdum sonra telefon kapandı bi anda ben besmele çekmeye çalıştım çekemedim çok korkunca ağlayarak anne yardım et dedim dizinin dibine gittim o da dua okudu sonra tekrar besmele çekmeyi denedim çekebildim . Sonra bir anda disardaydim o arkadasimin yaşadığı mahalledeydim eve gitmeye çalışıyordum ama gidemiyordum kendi kendime bir daha fal baktirmicam diyip duruyodum bir merdiven gördüm gri önceden burdan cinler geçiyordu dedim kendi kendime sonra annem uyandırdı anlamı nedir

 46. Rüyamda bir adam vardı kötü bir cinin geldiğini ve bir hoca beklediğini gördüm bende yardım etmek isteyim dua ederken bir sey karnımı bastırıyordu adam bosuna uğrasma onlar kötü etki etmez diyerek elinin avuc kısmını göstererek kan mıydı değilmiydi tam emin olmadığım bir sekilde elini bana göster sonra uyandım

 47. Rüyamda karşı evin bahçesinde 12yaslarinda bir kız çocuğu suretinde cin gordum elleri zinciriydi dua eder şeklinde duryordu.gordugumde cok korkmuştum hemen 3kere ayet-el kürsüyü okumaya başladım elleri zincirli bir şekilde sürünerek kaybolmaya başladı.

 48. Hocam rüyamda bana cinler musallat olmuştu. Garip garip şeyler gördüm garip garip şeyler yaşadım rüyada. Sonra aniden uyandım ve “bismillahirahmanirahim” diye yüksek sesle bağırdıktan sonra içimden bişeyler çıktı. O içimden çıkarlarkenki hissiyat halen içimde duruyor. Ve bir kaç gündür takip edildiğimi hissediyorum. Onlardan korkmuyorum fakat takip edildiğimi hissetmem ve rüyama girmeleri beni rahatsız ediyor. Okuldan eve geldiğimde evde tek kalıyorum annem babam çalışıyor. Evdeyken elimde bıçakla geziyorum bana zarar verirler diye. Hocam iyice paranoyaklaştım yardım edin.

 49. Mavi gözlü çok güzel 3 yaşlarında bir kız çocuğu vardı. Seviyorduk ailemle beraber. Kim olduğunu nerden geldiğini bilmiyorduk. Sonra ben farkettim ki onun içinde cin vardı. Onu tuttum ellerini kollarını sıktım çenesini sabitleyim kuzenimin karşısında durdum. Gözlerine bakıp onunla konuşmasını istedim. Ve kuzenime o degişik sesiyle ismini ve kabilesini söyledi. Çıkmasını söyledik ama çıkmadı. Onun yaşlarında benimde kardeşım vardı ve ben onu evden uzaklaştırmak istedim. Kuzenimle onu gönderdim. Nere bıraktığını şuan hatırlamıyorum ama rüyam orda bitti. Bu neyin nesidir anlayamadım

 50. Rüyamda CİN Ler beni kovalıyor her seferinde beni yakalıyıp öldürürlardı ve sevdiğim bütün herkesi öldürüyordular.

 51. Rüyamda cenaze namazında alakasız bi şekilde bende namaz kılıyorum ve tam yanımda siyah çarşaflı bi kadın da namaz kılıyor secdedeyken kafami kaldırıp ona bakıyorum oda aynı şekilde birden kafasını kaldırıp gözlerini gözlerime dikiyor sonrasında direk uyandım ayet-el kürsi okudum defalarca ama yerimden bile kalkamadım doğrulup hala etkisindeyim cevaplarsanız çok sevinirim

 52. Benim ruyamda matematik ogretmenimin gorunumunde bir cin arkadasimi sinifa cikmasi icin goturuyordu sonra biri dur dedi cin durdu telaşlandi bende anladim cin oldugunu ve besmele cekmeye basladim o sirada biri cini tutup uzaklastirdi ve okulun iki giris kapisi vardi karsilikli o iki kapinin arasindaki bolmeye goturdu sanirim birbirlerini yenmeye calisacaklardi tam o sirada ben kapiyi acip besmele cekip cinin uzerine dogru ufledim ve cin aci cekip bagirmaya basladi ve o an uyandim , aslinda ruyam ilk defa bu kadar uzun oldu bu anlattigim kisimdan oncesi de var ama oralarda normal yuruyup markete falan gidiyordum. Bu ruyanin anlami nedir lutfen cevaplayin

 53. Ben 4 kere üst üste gördüm cin rüyasını hep uyanıp dua ettim geri uyandığımda başka bir cin rüyası 1. Rüya kızdı evime girmişti 2.bize musalat oldular motorla giderken bir kız annesine diypr ki:onlar dedi ve ağlamaya başladı ve yolarda saçları önde kızlar ve sonra uyandım 3.rüya erkek di resimlerde gördüm cini ve başını oynatıyordu ve bilip bilmediğim şeyler okumaya başladı ne yapacağımı şaşırdım 4.rüya biz bir eve taşındık kırık dökük ve televizyonun üzerinde oyuncak bebek ve konuştu bizle sonra kaçmaya çalıştık tek ben kurtuldum sonra bir cin gelip benim kafama basıp öldürdü bişey olmaz dimi

 54. dün gece rüyamda cin hissettim uyandım tekrar rüyadaydım ayete’l kürsi okudum sıkıştırdılar teklandığında rahatladım tekrar uyudum tekrar geldiler bu sefer yeter bıktım gelicekseniz gelin diye bağırdım ve çarpıldığımı gördüm azım yamuldu ve kollarım döndü uyandıgımda kollarımda halsizlik ve cok ağrı vardı

 55. Ben rüyam da sivastan istanbula kardeşimle yürüyerek gidiyoduk otobandaydıık ve otostop çekiyoduk yolda bi tane bile araba yoktu sonra siyah bi araba geldi önde üç harflinin şöforü arkada da kendisi vrdı ve tesettürlü biriydi gözleri simsiyahtı elindede tespih vrdı bana dediki Allah’ın adını almazsan binersiniz dedi bizde tamam dedik kadın elindeki tespihle Allah’tn nefret ediyorum gibi şeyler söylüyodu sonra bn arabada uyumuştm uyandığımda hala aynı yerdeydiik Allah’ın adını söyledim kadıın bana dedki bn sana demiştim alma diye dedi şimdi seni uçurumdan atcam dedi arabayı hıphızlı sürdü bn arabanın kapıdını açıp kardeşimi yola ittim kndimi de attım sonrs kurtulmştk bi anda heryer trafik olmştu kardeşimle dolmuşs binmiştik dolmuşta ayrı yerlere oturduk yanıma bi kadın vrdı saati sorcktm bana döndüğünde yine o bizi uöurumdan atan kadını gördüm ve korkudan uyanmıştım bugün de rüyamda o kadını gördü yanıma gelip bişiler söyledi ve sonra kardeşimi öldürdü bu kadın benim kaç aydırr rüyalarıma giriyo ve gerçekten korkuyorum yorumlrsanız sevinirim

 56. Merhaba rüyamda yanimda uyuyan bir arkadaşıma 3 harfliler musallat oluyordu sonra ben birtanesini yakaladım kediye dönüştü ve elimde sımsıkı tutarken altın ve para oldu bir çuval ama elimden birakmiyorum digerlerinide yakalamaya çalışıyorum uyandığımda hala rüyanın etkisindeydim ve çok korkmuştum.

 57. rüyamda yeni bir kardeşim doğmuştu sonra olaylar olmaya başladı cinler bizle oyun oynuyodu resmen varlığını hissediyordum öyle sağa sola vuruyordum ama korkmuyordum öbür odalara bakiyordum cin varsa öldüreyim diye sonra birtane cin babam kılığında gelmişti salonda oturuyorduk babam olmadığını sezmiştim gülerek birşeyler diyordu annem onun cin olduğuna inanmamıştı sonra gerçek babam geldi bak anne sana bunun cin olduğunu söylemiştim deyip babamın kılığında yanımıza gelen cinin kafasını kopardım sonra öyle mezarlığa gidip gidip gelmeye başladım hava soğuk değildi ama aşırı derecede yağmur yağıyordu apartmanda iki tane kadın döğüşüyordu geri eve geldiğimde uyanmak istedim vede o anda direk uyandım

 58. Rüyamda okula gittim ,veli toplantısı varmış.Toplantı sırasında insanların omuzlarına veya oraya buraya zıplayan yaratıklar görmeye başladım bir kişiyle beraber.Digerleri görmediğini söyleyince onun cin olduğunu anlayıp,kovalamaya başladım.Derken insanların icine girmeye başladı,kime giriyorsa gidip dualar veya zikirler çekerek kurtarıyordum.Bu arada banada girmesin diye devamlı yüksek sesle Allahu ekber şeklinde bağırıyordum.Ama birini yok ediyorum ,diger insana sen iyimisin diyorum ,sesinden ve surat ifadesinden ondada olduğunu anlayıp ona yardıma gidiyorum ama sonun da cok yoruluyorum.Enson insan icindeki diyorki digerine ben ölüp kalıntım dizlerde birikiyor insanda ,sonra yeniden canlanıyorum diyor ,benden kurtulamazsınız demeye getiriyor,bende ona sen Yalancısın, şerefsizsin,eger ölseydin insan icinde yanar kül olurdun birdaha geri de dönemezsin yanınca diye bağırıyordum ki gerçekleri aşikar edecegimi anlayınca beni kovalamaya basladı,bende yorgun düştüğüm icin kaçmak zorunda kaldım ,ona hakaretler ederek merdivenlerden koşarak kaçtım ,peşime düştü biraz ama yakalayamadı,uyandım sonra.Şimdi çok endişeliyim bunları neden gördüm ben?

 59. Hala nefes nefeseyim iki gundur abuk subuk ruyalarla ugrasiyorum hocam. Eskiden korkardim bu illetten hocalara gidip muska yaptirdim sukur iyiydim. Simdiki gordugum ruyada Eski esimin evinin oralarda bi aile var kiz Cocuklari var 2katli harabe bi ev. Eski esimin gorustugu kisi o insanlari bana büyü yapsinlar diye tutmus Onlarda Cin. Ben Eski esimin evine dönmüsüm benim donmemden rahatsiz olmuslar kapilarinin onunden geceeken dōndünmü sen diyerek gulumsedi yasli kadin duvarda salak sacma resimler vardi tam arkami donup gidiyodum o kocaman resimlerdeki göz yerleri oyuk ve isik cikiyodu Ben dua etmeye basladm Allaha etme dua yolu yok dedi o berbat sesiyle 🙁 sesi hala kulagimda. Ogluma kuzenime alisveris merkezindeki Herkezi birbirine kattilar insan suretine girip oglumu dovduler cok Agladim kacip kurtulmak isterken bu buyuyu yaptiran kadini Buldum Yanina yaklastirmadi beni sonra ona hak verip kadinin bayan patronunu Buldum Sonra o kadin benimle öpüsmeye basladi kkafasi kadin kapali bedeninden erkek oldugunu hissedebiliyordum. Eski esim beni aldi kizimi ve oglumuda aldi kamyon bulmus ona bindik uzaklasicaktik ki gogsum daraldi ve iki gundur boyle ter icinde rengim bembeyaz uyanyorum. Dislerimi skmis vaziyette 🙁 Ruyamda surekli ayetel kursiyi OKumama ragmen engel olamadm onlara.

 60. Hayırlı akşamlar hocam ben rüyamda evimde ailemle oturduğumu içeri bi yere gittigimdeyse erkek kılığında bi cinin üstüme geldiğini kendimi yere atıp bağırdigimda eşimin yanına gittiğimde neden gelmedin duymadinmi duydum konusuyodum gelemedim dedi ben agladim yine gittiğimde aynı şey oldu.. benim daha önceden korkum vardı bu yüzden musallat olmamışlardı tam olarak ama ben çok korkuyodum arada uykuda tokat atıyolardi şimdi çok iyim hic korkmuyorum aklıma hile gelmiyolsrdi duami edip yatıyorum sizce ne anlama geliyo allah rızası için cevaplayin iki tane de çocuğum var 3 yaşında ve 3 aylık onlar için korkuyorum daha çok

  1. Hocam rüyamda ben cinci kişiydim rüyada benim yanıma cin li insanları getirdiler nas okumaya başladım garip garip hareketlere girmeye başladılar konuşamıyorlardı 3-4kişiydiler görüntüsü en korkunnç olan benim yanıma acı çeke çeke geldi sen bize bunu yapıyorsun ama biz seni işaretledik dedi o an çok korktum uyandım

 61. Annem rüyasında bir çay kenarına doğru yavaşca gittiğini görmüs. Çayın üzerini kamışlar kapladığını ve orada birinin oldugunu görmüş. Önce annesi sanmış. Lakin sonra onun bir cin olduğunu görmüş ve bağırmış. Cinin ona saldırıp küfür ettiğini görmüş ve cin annemin besmele çekmesine izin vermemis. Sen besmele çekerek benim annemide böyle yakıyorsun demis cin. Ve annemi ısırmak istemiş. Annem o sırada uyanmış rüyadan.

 62. Merhaba rüyamda kuzenimin dügünu vardı ona hazırlanıyorduk ama ev bizim değil farklı bir evdi sonra babamlar gitti annemde bana sende hazırlan falan dedi bende banyoya gidip dişlerimi fırçaladım o sırada aynada bir tuhaflık hissettim sonra anne seslendim annemde gelip aynı şeyi hissetti bende salona gittim orda büyük bi ayna vardı aynaya karşı muska yaptırıcam diyordum. Sonra annem çıkarken onu rahat bıraksınlar diye ayeteler okumaya başladım annem çıktı ben içeride kaldım sonra annem geri gelip benide evin içinden çıkardı öyle çıktık evden sonra düğün yerine gittik annem akrabamız olan elif yengeye birini gösterip bu bize büyü yaptırmış diyordu ama gösterdği kadını tanımıyodum . Sonra erkek kardeşimi gördüm eve gitmemesini söylicektim ama annem engel olup baban gelince anlatırsın dedi ama bunlar olurken bizim evden hala ayet okuma sesleri geliyodu öyle uyandım. Yorumunuzu bekliyorum

 63. Merhaba ben ve ailem bizim çok yakın akrabamızın düğününe hazırlanıyorduk. Sonra evden babamlar çıktı ben ve annem kaldık bana hadi git gidiyin dedi bende dişleri fırçalamak için banyoya gitti sonra aynada tuhaflık hissettim anneme seslendim annemde aynısını gördü ama cin falan görmedik sonra annem koştu kapıdan cikamiyordu ayet falan oku

 64. Merhabalar ben rüyamda annemi insan kılığına girmiş cinlerin kaçırmaya çalıştıklarını gördüm detaylı anlatmam gerekirse senelerdir eski oturduğumuz bi evde yeniden oturduğumuzu görüyordum hep ve o rüyadan sonra muhakkak bi haber alıyordum bu sefer yine oradayız annem ve 2 kardeşim bahçedeler birden kardeşimin sesini duyuyorum geliyorlar diye bağırıyor hemen çıkıp bakıyorum annem baygın gibi ve birden havaya yükselmeye başlıyor hemen eşime sesleniyorum cevap vermiyor içeri girip kızıyorum duymuyormusun dışarıda bişeyler oluyor çabuk gel diyorum geliyor annemi ve kardeşlerimi getiricem içeri sok ve kapıyı sakın açma diyorum kardeşlerimi ve annemi alıp eve sokmaya çalışıyorum o an bi mavi araba geliyor hareket halinde ama içinde kimse yok kapıya yanaşıyor ve bi anda 1 kadın 1 erkek beliriyor annemi ve küçük kardeşimi kapıdan içeri sokuyorum diğer kardeşim merdivenlerde onada sesleniyorum hemen eve gir diye onuda tutup kolundan eve sokuyorum kadın söylenmeye başlıyor şimdi alamasamda muhakkak bir gün alıcam yarın tekrar gelicem diyor bu şekilde uyandım
  Yorumlarsanız sevinirim

  1. Okulda cin gördüm simsiyahtı gözleri burnu hiç birşeyi yoktu 1m boyunda bir varlıktı bunu daha öncedende evimde gördüm.

 65. Salam,men yuxumda gördüm ki,kenddeki(köydeki)evimizdeyik,caddemizin başındayam,qaranlıqdı sıra birden çox süretle(hızla) uçmağa başlıyıram,içimden bir ses de öene deyirki meni uçuran cinlerdi.Ağlıyıram istiyiremki dayanım amma dayana bilmirem,çox qorxurdum yuxumda ve o qorxunu ve o uçmağı süreti heqiqeten yaşıyırdım ele bilki.Onu da deyim ki,men bu yuxunu sevgilimle nişanlanma qerarı aldığımız gün görmüşem.Bu aldığımız qerarın xeyirli olmamasına işaret ola biler?

 66. Rüyamda sarı saçlı küçük bir kızın içinde cin olduğunu görüyorum annesi inanmıyor ve ben onu çıkarmaya çalışırken annesi bunlar yalan diyor giderken annesinin elindeki bebek ki bebekte uzayluya benziyor kız ve bebek “herkes yaptığını yaşıyor” diyip kayboluyor

 67. selamun aleyküm ustad ben bu gece ilk önce iki karabasanla mücadele ettim ikiside tanıdık kişi suretindeydi yani elbiseleri öyleydi lakin yüzleri deil arkası dönüktü bani başının arka kısmını gördüm bu varlık kel ve iğrençti o an gözlerim açıktı kısa süreli uyku felci yada gerçekti ama gözleri,min açık olduğuna eminim ve uyanıp tekrar uykuya daldıktan sonra rüyamda hiç tanımadığım bir bayan le muattap olurken onun içinde cin oldugunu anladım ve ona dedim ki bu insanı rahat bırak zira hepimiz yüze ALLAH(cc) kuluyuz ve ona kendisinin genc bir cin oldugunu ve ona zarar vermek istemediğimi bu kadını rahat bırakmasını ondan uzak olmazsa ona zarar vereceğimi söyledim ve o anda benle alay edercesine sen kimsinki dedi bana kadının göz bebekleri büyümüştü ve ben o an ihlas felak nas ve ayetel kürsüyü okumaya başlayınca u da uzaklaştı ama o kadının içinden çıkmadı ve bana er geç seninle hesaplaşıcaz gibi bir takım cümleler kurup durdu ve ben onun işini bitirmeden uyku aleminden uyandım ve ben bu tür rüyaları cok sıklıkla görüyorum yorumu buradan yaparsanız sevinirim saygılar

 68. babannemgille evde oturuyoruz ve 3 tane siyah heryeri kapalı kadın gibi birileri ellerini acmıslar dua ediyo gi duruyorlardı sadece ben görüyordum ailem görmüyodu hatta babanneme dedim babanne bak surda 3 kişi var demiştim ama ruyamda bu olanlar nne a nlama gelir hocam??

 69. Merhaba,rüyam da öncelikle küçük bir çocukla mekandayız sinra beyaz takkeli bir adamın yanı oturuyoruz yanımdaki çocuk elinde küçük bir kagıt veriyor kağıtta galiba tek kelimelik bir arapca yazi yaziyordu.Ben de kağıdı verilmesinin ardından bunu oku müslüman oluyorsun dedim.(Burda anladim kadariyla bunu gunluk hayattada yapiyorum mesela arkadasa diyorum bunu okuynca bütün gunahlarin gidiyor gibi bunu neden diyorduk : İnternette mesela şoyle bir dua okuyun her istedihginiz kabul olur diyenlere inanmadigimiz ve şaka olsun diye bu diyen kisileri taklit ederek sadece şaka yaptigimizi dusunuyorduk)Ruyaya devam ediyim : Bir süre sonra adam döndü ve ben size bir şey okuyum dedi okumaya basladi adama okurken bakiyordum okudugu bitince karsimizda bir televeziyon varmis onun cami patladi bende hemen korku filmlerinden dolayi cin cagidirigini dusunup Nas okumaya basladim ama okurken yarim kesildi cunku boynuma bir sey yapisti bu cok net hissettim sabki gercekmiscesine hissetim ve Nas duasini tamamlayama calisiyordum okuyamadim kûfüvven ehad dedim Gulhu suresini sonunu okudum yanlis okudum yani.Sonra mekan degisti bir okulda icinde ki oturakta aglayarak ve bagrarak devamli dua okuyorum insanlar yanimdan gecip gidiyor hickimse bir sey demiyor. Okulun muduru beni merdivenlerin asagisindan beni cagriyor ben ise carpildim imama ihtiyacim var diye bagriyorum ama takmadan mudur devam ediyor bende gitmiyorum sonra bir kadin bana geliyor ama guluyor ben hala bagrarak ve aglayarak dua okuyorum. Sonra kadin dibime gelince kadin beni duyabiliyor galiba carpildigimi ve imama ihtiyacim oldugunu soyleyince anliyor ve guler yuzu normal hale geliyor ve bana yardim etneye calisirken ruyam bitiyor uyaniyorum. Yazar abim burdan ne cikarmam lazim eskisine gore daha cok gunah isledigim ve dinen cok zayifladigim icinmi yoksa asil ruyanin icinde gecen dini kullanarak saka yapma yani buda dinle dalga gecmek oluyor galiba bu yuzden mi bunlari gordum?

 70. Rüyamda bi cin gördüm ama yüzu yoktu tamamen siyah giyinimliydi heryeri siyahdı ve bana ne yakın nede uzaktı .

 71. Merhaba. Bende rüyamda anneannemlerin evinde olduğumuzu gördüm evde anneannem ben annem ve arkadaşım seda vardı. Seda koltuğun köşesinde sessizce oturuyordu. Sonra annem ve anneannemin hıçkıra hıçkıra ağladığını gördüm. Annem bana yaklaşıp bizim bir cin kabilesine mensup olduğumuzu ve 65 yaşımıza gelince bizi bir bir alacaklarını söyledi. Korktum ve ağlamaya başladım. Bana geldiklerinde onlara bakmamı göz göze geldiğim anda kaçmamı söyledi. Biran bir tanesiyle gözgöze geldim ve hiç arkama bakmadan koşmaya başladım tam beni tutacaktı o an masaya çarptıp düştüm. O an uykudan uyandım. Su içtim ve dua okudum. Bacağımda bir acı hissettim. Açıp baktığımda rüyamda çarptığım yer morarmıştı. Bu ne anlama geliyor açıklar mısınız lütfen

 72. Selamunaleykum. Rüyamda ailemle beraber oturma odasında oturuyoruz. Kapıdan içeri 10 yaşlarında esmer bir çocuk giriyor ben onun cin olduğunu biliyorum. Bana yönelip gaybi bilgiler aktarıyor komsumız ve akrabamız hakkında . Bende ALLAH dan baskası gelecegi bilemez deyip saldırıyorum. Fatiha suresi okuyarak sağ kolunu kopartıyorum fakat o hala anlatıyor bende yalancısın sen diyiyorum o usrarla dogru söylediğini idda ediyor. En sonunda babam bana dur dinleyelim diyiyor ve bırakıyorum. Bana en son ismini söylüyor orda uyanıyorum. Akşam ile yatsı arası gördüğüm bir rüya. . . Selametle.

 73. Merhaba rüyamda annemin içine cin girmişti ve bana bağırıp saldırıyordu ben onun cin olduğunu biliyordum sürekli besmele çekiyordum ama gitmiyordu sure okumaya çalışınca da ağzım birbirine dolaniyordu okuyamıyordum. Sonra da uyandım zaten uyandığımda bütün vücudum uyusmustu ve sol bileğimde ağrı vardı anlamı ne olabilir acaba teşekkür ederim

 74. Rüyamda öz teyzem cin musallat olmuştu sanki içine girmişti ve teyzem benle opuşmeye tecavuz etmeye çalışıyordu. ten rengi yeşil olmuştu. beni opmeye çalıştı izin vermedim çok kuvvetliydi felak nas okumaya başladım gücü biraz kırıldı sonra uyandım.

 75. Merhaba. Ben anne annemin evinde karanlık bir odadaydım. İçeriye babam giriyordu. Ama çok durmadan çıktı. Ardından karanlıkta 3 harfliler beni takip ediyordu. Ruyamin sonunda her taraf bembeyaz bir ışık oluyordu.lutfen söyler misiniz ne anlama geliyor?

 76. Rüyamda evimize cin girmişti ama onlarla sokakta savaşıyordum çok fazlalardı
  Önce ihlas ve nas suresini okuyup zayıflatıyodum sonra onları öldürüyordum
  anlamı ne çok merak ediyorum
  rüyanın sonunda hiç bi cin kalmadı ailem de yanıma geldi mutlu bitti lütfen cevap yazın

  1. Merhaba zehra, bu rüya düşmanlarinizin Allah’ın izniyle yenilgiye uğraşacağına delalet eder. Size zarar vermeye çalışan hainlerin başarılı olamayacağını anlatır.

 77. Merhaba ruyamda kizkardesimin seklinde bir cin gordum uzanmis yanimizdan ayrilmiyordu ben felak naz ayetel kursiyi okuyordum hatta onu disliyodum ona ragmen gitmiyor gittikce cussesi genisliyordu sonra bir komsum ve biz ev tasiyoduk esimin arabasiyla kaza yaptigini gordum

  1. Merhaba Asel, bu rüya çevrenizde olan kotu olaylara hazilikli olmaniz gerektiğini. Dusmanlarinizin firsat kolladigina delalet eder.

 78. Rüyamda akşam vakti salonda oturuyoruz. En büyük ablam kaçırılmış,bizde bu olayı çözmeye çalışıyoruz. Sonra diğer odaya geçiyoruz,oranın ışıkları gidiyor. Sonra tekrar geliyor. Salonda yerde bir ip duruyor. Alıyorum onu,sonra ışığı gidip tekrar gelen odaya gidiyorum. Yanımda annem babam bir tane tanımadığım bir kadın var. Sonra o ipi alıp çalışma masasının yanına gidiyorum. Çalıma masasında ise 15 temmuz şehitler köprüsünün garip bir hali asılı duruyor. Tabi maket gibi bir şey bu. Ondan sonra ipi asıyorum bu makete. Tam köprünün biçimini alıyor bu ip. Sonra tanımadığım bu kadın gözünü ipe dikiyor,ip yanmaya başlıyor. Sonra annem,bir akrabamızın annesinin tıpkısı oluyor. Ve gözleri kıpkırmızı,içine cin girmiş. Sonra babam ve ben şehadet getiriyoruz. Kadının yani annemin gözlerinin kırmızısı yavaş yavaş gidiyor,ama ne gariptir ki,ben şehadet getirirken annemin arasına saklanıyorum. Yani aslında gerçek görünümüne sahip olan annemin. İki tane annem var sanırım rüyamda. Birisi içine cin girip başka birinin kılığına bürünmüş,diğeri de kendi görünümünde. O anda da uyandım,anlamı nedir?

  1. Merhaba Rabia, bu rüya aile içerisinde yasanacak bazi sorunlara delalet eder. Devlet ile olan işlerinize önem vermeniz gerektiğini işaret eder. Belki devlet kapisindan bir nimete elde etmeye yorumlanabilir.

 79. Merhaba,
  gördüğüm rüyanın etkisinde kaldım. Şöyle ki;
  Karımı memlekete göndermiştim, evde yalnız yatıyorum. Duyduğum sesler üzerine, seslerin geldiği odaya gidiyorum. Orada hanımı görüyorum, ütü yapıyordu. Ben seni memlekete gönderdim, kimsin sen dedim. Gülmeye başladı, gözleri bir anda değişti. Kelime-i şehadet getirmeye çalıştım fakat sesim çıkmıyordu, zor nefes alıyordum. Son bir güçle ya Allah diyerek, fatiha okudum ve kelime-i şehadet getirdim, kül oldu uçtu. Akabinde, diğer oda da böyle eciş bücüş garip bir yaratığın yatakta yattığını gördüm. Cin olduğunu anlayınca, aynı şekilde duaları ona da okudum. “kötülük kapısı açıldı, artık durduramazsın dedi” ve o da toz oldu. Arkamı döndüğümde tekrar eşim kılığında ki cini gördüm. ağlayarak beni sevmiyor musun, yok etme beni dedi. artık sesim çıkmayacak durumdaydı, çok zor konuşuyordum. Sadece Fatiha’yı okuyabildim zor bela, tekrar toz oldu kayboldu. Sonrasında uyandım zaten. Ne anlama gelir ki bu rüya? çok etkisinde kaldım.

  1. Merhaba Pusat, bu rüya esinize ve ailenizr son derece inem verdiginizi yokluklarinin sizi etkilediğini ifade eder. Aileniz yaninizdayken güçlü oldugunuzu ve kendinizi huzurlu hissettiginizi ifade eder.

 80. Ruyamfa bir Şeyh’in evdeki eski unutulmuş bir muskayi acmami söylediğini duydum. bende açtım. içinde mektup tarzı birşey vardı. okudum. bizim geleceğimize dair yazılar vardı. oysa biz onu muska sanmistik ne demek bu

 81. Merhaba rüyamda, türbe gibi bir yerdeyim ancak o an gusül abdestim olmadığı için, türbenin içine girmeyip yoluma devam edecem fakat türbenin önü dipsiz bir çukur, çukurun öbür tarafında ise şehir var, bende şehire eve gitmek istiyorum ve kara çarşaflı kısa boylu bir teyze yanımdan atlayıp karşı tarafa geçince, bende teyzeden yardım istedim, benide karşıya geçirirmisiniz dedim, oda hemen geldi ve sarıldım teyzeye, beni karşı tarafa geçirdi ama bırakmadı hava da uçurmaya devam ettiği esnada ezan okunuyordu sonrasında aşağıdan beni gören bir arkadaş nereye gittiğimi sordu, bende bilmiyorum dedim ve bağırmaya başladım, birden kendimi tanımadığım bir evde buldum kendimi, teyzede yanımdaydı, senin ne işin var burada diyip tuttum kapının önüne koydum(buarada pamuk gibi çok hafifti), sonra kapıyı kapattım, o esnada tekrar içeri girdi mi emin değilim ama gelirsen gel hiçte umrumda değil dedim… Hocam sizce bu rüyanın anlamı nedir? Bir cinin bana musallat olması anlamına gelir mi veyahut ne yapmam lazım? Şimdiden çok teşekkür ederim….

  1. Sayın suya anlat yazarı, galiba rüyam gözünüzden kaçtı, rüyamı tarafınızca değerlendirilebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla

 82. Yıllardır rüyamda sürekli yılanlar orumcekler görüyorum gün geçtikçe yılan büyüyor ve beni boğuyor nefes nefese kalkıyorum rüyamdan sonra beni sürekli birilerinin kovaladigini gördüm uzun süre. Ne olduğunu anlamadiğim hızlıca gelip bana çarpıp kaybolan şeyler bir gün yatağında yatarken birden hareket edemedim gözlerimi açamadim gözlerimi araladigim da odam da biri vardı aşırı derecede uzundu belinden aşağısını görebildim sonra kendime bu bir rüya uyan dedim gözümu kaPattim açtığımda salondayim yine karşımda o şey oturuyordu sanki vucudumu BEN kontrol etmiyormusum gibi istemsizce kalktım tuvaletin önüne geldim elimde morluklar oluşmaya başladı sonra odama gidip yattım o şey sabah ezanı okunana kadar beni izledi allahuekber demesiylé imamın kayboldu gece olan her seyi gördüm sabah anlattim annem su içmeye kalktı anneannem üstümü ortu ama onlar beni gormedi bu ne demek

  1. Merhaba Buse Hilal, bu rüya günlük yaşamda kendinizi yordugunuza ve bilinçaltinizin size bu nedenle uyarilar gönderdiğine işaret eder.bu yorgunluk yalnizca fiziksel olmayabilir. Çok fazla şey düşünüyor olmak ya da gelecek kaygısı bu tarz simgeleri tetikler. Zorda kaldiginiz her an ilk olarak annenizi düşünüyorsunuz. Sizi her daim koruyacagini biliyorsunuz.

 83. rüyamda 10 yaşlarinda erkek bir çocuğa musallat olmuş azgın bir cinle uğraştım benim atolyem varmis yanimda bide yaşlı bir usta bir şeyler üzerinde çalışıyorum ve is yerinin arkasinda bir oda var orada bi kadinla kisa bir cinsel iliski yasiyorum yıkanmadan kapinin önüne çıkıyorum ve kapinin önünde küvet içinde iki adam paketli tavuklari ayitliyor ama pislik bir ortam adamlara kızıyorum adamlar uzerime saldiriyor ama ben ikisinide öldürüyorum ve tavuklar kayboluyor ondan sonra o çocuk karsima cikiyor çok korkunç bir tipi vardi yabancı bir.dilde agır agır konusuyordu. benden korkuyordu bende fitratim geregi bayagı cesur.bir insanim onu kafasindan tutup atolyeye götürdüm sandalyeye oturttum ben calisirken kendine zarar veriyordu annesini aradim bi sekilde annesi yolda iken kendine igneler batirip bana bakarak sırıtıyordu ben kalktim kafasini tutup yüzüne karsı ayetel kürsi okuyup üfledim yüz yüze bakiyorduk ve bana ” sen ayettemi okuyorsun dedi ” sırıttı bende bi tane patlattim tokadi bu sefer cin korktu tam arkamı döndüm kaciyordu başladım kovalamaya yolda izini kaybettim sonra.yerde karni deşilmiş kedi ölüsü buldum kediyi suyunu sıkarcasına kanını akıtıp çöpe attım derken kalabalik bir ortama karistim ve cinin izini kaybettim

  1. Merhaba, bu rüya is yerinizde ya da yakininizda sizi çekemeyen insanlarin varligina delalet eder. Ancak cesaretiniz harekete geçmelerini engelliyor. Yine bu rüya zor zamanlarda dogru kararlar verdiginize işaret ediyor.

 84. Merhabalar gece çok geç saate uyumuştum gördüğüm şeyler ilk defa başıma geliyor rüyamda amcamlara çıkıyordum kapının açık olduğunu fark ettim kapıyı yavaşca açarken kapı birden açıldı ve içerisinden bağırma sesleri geldi ama o kadar şiddetliydiki hızla dışarı attım kendimi arkadaşım kapidaydi konuşamiyorum onun kafasını çevirmesini bekliyorum bir anda kafasını çevirdi bana gülerek ortadan kayboldu hızla binanın altındaki marketimize kaçtım babamın yanına giderken marketin kapısında bir türbanlı kadın vardı geçerken göz göze geldik gözleri sipsiyah di ağzını açti zaten korku beni içeriye attı çok korkuyordum etrafa bakıyordum içerdeki herkesin kapidaki kadın cin gibi olduğunu görüyordum en sonunda amcam la konuştuktan sonra uyandım uykudan

  1. Merhaba Ens1312, rüyada ki kapılar genelde yeni fırsatları ve mücadeleleri simgeler. Ancak bu fırsatlar her zaman iyi sonuç vermeyebilir. Kapidan hızla uzaklaşman bu tehlikeden kurtulacagin anlamina geliyor. Disarida gördüğün kadin ise senin kötülüğünu isteyen bir kimseye delalet edebilir. Bu noktada amca gibi bir aile figüründen yardim istemen gerekebilir. Aile içi iliskileri sıkı tutmalisin. Rüya içerisindeki gülümseyen arkadaşa daha çok dikkat etmen gerekebilir.

 85. Ruyamda camide idik 4 kisi idik ancak 2 si cin Di allahin selamini aldik ve selamlastik birbirimiz Ile insan suretinde idiler gozlerine bakmama ragmen en ufak bi korku hissetmedim Ben genelde ruyalarimi hatirlamam AMA bu ruyayi unutamiyorum icimde Ruya ile ilgili hiç kötü bir his yok ancak ne manaya geldiğini anlayamadım

  1. Merhaba Semih, rüya hakkinda ne hissettiğimiz çok önemlidir. Siz de bu rüyada kötü bir his hissetmediginizi söylediniz bu iyiye işaret. Kendinizi camide görmek Allah yolunda olmaniz gerektigine işaret eder. Bu sayede önünüze çıkacak zorluklardan kurtulacaginiza yorumlanır. Size zarar verme yeteneği olan kimseler Allah’a sığınmanız sayesinde yetersiz kalırlar. Bu rüyaya göre de size zarar veremeyecekler.

 86. İyi günler rüyamda gerçekte küs olduğum bir arkadaşımın evine gidiyorum annesi ve küçük kardeşi de var onların evine cinler musallat olmuş ve onları kovmak için türlü türlü tozları var evde cinler dolaşıyor ve heryeri kırıp döküyodu en sonunda bir bardaktan sular fışkırmaya başladı ve oraya doluştular yer sallandı biz tuvalete kaçtık küçük çocuk orda kaldı ve içine girdiler daha sonra o çocuk bize doğru gelmeye başladı ve gülüyordu tam bize gelicekken yaşlı bir adam kafasınıı tutup duvara vurdu. Bu ne demek yorumlarsanız sevinirim

  1. Merhaba Damla, rüyadaki cin hiyanet içerisinde olabilecek bir kimseyi sembolize eder. Bu arkadaşınız ile olan münasebetinize dikkat etmelisiniz. Mümkün mertebe uzak durmaniz gerektiğine dair bir uyaridir.

 87. İyi günler. Rüyamda annem beni evin dış kapısının oraya çağırıyor küçükken evde giydiğim bi terlik var o binanın en ücra yerine atılmış . Annem de bunda bi iş var o terlik neden orada sen mi attın diye bana soruyor. Sonra terliği alıyor terlik çok küçük olmasına rağmen içinden çıkan büyü koca bi sayfa , kanlı ve hiç kırışmamış.o kağıdı bir poşete koyuyoruz. Biz büyü olduğunu anladıktan sonra ben hemen ayetel kürsi okumaya başlıyorum ve aradan biraz zaman geçtikten sonra mutfağa gidip yemek hazırlığına başlıyoruz. Bizim evimiz bahçe katında , bahçesi var. Annem bahçe kapısını açıyor ve bir teyzeyle konuştuğunu duyuyorum , ona iyilik yapıyor. Ben o teyze görünümlü şeyin bir cin olduğunu görmeden anlıyorum ve yanlarına gidip ayetel kürsi okumaya başlıyorum. Ve cin kulağını kapatıp rahatsız olup kaçıyor. Anneme kızıyorum herkese güveniyorsun anlamadın mı onun cin olduğunu diye. Biz tekrar eve geçiyoruz ben yerleri sirkeli sularla siliyorum. Bu esnada annem o senin neler yaptığını şu an görüyor gizli yap manasında söylüyor bunu. Ve kafamı yana çevirdiğimde kadın görünümlü cin bizim evimize girmiş ve benim odama doğru bişeyler okuyup üflüyor. Ben tekrardan ayetel kürsi okuyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim . Şimdiden teşekkürler.

  1. Sonra ben markete gidiyorum çantamı bi rafa bırakıyorum ve ortadan kayboluyor. Sürekli eşyalarımı çalmaya başlıyor bu cin.

    1. Merhaba E, bu rüya aile içerisinde var olan ve evinize dahi aldiginiz bir düşmana işaret eder. Sizin de soylediginiz gibi herkese guvenmemelisiniz. Başınız darda kaldikca Allah’a sığınmanız doğru bir davranış. Size dost gibi görünen düşmanlarin olduğuna ve firsat kolladiklarina delalet eder.

 88. merhabalar dün gece herkes yattıkdan sonra yattım annemde yanımda yattıyordu sesler duydum baykuş sesiydi galiba sonra birden çok kuş sesi duymaya başladım felan sonra uyumakda zorlandığımı hatırlıyorum yattım yatağa sonra dönmek istiyorum dönemiyorum arkadan itiliyorum sağ tarafa doğru yarı uykuluyum yarı uyanık sonra biraz zorladım kendimi zorlarken uyuya kaldım ve uykumdan uyandığım rüyamda kalktığımda bir cin kapkaraydı başında örtüsü vardı yüzü belli değildi sonra benimle konuştugunu hatırlıyorum ama ne konuştuğunu hatırlamıyorum sonra iki kişi oldular ittiler hırpaladılar beni dua okuyorum rüyamda fayda etmiyor sonra bilgisayarı açıp cin duaları nas ayetel kürsi felan yazdığımı hatırlıyorum ama ekren kararıyor sonra elinde birşey vardı fotograftı sanrım tam hatırlamıyorum bakmamı istedi eline bakarsam dönemem biliyordum bakmadım duları tam okudum ve direk gözlerimi açtıgımda yataktaydım uyukulu değildim ve boynum ve yüzüm yanıyordu kalktıgımda bu bütün olayları yarım saatte yaşadım yattıgımda 12.00 dı kalktım tam tamına 12.30 du ve normaldede karanlıkdan ve üçlülerdende korkarım napmam lazım bu rüyanın anlamı nedir.

  1. Merhaba Elif, bu rüya pek hayra yorulmaz. Daha çok dine sarilmaniz gerektiğine delalet eder. Ailenizin desteğini birakmamalisiniz. Çevrenizde size zarar vermek isteyen insanlara karşı daha dikkatli olmalisiniz.

 89. Meraba ben bi kaç gün öncede Çinli bir rüya görmüştüm ramazandaydik ama rüyayı hatırlamıyorum bi kaç ay öncede rüyami gerçekmi olduğundan hala emin olmadığım bir varlığın ben yatağımdayken kapıdan beni izlediğini gördüm bugunde gördüğüm rüya bir evdeyiz ev bana çok tanıdık benim evim sanki ama benim evim olmadığını uyandığımda fark ettim neyse o evdeyim yanımda annem babaannem ve bir kaç kisi daha var onları tanıyorum güya ama yüzlerini görmüyorum belkide gördüm hatırlamıyorum bilmiyorum neyse evin salonunda bi koşturmaca nerden geldiğini bilmeden oraya geliyorum o bi kaç kişi annem babaannem toplanmıştır bi kızın başına kızın kafasıni sarmıslar elleri bağlı sanırım vücudunu sarıyorlar ne oluyor diye sordum babaannem o kızın kötü olduğunu ve onu bulunduğumuz evin bodrumuna bağlı şekilde koyacağıni söyledi bezi tutmami ve kızı sarmamı istedi ben bezi tuttum ama sarmadan bırakıp beni karıştırmayın diye bağırdım ve anneme sarıldım annemin olayla bi ilgisi yok ama ordaydi işte neyse sarıldı ve korktuğumu dile getirdim burdan gidelim dedim annem korkuyorsan babaannem de kal dedi ben onu bırakmicagimi dile getirdim ve sim sıkı sarıldım sonra babaannem ler o kızı kapıya çıkarttı ve bodruma koydu geldi ben annemin elinden tuttum ve başka odaya gittik kapıyı kitledim o arada kızdan sesler gelmeye başladı babaannem bizi odadan çıkarttı çünkü kaçmak istememiz o kızı sinirlendiriyormus bu anda kızın yüzünü gördüm ama net değil karanlıktaydi kız ben annemin elini tuttum ve dışari çıkmak istediğimi söyledim bi iki adım attım ve babaannem faydası olmadığını dile getirdi ve kız busefer tavan arasından artık kötülük seninle gelicek nereye kaçarsan kaç seninle olacağım gibi şeyler söyledi ve ben daha fazla dayanamadım gözlerimi açtim bu sabah gün açtığında gördüğüm rüyaydı bide gece gördüğüm var o cinlerle ilgi değil ama neyle ilgili olduğunuda bilmiyorum sadece gece eski evimin sokaklarında yine annem ve komşumuz la birilerine kaçıyoruz yanımızda bu bebek var komşumuza emanet edilmiş bi bebek Peşimizde garip kötü adamlar var ve biz onlardan saklanıyoruz hee yanımda Teyzem de var neyse bebek açıkiyor ve ben ona yemesi için bişeler almaya gidiyorum gizlice bakkala işte sut mama gibi bi türlü istediğimi bulamıyorum başka yerlere gidiyorum bulamıyorum ve bebeğin annesiyle karşılaşıyorum onu bebeğe ğ oturuyorum bebeğe kocaman sarılıyorum ve saklandığımız yerden çıkıp öylece sokaklarda yürüyoruz sonrası yok ya ne olur rüyalarim hakkında bişey değil özellikle ilk yazdığım ne olur bu aralar pek fazla görüyorum bu tip rüyalar ve onları hatırlamıyorum lütfen cevaplayın ruyami

  1. Merhaba Gamze, sık sık görülen benzer rüyalar genelde vucudumuzun bize uyarilaridir. Son dönemde stres yasamis ya da bir olay sizi aşırı etkilemiş olabilir. Bu nedenle kendinizi rahatlatmaniz gerekiyor. Rüyadaki sembollere gelince ailenizin ortak düşmana karşı birlik olduğuna özellikle aile büyüklerinin çabalarının büyük olduğuna delalet eder. Yine sizin annenize oldukça düşkün olduğunuza ve yanından ayrilmak istemediginize tabir edilir. Aileniz ve yakın çevrenize çok bağlısiniz.

 90. merhaba

  aynaya bakıyorum ruyamda akşam karanlığında bakışlarım çok keskin once goz bebeklerimi goremiyorum sonra çok az belirdi once aynaya rahman ve rahim olan ALLAHIN adıyla diye iki iç kez soyledim birden karanlığın geldiğini hissettim ondan sonra ses duydum sen bunu yapmaya daha onceden başladın gibi telefondan nas suresini açacaktım dinleyemeden uyandım sizce sizce anlamı nedir teşekkur ediyorum

 91. Merhabalar ben ayni anda 2 rüya gördüm ama ikisinde de rüyanın içinde rüya görüyordum ilk rüyamda sahurdan kalktık güneşin çıkmasını beklerken ay çıkıyordu güneş de evimizin önünden yere düşüyordu sonra ağaçlar havalanmaya uçmaya başladı evde herkes dua okurken ben konuşamıyodum ağzimdan ses çıkmiyodu yani en sonda uçan bi yaratik evimize girdi korkutmaya falan başladı sonra bundan uyandım iyi be rüyaymış dedim tekrar uyudum bu sefer de evde cinler korkutuyodu felak nas okuyacam yine agzımdan ses çıkmıyodu anannemi gördüm cin içine girmiş bi şekilde, sonra kendimi gördüm ben kendime kendim bana bakıyodu ama hareketleri konuşmadı farklıydı yine cin olduğunu anladım korkutmaya falan çalışıyorlardı ama ağzımdan ses çıkmıyodu benim konuşamıyodum sonra temelli uyandim ne anlama geliyor acaba bu iki rüya ard arda

 92. Merhaba ruyamda hatırladığım kadarıyla 4 kişi bir odada oturuyorduk ve ben hariç herkes yemek yiyordu. Oturanlardan biri en yakın arkadaşımdı nedense durup dururken ben dua okumaya başladım (subhaneke ve ihlas sureleri) ve bir anda garip bir şekilde yemeklerini ağızlarına tıkmaya başladılar hızlı hızlı garip garip hareketler yaptılar anlamı nedir acaba ?

 93. Anasininikuzusu

  Ruyamda once eşyalar oynuyordu sonra ise içimden bir cok kez kara duman ciktigini agzimla çıkardığımı hatirliyorum cevremden biri ise geldiginde onun icine girdigini ??lutfen yorumlarmisiniz

 94. Merhabalar. Ruyamda karimla iliskideyken odanin kapisi kilitliymis. Kapidan poset sesleri geliyor kapiyi actigimda arkasina dönmüş kapali bi kiz cocugu sonra bana dogru dönüyor hafif esmer tipli, cin diyorum. Bana bazi seyler soyluyor.

 95. Mereba ben rahime rüyamada ben ve kuzuenim eve geliyorduk birden kuzenimin gözleri buyudu ben anladım içine cin kaçtığını hemen bu duayi okumyaya baladım allahüle la ilae illa hüve rabbil erşil ezim demeye basladim sonra baktım ki bir yatağın uzerinde ben peygamber efendimizden bir mektup ablam o mektubu özerimi okdudu icicmiden yani azimdan bir bebek cıktı sonra bu bebek kandin kiliginda bir cin oldu ve cin giderken dediki bir dhaha gelicem allevler icicnde gelicem sizi allevlerin içinde yakıcam dedi lutfen bana yardim edin

  1. Merhaba Rahime, bu rüya kuzeniniz, ablanız ve sizin dahil olduğunuz bir haber alacağınıza delalet eder. Bu haber sonrasında bir tartışma yaşanacağını ve alacağınız tutuma göre büyük sorunların olabileceğinin işaretidir.

 96. Iyi günler umarım en kısa zamanda yorumlarsinz ben rüyamda köyde amcamlarin evinde gördüm kendimi İki amcamın evi yapisiktir bir amcamdan oburune gitmek istiyordum ama araba yoldaydi açık kısımdan gecmeye calisiyordum icine Çin girmis bi deve musallat oluyordu bana koşarak içeri giriyordum kafamı çıkarıyordum hala ordami diye bana geliyordu bende kaçarak içeri giriyordum ayrıca siyah inek ve siyah horozda vardı ben diyordum bunların icine cin girmis korkarak uyandın yorumlarsnz inşallah Hayırlı ramazanlar

  1. Merhaba Sadiye, bu rüya aileniz içerisinde yaşanacak tatsızlıklara delalet eder. Özellikle amcalarınıza arasında bir sorun yaşanabilir ve siz araya girerek onları barıştırmaya çalışabilirsiniz. Siyah renkli hayvanlar ailenize karşı husumet besleyen insanlardır ancak birlik olarak başarılı olmalarını engelleyebilirsiniz.

 97. Rüyamda odadaydim kendi odamda baş ucumda siyah basortulu bir kadin gordum elinde bir kitap acmiş okuyordu ayak ucumda uzun boylu siyah bir cin gordum bu neye delalettir ?

  1. Merhaba Buse, bu rüya canınızı sıkan bir olayı fazlaca dert ettiğinize ancak ailenizden bir kadın sayesinde bu olayı atlatacağınıza delalet eder.

 98. Merhaba umarım doğru yerden yazıyorumdur. Uzun süredir rüyamda cin temalı şeyler görüyorum. Ramazan’ın ilk gecesi “git” diye bağıran bir ses duydum uykuya dalmak üzereyken ve yaklaşan bir varlık da hissettim. Dünden bir önceki gece ise bir cenaze namazı kılıyordum ama çok ilginç bir yerdi ve hamileydim. Yemyeşildi ve mezar açıktı. Dün gece ise varlıklarını rüyamda hissediyorum eski evimizde birden yalnız kalıyorum evdeki insanlar üst kata çıkıyor. Önümdeki dolaptan yansımasını görüyorum ve burda olduğunu biliyorum diyerek arkama dönüyorum. Döndüğümde korkunç bir suratla karşılaşmıyorum hatta arkadaş canlısı ama onun ne olduğunu biliyorum ve rol yaptığını anlıyorum yine de uyum sağlıyorum onunla diğerlerinin yanına gidiyorum. Sonrasında da bir mezarlık gördüm. Sanırım o mezardolap yansımasında gördüğüm kişinin mezarı. Mezarın ağzı açık ve su dolu. Mezar taşına baktığımda “habis cin” yazdığını görüyorum. İçinden ise bembeyaz doğmamış bebeklerin ellerinin uzandığını görüyorum. Çok ayrıntılı hatırlamasam da genelde tema bu oluyor rüyalarımda anlamı nedir cevaplarsanız çok mutlu olurum

  1. Merhaba Uykusuz, bu rüya içinize attığınız sorunların sizi sıktığına ve biraz rahatlamanız gerektiğine delalet eder. Çevrenizde sizi rahatsız eden insalardan uzaklaşmanız gerektiğine delalettir. Onlardan uzaklaştığınız vakit sorunlarınızın biteceğine delalet eder.

 99. Merhaba iyi günler , rüyamda oda arkadaşımla kavga ediyoruz sonra ona artık ayrılmayız farklı bi odaya gitmelisin diyorum konuşma bitiyör selam veriyorum ayrılmak için oda işaret parmagimın üstünü tirnaklariyla sıkıyor orda bi iz oluyor , sonra bana bi cin bulasiyor orda bi tane teyzeye anlatiyorum duà fln okuyor sonra koş diyor ama sakın düşme , koşuyorum ve çin içimden çıkıyor erkek karanlik bi cin

  1. Merhaba Bilal, bu rüya arkadaşınız ile son dönemde içinize attığınız bir takım konuşmalar yaşadığınıza, bazı durumlardan dolayı üzüldüğünüze delalet eder. Ancak bu sorunları aşacağınızı ve tekrar yakın arkadaşlığınıza devam edeceğinizi anlatır.

 100. Rüyamda arabayla eve yaklaşırken inşaat halindeki dukkanimizdan malzemeler görünmeyen varlıklar tarafından dışarıya atılıyordu. Bir süre mücadele ettik abim onları görüp konusabiliyordu. Bizi istemediklerini rahatsız olduklarını söylüyordu. Bir süre mücadele ettik sonrasında uyandım..

  1. Merhaba bu rüya kurmaya çalıştığınızın işinizin önünde engeller olduğuna ancak özellikle aileniz ile bu sorunları aşacağınıza sonunda da başarılı olacağınıza delalet eder. Başarılı olmanızı istemeyen insanlara işiniz ile ilgili detayları vermekten kaçınmanız gerektiğine tabir edilir.

 101. Merhaba ben rüyamda,ablamlar aynı apartmanda kalıyoruz sonra ablamin sesini duyuyorum Gittim de çocukların odasında cin görür ama birsey olmaz bende rüyamda kuran okuyorum odada sonra Kur’an Kerîm arkasında beyaz ışık oluyor bende devam ediyorum kuran okumaya sonra uzaklaşıyor öyle bitiyor rüyam..

  1. Merhaba Ebrar, bu rüya özellikle ramazan aylarında Allah’a yaklaştığınızı sizin ve ablanızın sevilen kullar olduğunuzu delalet eder. Kur’anı Kerim’in ışığından ayrılmamanız gerektiğini anlatır. Güzel günlerin geleceğini haber verir.

 102. İyi günler. Ben rüyamda tatile gidiyordum ve bir tesiste mola vermiştik. Mola yerinde dönemin alimlerinden bir alimi görüyorum ve yanına gidip O na selam veriyorum. Bana sevdiğim insanın adını soruyor kulağına eğilip adını söylüyorum. Onunla ne yaşadığımızı soruyor sadece bir kere çarpıştık onun dışında beni bilmiyor, tanımıyor diyorum.( sevdiğim biri gerçekten var ve rüyada O nun adını söylüyorum ama gerçekte çarpışma gibi bir şey olmadı. Beni tanımıyor.) Sonra o alin gözlerini kapatıyor ve tamam bana malumatlar geliyor diyor, gözlerini kapatıp ve bir kaç soru daha soruyor ama hatırlamıyorum. O alimin bir cini varmış dişi bir cin çok güçlü ve çok iyi bir müslüman Ona malumatları o getiriyormuş. Alim cin e diyor ki yüksek sesle konuş seni duysun istiyorum . Sonra cin yüksek sesle konuşuyor ve ben onu duyuyorum. Ama içimde bir korku yok mutluyum hatta. O cin bana sevdiğim insanın içine önceden bir cinin girdiğini ve o gün onun kıpkırmızı bir suratla sinirli bir şekilde dolaştığını söylüyor ve çok sıkıntı çekiyor diyor. Sonra o alim bu kadar sıkıntıya bu çocuk nasıl dayanıyor vallahi onun yerinde ben olsam dayanamazdım diyor. Özür dilerim iki kere yazdık ama eksik yerleri sonradan hatırladım

  1. Merhaba AE, bu rüya sevdiğiniz kişi ile yakınlaşmak istediğinizi ve onunla birlikte olmak için beklediğinizi delalet eder. Ancak ilişkinizi istemeyen kişilerin olduğunu ve bu kimselerin arkanızdan iş çevirdiğini, hissettiklerinizi yalnızca o kişiye söylemeniz gerektiğine alamet eder.

 103. İyigünler ruyamda kocamla birlikte eski bi etdeyiz tanımadıgımız insanlarda var eşim bana yakınlaşmak istiyor ama kalabalktn dolayı çekingenlik vardı dışarıçıktık eleleyiz yürüyoruz buğdaytarlasında gerçektede hamileyim ordada aynı sankisancım başladıgibi old yürüyemicemdedim geridöndük ama başka eve bişyle ilgili konuşuyordu yapıştırıcı getiriyimdedim odadan kapının önünde bisürü çiçekler var kırmızı gülde vardı baktım amagokunmadım kafamı biçevirdim yorgan havada cinin yaptıgını anladım bağırarak kocamıda alıp oradan kaçtım ilk gördüğüm evin önundeyim eşimin işegitmek için yolda dolmuş meklediğini biliyorum ama evin damında eşim hayır atlama diyorum ama atlıyor aşağıda yokuş aşa yuvarlanığını görünce öldüğünü düşünüp bagırıyorum oandabiri beni itiyor bende yuvarlandın tam aşağa gelmeden durdum eşimin annesi benisevmez bakıyor yardım etmedi bebeyimede bişey olurdiye korkuyorumda gözlermde kapalı köyden tanıdıgım biri beni alıp hastaneye götürüyor esimde yoldagördü beni neyse gittk doktor biiylr söylüyor tam hatırlamıyorm sonra benim büyüdüğüm eski evde buldum kendimi eşimin annesi ve ablası dedikodumuzuda yapıyorlardı ben sadece bilaf söyledm oda onlarn zorunagitti kalkp salonagittim yine cin geldi ama göremiyorum beni çokdövüyor durmadan dövüyor amakendisini görmüyorm sağ kolumu hiçbırakmıyor kafir cinmiş esimden kıskanıyor üzerimde beyaz bi elbise var dizimin aşası açık ama ogiydırtmiş otururken dizimi ortüyorumdiyede dövüyor eşim bataniye veriyimdedi cindedediki eyer onun yanına oturursan onu öldürecem ne minderde oturtuyor ne esimden battaniye almamı istiyor nede onn yannda oturmama izn veriyor biköşede betonda oturuyorum cinin karşimda olduğunu biliyorum ama göremiyorum eşim benimle konuştu diye yine dayak atıyor kafamı koruyorm sol elimle vurmadiyorum ama dinlemiyor esim hiç bişy demiyor şaşkın yani. Allah hayraçıkarsın inşllah .sonrada uyandım zaten hamilelikten olsa gerek sık görmeye başlam gerçektede evin içerisinde birinn beni takip ettiğini hissediyprm hep gölgegibi bianda kayboluyor bunun anlamı nedir lütfen yardmcı olurmusunuz

  1. İyi günler. Ben rüyamda tatile gidiyorum ve yolda bir tesiste mola veriyoruz. Ben bir şeyler alırken dönemin alimlerinden birini bir masada otururken görüyorum ve yanına gidiyorum. Selam verdikten sonra bana sevdiğim insanın ismini soruyor kulağına eğilip adını söylüyorum. Ve onunla ne yaşadığımızı soruyor. Ben sadece bir kere onunla çarpıştığımızı onun dışında onun beni bilmediğini söylüyorum . Sonra o alim bana malumatlar geliyor diyip gözlerini kapatıyor ve hatırlamadığım bir kaç soru daha soruyor cevaplıyorum. En sonunda ona malumat veren cinden yüksek sesle konuşmasını , benim duymamı istediğini söylüyor. Cin konuşuyor ve ben onu duyuyorum. Lakin bu cin kötü bir cin değil müslüman ve ben rüyamda mutluyum için daralmıyor. Bu cin bana sevdiğim insanın içine bir kere cin girdiğini ve onun çok zor zamanlar geçirmekte olduğunu söylüyor. Ve alim bana bu çocuk bu kadar sıkıntıya nasıl dayanabiliyor ben onun yerinde olsaydım vallahi dayanamazdım diyor. Rüyam bu şekilde. Yorumlar mısınız rica etsem

  2. Allah yardımciniz olsun inşallah ruyanizin anlamını bende Bilmiyorum ama internetten Hangi dua okumanız gerekmenize bakim ve sürekli dua okuyun biz büyükler bi şeylerle başa çıkabiliyoruz ama yarın öbür gün doğum yapacan o bebek kaldıramaz Hem sana hem Ona yazık olur onlemini Al olmadı bi hocaya gitmeni tavsiye ederim iyi günler

  3. Merhaba Şükran, bu rüya özellikle hamilelik dönemindeki değişimin işaretçisi. Bu noktada yoğun rüya görmek son derece normal. Rüya tabirine gelecek olur ise eşinizin ailesi ile yaşadığınız sorunları içinize attığınızı ve bunun sizi üzdüğünü söyleyebiliriz. Rüyadaki cin ise korkularınızın yansıması, sevmediğiniz kimselerin arkanızdan konuşmasından ibaret.

   1. Bazı rüyaların tabiri olunamaz ben sık sık böyle rüyalar gördüğüm için hocaya gittim
    Bazen rüyalarda bu varlıkların musallat olduklarını öğrendim ve benim beş düşük kaybım var bu varlıklar yüzünden
    Özellikle hamile zamanlarında daha çok bulasirlarmis bunun için vakit geçmeden gitmesini istedim şükran hanımın
    Vakit geçmeden

  4. Merhaba şükran hanım sizi korkutmak istemiyorum ama hamile iken rüyada cin görülmesi iyi değil bi hocaya gitmenizde fayda var muska yaptirmalisiniz bebeğiniz için

 104. Merhaba. Ben rüya içinde rüya gördüm. Rüyamın içinde gördüğüm rüyada yem yeşil bir bahçede gülüp eğlenirken bir anda kocaman yeşil ama gözleri tuhaf bir yılan karşıma çıkıyor üstüne saldırıyor. Sonra ben rüyamdan uyanıyorum arkadaşım sakinleştiriyor. Ardından bir yere gidiyoruz kitapçı tarzında ordan kendine tuhaf bir kitap buluyorum alıp eve geliyorum. Babaannem karşımda ben kitabı açıyorum ama harfler Türkçe veya Arapça değil ama ben yazıları okuyup anlıyorum ve babaanneme okuyorum o da kızım sen bunu nasıl okuyabiliyorsun diyor bana gülüyor. Sonra bir ses duyuyorum bunları sadece sen okuyabilirsin tarzında bir silüet yok ama bir varlığın yanımda olduğunu hissediyorum. Okuduğum yazıyı da az buçuk hatırlıyorum. “Akşam karanlık çökünce biz ağaçların üstündeyiz. Bizi siz göremezsiniz ama biz sizi görürüz. Bide bana şeklini tarif ediyordu yeşil renkteyiz vs. Diye okuyodum ben o kitapta ardından gerçekten rüyamdan uyandım. Yorumlarmısınız lütfen.

  1. Merhaba Saliha, bu rüya hayatınızın bir alanında çok başarılı olacağınıza ve çevrenizde sizden başka bir kimsenin bu başarıya ulaşamayacağına delalet eder. Bu başarınız sayesinde çok mutlu olacağınıza yorumlanır.

 105. Merhaba rüyamda ensemden solucan şeklini almış ordan bir delikten girip bana musallat olan cin gördüm çok sıkıntı veriyordu bağırıyordum kurtulamıyordum bir aradan sonra bazı kişilerin yardımı ile çıktığını hatırlıyorum kırmızı renkte insana benzeyen birşeydi tekrar musallat olacağı sırada uyandım

  1. Merhaba Çağla, bu rüya arkanızdan konuşan ve sizi çekemeyen kişilere tabir edilir. Size karşı dost görünüp mutsuzluğunuza sevinen bu kimselere karşı dikkatli olmakta fayda var. Bu hilekar kimseler ile yaşanacak durumlardan diğer arkadaşlarınız sayesinde kurtulacağınıza ve size tekrar sıkıntı yaratamayacağına tabir olunur.

 106. Merhaba bende ruyamin icinde ruya gordum sonrasinda uyandim ama gercek ruya devam ediyordu cinin varligini hissettim annemler bir odada toplanmis film izliyorlar annemlerin yanina gectim ama cin yine geldi ve tam icime giriyordu uyandim anlami nedir buni

  1. Merhaba Fatih, rüyada cin görmek sizi aldatmaya çalışan bir kimsenin varlığına işaret ediyor. Ailenin içerisine böyle bir kimsenin sızabileceğine ve ilişkilerinizi bozabileceğine delalet eiyor.

 107. Merhaba. Rüyamda, önce rüya ve cinlerin aracılığıyla geleceği gördüğümü görüyorum.Bir devlet büyüğüne ülke ile ilgili gördüğüm şeyleri anlatıyorum ve savaşın yakın olduğunu hava ve karada olacağını söylüyorum. Sonra eve geldiğimde kardeşimin garip davrandığını görüyorum ve gözleri birden efsunlanıyor yeşil gibi garip bir renk. Kurtulmak için dua ediyorum,Nas suresi bir türlü aklıma gelmiyor gelenleri okuyorum.daha sonra anneme gidiyorum fakat annem de aynı durumda.Rüyanın devamında annem düzeliyor ama kardeşim hala aynı.Annemin yanında dua okurken aslında onun içinde hala cin olduğunu ama beni kandırdığını öğreniyorum. Bana babam da dahil ailedeki herkesi öldürüp yerlerine geçtiklerini söylüyorlar. Ben de elime aldığım bıçağı vücudunun her yerine saplıyorum ve en son kafasını kesiyorum.Rüya burada bitiyor yorumlarsanız sevinirim.

  1. Merhaba Ayşe, bu rüya devlet ile bir işinizin olacağına ancak bu işin oldukça zorlu bir süreci beraberinde getireceğine delalet eder. İkinci kısım ise aile içerisinde yaşanacak sarsıcı bir olayı simgeliyor. Bu olay olduğunda birlik ve beraberlik içerisinde olmak önemli özellikle senin rolün kritik. Aileyi bir arada tutman gerektiğini kurtuluşun senden geçtiğini anlatıyor.

 108. Mereba bn bir süredir aralıklarla tanımadıgim insanların içine cin girdiğini kendiminde dua okuyarak cıkmasini yada ondan kurtulmayi sagladıgımi görüyordum fakat bir buçuk hafdadir sürekli tanidıgım insanlarin cevremdeki küçük çocuklarda olmak üzere genellikle levobada yada karanlik ortamlarda icine gri yada siyah renkte cin girdiğini goruyorm genellikle sabaha karsi görüyorum ciktigini gormeden uyaniorm ama rüyamda onlardan hiç korkmuorum

  1. Merhaba Sümeyye, rüyada cin görmek evinize uğrayacak olan zararı simgeliyor. Uzun süredir gördüğünüz bu rüya yaşadığınız bir olaydan dolayı çok etkilendiğinizi anlatıyor. Ancak cinlerden korkmamanız olayın çok da derinlerde olmadığını yakın zamanda etkisinden kurtulacağınızı anlatıyor. Çevrenizde size karşı kin besleyen kimseler olabilir.

 109. Öncelikle sa uzun bir zmndir uykusuzluk problemim var bu duruma mental olarak alıştım geçen ay gördüğüm ilk rüyadan bahsedeyim dünya bir savaşa hazırlanıyor herkes atların üzerinde tekbir çekiyor bagirisiyoruz hzÖmer ile harbe hazırlanın diye sonra bir anda yıkık harabe bir binanın önünde durduk içinde kötü cinler olduğunu ve bizden saklandığını gördük öyle bir tekbir çekiyorum yüksek sesle o ses sanki bana ait değil o yerin kapının önünde kapının içerisinde bir inek yarısına kadar içer deydi bir anda çektiler kayıp oldu dün gece yine o yeri gördüm eski bir harabe dışardan beni izlediklerini görüyordum kapılar kendi kendine açılıp kapatiliyor du bende suree okuyordum korkmam sizden asla diye gercekte de artık iyicene piskojikmen dedim başlarda bu son dönemlerde iyicene hissediyorum varlıklarıni çünkü sanki büyü yapılmış gibi gerçekten çok çıkılmaz bir haldeyim ana baba sevgisi insan sevgisi içimde bir an kayboldu kalbim donuk bir şekilde hiçbirsey düz gitmiyor yardımcı olursanız sevinirim uyuyamıyorum bedenime sanki tonlarca yük binilmiş gibi hissediyorum ölümü göze aldığım insana bile bir anda yabancıymış gibi görüyorum hiçbirsey hissetmiyorum not öldüm de dirildim öyle bir insanı bahsediyorum şuan sanki yabancı gibi bilmiyorum çok şey war ama ancak bu kadarını söyleyeyim dedim şimdiden verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim

  1. Merhaba Halil Bey, rüyanızı detaylı bir şekilde anlattığınız için teşekkür ederiz. Bu rüya içinizde biriktirdiğiniz sıkıntıların br yansıması olabilir. Son dönemde stres yaşıyor olabilirsiniz. Bu durum rüyalarınıza savaş ve cinler olarak aksediyor olabilir. Bu noktada uzman bir doktorun görüşünü almanızda fayda olduğunu belirtelim.
   Rüyanın tabirine gelecek olursak bu rüya çevrenizdekiler ile yaşayacağınız ve ykınlarınızdan uzaklaşmak anlamına gelecek tartışmaları alamet eder. Son dönemlerde dine daha yakın olduğunuza kurtuluşu dinde bulduğunuza delalet eder. Aileniz ile daha fazla yakınlaşmanız gerektiğini ve onların himayesine girmeniz gerektiğini anlatır. Tekrarlayan rüyalar sorunların bilinçaltınızda devam ettiğini gösterir.

  2. Kardesim sen ilk once buyu olarak dusunuyorsan zem zem ic kibleye donerek fakat gercek zemzem yada peygmberimizin sakali serifinin yikandigi zemzemde olur sen ic allahtan yardim dile allahin izniyle gerceklesir

 110. Merhaba ben rüyamda küçük kardeşime cinlerin içine girdiğini gördüm ve ailemde bunu tek ben anlıyorum söylesemde inandıramıyorum onu çıkarmaya uğraşıyorum bi kitap yardımıyla sonra bi ara bu beni bi odaya kitliyo ben de bağırıyom kapıya falan vuruyom sonra aileden biri kapıyı açıyo noldu diyorlar anlatıyom ama inanmıyorlar sonra tekrar cini çıkarmaya çalışcakken uyanıyom lütfen bunun cevabını verin

  1. Merhaba Ramazan, bu rüya küçük kardeşinizi tehlikelere karşı korumaya çalıştığınıza. Başına birşey gelmesinden korktuğunuza delalet eder. Kardeşinizin sıkıntılı anında yanında sizden başka kimsenin olmayacağına ve ona sahip çıkmanız gerektiğine karşı bir uyarıdır.

 111. Biz yengemgille oturuyorduk.ruyada yengemden supheleniyoruz.sonra yengem cine dönüştü.herkes çok korktu.ben cinin üzerine gittim.bağırarak bir sürü dua okudum.okudukça mahvoldu yere serildi ben onu ezmeye çalıştım ölsün diye.bazen duaları sasirdimsada yine ise yaradı.sonra yengemin bedeninden çıkıp pencereden kaçtı.ben hiç korkmamistim.dualari bagirarak ve sanki daha güçlü okuyordum durmadan.eğer yorumlarsaniz memnun olurum .tesekkurler

  1. Merhaba Huzur, bu rüya yengenden ile alakalı sorunlar yaşadığını ve onun içten içe göründüğü kişi gibi olmadığını düşündüğüne delalet eder. Yengenizle bir tartışma yaşayacağınıza ancak sağduyunuz sayesinde sorunu aşacağınıza delalet eder.

 112. Arkadaşım sena’nin rüyası: bu şimdi kendi evinin salonunda sandalyede oturuyo.karşısında da bir cin var,görüyo.bu cin senayla sürekli küfürlü konuşuyo.Senanın yanında biri daha var ama onu gormuyo sadece varlığını hissediyo.yanındaki yani varlığını hissettiği kişi,kötü cin senaya ne zaman küfür etse onunla kötü konuşsa ,senaya sâkin olmasını sinirlenmemesi gerektiğini falan söylüyo.Sena zaten cinin her söylediğine bildiğin kahkaha atarak guluyomus. Bide arkadaşım cerenin rüyası var ama onunkini pek detaylı bilmiyorum sadece karşısındaki cine kuran uzattiğini biliyorum. ( sena ile ceren birbirlerini 2-3 yıldır tanıyorlar.rüyayı önce sena görüyo bize anlattıktan yaklasik 1 hafta sonrada ceren rüyasına giren cine kuran uzattinini görüyo.) Lütfen bunlarında anlamlarını söyleyin?

  1. Merhaba Derya, rüyada küfür görmek daha önceden yaşanılan bir olaydan dolayı suçluluk duymaya delalet eder. Rüyada yanında bulunan kimse ise suçluluğa gerek olmadığını ve artık düşünmemesi gerektiğini anlatıyor. Rüyadaki küfür eden cin ise bu kötü olaydan çıakr sağlayan bir kimsenin olduğuna ancak bir dostun bu kötülükten arkadaşını korumaya çalıştığına işaret eder. Rüyada cine kuran uzatmak ise insanlar tarafından saygı duyulmaya ve sevilmeye tabir olunur.

 113. Hatırladığım bi mekandaydım aydınlıktı hava ama birden heryer gri felan oldu önümdeki kapılardan biri açıldı içerden bi kız bana doğru ilk yavaş yavaş yaklaştı sonra bi anda hızlandı gözleri kandan simsiyah kopkoyu olmuştu ben kendimi korumak için ayağımla iteledim felan bana kendisiyle ilişkiye girmemizi söyledi fakat ben istemedim sonra uyanmışım

  1. Merhaba Ahmet, rüyada gördüğünüz kapı duruma göre fırsatlara ya da zorluklara açılır. Kapıdan bir cin çıktığına göre zorluklara açıldığı tabir olunur. Bu rüya sizin hayatınıza zorluk katacak bir kadının varlığına ve kendisine dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

 114. Ya şimdi babamla birlikte dışarıdayız sanki sinemadan çıkmışız işte gece yarısı. Ben gidiyorum bir arabaya biniyorum içerde bir kadın var bana dönüyo gözleri koyulaşıp simsiyah oluyo etrafı orumceklesiyo sonra ben iniyorum. Babamda benimle geliyo o sıra başka bir arabaya biniyoruz o da aynı şekilde hiç bi faaliyet göstermiyo sadece kafasını bana çevirip gozleri simsiyah örümcekli oluyo bir iki defa daha böyle oluyo arabalarda hep siyah renkte ama. Iste ondan sonra uyandım hiçbir yerimi kipirdatamadim desem yeri 3 dakika falan geçmiştir herhalde hareket edene kadar..

  1. Merhaba Alya, bu rüya çevrenizde sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen kadınlar olduğuna delalet eder. Bu kişilere dikkat etmelisiniz ve ailenize özellikle de babanıza güvenmelisiniz.
   Arabaya binmeniz bu kişilerden uzaklaşmak istediğinize ve uzaklaştığınızda size zarar veremeyeceklerine delalet eder.

 115. Ya asiri cinlerle alakali olsun periscope veya youtube dan yayin izlemeui seven bir insanim.Ruyamin genelinde cinlerle alakali bir sey yoktu aslinda . Tanimadim bir kadin babannem diye bildigim yuzunu gormedim bir kadin bide.ben.vardim.Bir sey yapicaktik sanirim . O tanidim kadin babanneme kalkmasini soyledi . Babannemde youtubeden cinler yardimiyla iyilesme dua sini okuyan degisik bir kadin.vardi ben duayi okumuyordum. Ama tekrar actim sanirim o video yu tekrar okumadim fakat amin dedim .Kadinin yuzu dabbedeki kadinin yuzu oldu tipa tip ayniydi boyle kanli cinli bir sekildr degil ama . Iste amin dedikden sonra birden kapidan iceri 3 tane ayni boyda gorunce aklima nusret geldi kot ceketlilerdi.saclari uzundu fakat boyunlarina dogru hicbir sey diyip veya yapmadilar ben onlara dogru bakmak icin kafami cevirdigimde. Bir kuvvet kafami ceviriyordu fakat tenime bir seyin degdigini hissetmiyordum sonrads uyaniyordum odamida sabah kalktigim sekilde gordum uyandigimdada ayni mekandi .

  1. Merhaba Ahmet, bu rüya ailenizin sizi korumaya çalıştığına özellikle de babaannenizin dualarının etkili olduğuna delalet eder. Çevrenize dikkat edin. Bu rüya gerçek hayatta korku ve stres yaşadığınıza delalet eder.

 116. Rüyamda bi arkadaşımla banyoda iken garip tavırlar sergilemeye başladı yakınlarıma sesleniyordum benim üzerin doğru gelmeye başladı daha sonra dua okuyarak ondan kurtulabildim fakat dışarıya geldi benimle. Rüyamda dua okurken agzimi kipirdatamiyordum zorlanıyordum..

  1. Merhaba Kübra, bu rüyada gördüğünüz arkadaşınızla aranızın bozulacağına delalet eder. Ufak sorunların arkadaşlığınızı etkilemesini istemiyorsanız, alttan almaya gayret edin. Bir süre sonra bu durumdan kurtulacağınıza delalet eder.

 117. Eylül Denizer

  Benim rüyam çok değişikti rüyamda ben cinin varlığını hissediyordum ama göremiyordum tam dibimdeydi yani cin aileme söylüyorum rüyamda diyirum ki anne bana cinler musallat oldu diyordum

  1. Merhaba Eylül, ailenizin koruması altındasınız. Size gelen kötülüklerden onların iyi niyetine sığının. Özellikle anne ve babanızın hayır duasını alın. Bu rüya çevrenizde hayırsız kişlerin olduğuna delalet eder, onlardan uzaklaşmaya gayret edin.

 118. Rüyamda ailecek oturuyorduk. O sırada cini görmedim ama annemin gözlerinden takip ederek adımlarını hissettim ve annem de boşluğa bakıp bir soru sordu(Sanki orada biri varmış gibi). Sonra ben orada kimsenin olmadığını söyleyince annem “Yalan mıydı?” diyerek ağlamaya başladı.

  1. Merhaba Hafız, bu rüya annenizin çok hayırlı bir kul olduğuna sizlerin göremediği doğaüstü şeyleri algılayabildiğine ve temiz kalpli olduğuna delalet eder. Annenizi üzmeyin, hayır duasını alın. Yakın zamanda size vereceği nasihatlere uymaya özen gösterin.

 119. Merhaba
  ruyamda tvde birkaç gun dogaustu seyler olabilir dikkat edin diye uyariyorlar. Sonra bana evimdeyken bir cin musallat olmaya basliyor. Gormuyorum ama varligini hissediyorum. Geldiginde yorganin altina girip sureler dualar okuyorum. Zarar veremeden gidiyor. Birkac kez tekrar edip sonra temelli kurtuluyorum.
  Bununla ilgili yorumunuzu merak ediyorum.

  1. Merhaba Özge, bu rüya din ve imanınızı sorgulayan kimselerin olduğuna delalet eder. Bu kimselerden uzaklaşın. Onlardan size hayır gelmez, Allah’a sığının.

 120. Ruyamda uyuyordum cinleri hisettim ve uyandim kolumda sekilve bazilari arapca ama kolumun ortasi da buyuk kare cizilmis icine buyuk ç harfi yazmislardi. Snra uyandim zaten cevplrsanz sevinirim

  1. Merhaba, Demet bu rüya çevrenizde bulunan ve sizi çekemeyen, kötü niyetli birine delalet eder. Bu kimse size dost görünüp başarılarınızı çekemez. Adında ya da soyadında ç harfi olanlara daha ihtiyatlı yaklaşın. Kolunuzdaki kare şekli ise bu kimsenin sizin sınırlarınızı kısıtlamaya çalışan, sizi hapsetmek gayesinde olan bir kimseye delalettir.

 121. Merhaba rüyamda 2 arkadasim ve kiz arkadasim benim baba köyüne gidiyoruz orda gezip eglendikden sonra aksam oluyor biri diyorki cin var sende cikarmamiz lazim yuzunu gormedigim kimse onu cikarmaya calisiyor ve ustumde bu ağırlığı hissediyorim daha fazla dayanamayip uyandim

  1. Merhaba Kerem Bey, rüyada gördüğünüz cin hilekar bir insana delalet eder. Çevrenizde ve rüyanızda gördüğünüz kimselere karşı daha ihtiyatlı davranmanız gerektiğine işaret eder.
   Size yardımcı olmaya çalışan insanların gerçek nedenlerini analiz ederek dikkatli davranmanız gerektiğine delalettir.

 122. Merhaba dün gece ilk başta uyumada zorlandım döndüm dolandım yatamadım tavanaa yansıyan gölgeler vardı korkarak yattım sonra kız kardeşimle odadayız 2 tane cin kardeşim pencereye dogru yürüdü avazım cıktıgı kadar anne diye bagırıyodum yok tam kız kardeşimin peşinden gidicekken beni yere itti görmedigin kara bi cisim kapının arasına sıkıştım kardeşimi götürdüler ben uyandıgımda bogazım hala agrıyodu

  1. Merhaba Duygu Hanım, bu rüya çevrenizde hilekar bir kimsenin olduğuna ve size zayıf olduğunuz bir anda zarar vermek için hazırlandığına işaret eder. Yakınlarınızda bulunan bu kimseye dikkat etmelisiniz.

   1. Rüyamda eşimin içine cin girmişti yatağımizda yatarken birden eşim kalkti üstüme saldırdı yapma yapma dedikçe bırakmiyordu sonra uyandım tekrar uyudum yine başka şekil gördüm cinleri bu sefer la ilahe illallah. BismillahirahmaniRahim diyordum ve korkum geçiyordu korkmuyordum onlardan yorumlarsaniz sevinirim☺

    1. Merhaba Hasret, bu rüya aile içerisinde çıkabilecek tartışmalari haber verir. Sag duyulu olmak gerektiğine dair bir uyaridir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.