Rüyada Çikolata

Rüyada çikolata, tatlı hayatın sembolüdür.


Rüyada Çikolata Ne Anlama Gelir

Kişisel ilişkileriniz e aşka oynadığınız büyük rol ile ilgili ipuçları vermektedir. Aynı zamanda bu rüya önemli bir etkinlikte yer alacağınız ve büyük keyif duyacağınız anlamına da gelmektedir. Bu etkinlik sonucunda hayatınızı iyi yönde değiştirecek şeylerle karşılaşabilir ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu nedenle bir süre boyunca hayatın size sunduğu güzel fırsatı fark edebilmeli ve dikkatlice değerlendirebilmek için özverili olmalısınız.

Rüyada Sütlü Çikolata

Rüyada sütlü çikolata, tatlı ve mutluluk dolu bir birlikteliğin ya da arkadaşlığın habercisidir. Yeni bir ortama girebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Hatta bu yeni ortamın içerisinden biri ile mutlu bir birlikteliğe de başlayabilirsiniz. Bu kişi sizi uzun süre fark etmiş olabilir ve gireceğiniz bu yeni ortamda cesaretini toplayarak size açılmak isteyebilir. Hislerinizin karşılık olmasından dolayı mutluluk sizinle olacaktır. Keyfini çıkarabilir hayatın size sunduklarıyla mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Bitter Çikolata

Rüyada bitter çikolata, yaşayacağınız tatsız bir neticenin size sonsuz mutluluk getireceğinin habercisidir. Kısa bir süre için hastalanabilir ve iyileşme sürecinde size yakınlık gösteren bir kişi ile aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Sizin için sürpriz olacak bu durum hastalığınızın iyileşme sürecinde olumlu rol oynayacak demektir. Sevginin iyileştirme gücüne inanın ve kendinizi bu kişinin kollarına bırakarak sizi manevi yönden iyileştirmesine olanak sağlayın.


Rüyada Erimiş Çikolata

Rüyada erimiş çikolata, gerçekte eşi benzerine rastlanılmamış bir aşk yaşayacaksınız anlamına gelmektedir. Zaten bir eşiniz ya da sevgiliniz var ise ilişkiniz yeni bir güç ile ateşlenecek ve aşk dolu bir döneme başlayacaksınız demektir. Eğer bir partneriniz yok ise çok yakında ruh eşinizle karşılaşmaya hazırlıklı olabilirsiniz. Ayaklarınızın yerden kesileceğine ve çok mutlu olacağınıza emin olabilirsiniz. Mutluluğunuzun ve sevilmenin keyfini çıkarın.

Rüyada Kırılmış Çikolata

Rüyada kırılmış çikolata, gerçek hayatta istemeden de olsa bazı sorunlara sebebiyet verebileceğinize yorumlanmaktadır. Dikkatsiz davranabilir, karşı tarafı anlamadan konuşabilir ve gereksiz yere kalp kırabilirsiniz. Tamiri imkânsız olabilecek durumlardan kaçınmanız gerekmektedir. Yoksa sevdiğiniz kişiyi saçma bir yanlış anlaşılmadan dolayı üzebilir ve uzunca bir süre ayrı kalmanıza sebebiyet verecek sonuçların doğmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Rüyada Yarısı Yenmiş Çikolata

Rüyada yarısı yenmiş çikolata, sevgilinizi ya da eşinizi hayal kırıklığına uğratacağınızın olumsuz haberini vermektedir. Son zamanlarda istemeden de olsa başkalarını düşünüyor ve hayalini kuruyor olabilirsiniz. İhanetinizi henüz gerçekleştirmemiş olsanız bile aklınızdan geçirmiş olduğunuzu kendinize itiraf etmeniz gerekmektedir. Karşınızdaki sevdiğiniz kişiyi bir anlık heyecan için ihanet ile sarsmamanız için saçma düşünceleri kafanızdan kovmanız sizin yararınıza olacak demektir.

Referanslar

Dream-meaning, 2018