Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz görmek bir kimsenin elde edeceği şansa ve bilgeliğe tabir olunur.Rüyasında ceviz gören kimse çok zorlu bir işin altından başarı ile kalkacak demektir. Rüyadaki ceviz aynı zamanda sağlıklı bir vücudu temsil eder ya da uzun bir seyahat anlamına gelebilir. Bir rüyada ceviz ile oynamak yasalara aykırı kazançlarla elde etmek demektir.

Bir kadın rüyasında bir ceviz ağacı görürse, uzun bir ömre sahip olacak demektir. Rüyada ceviz aynı zamanda koca anlamına gelir. Rüyada ezilmiş ceviz görmek ise elde edilecek kolay paraya tabir olunur. Bir rüyada bir ceviz ağacından ceviz yemek demek, gerçeği söylemek anlamını taşır.

Rüyada ceviz görmek, zorluk ve sıkıntı ile kazanılmış olan mal, mülk, servet ve itibar, ceviz içi de kolaylıkla alınan mal olarak tabir olunur. Kimi zaman da bu rüya geçireceğiniz eğlenceli bir vakte tabir olunur. Farklı alimlere göre rüyada ceviz görmek, yerde gömülü bir defineye ve ilme, güzel bir öğrenim hayatına ve zenginliğe delalettir.


Rüyada Ceviz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bir bahçeden ceviz topladığını görmek, mal-mülk ve paraya yorumlanır. Ceviz toplamak aile yaşantınızın mutlu olacağının habercisidir.

Rüyada ceviz içi görmek, eğer ceviz içi çürük olursa haram ile kazanılmış mala, mülke ve paraya tabir olunur. Rüyada ceviz içini taze ve güzel görmek, zor kazanılan ve emek verilen işlere ve hayırlı geçim ile birlikte altın, para biriktirmeye ve bazen de güzel bir hediye almaya delalettir.

Rüyada ceviz kabuğu görmek, cimri bir kimsenin alacağı itibar ve elde edeceği kariyere yorulur. Rüyada ceviz kırmak, zor kazandığı malın kıymetini bilmeye ve kazancını biriktirip günden güne artan servete ve mala delalet eder. Bazen de yapmakta olduğu işlerde başarılı olmaya tabir olunur.

Rüyada ceviz yemek hasta için şifa bulmaya, işsiz için iş bulacağına ve iyi bir işe gireceğine, dargın kimseler için barışmaya ve hayra işaret eder. Rüyada taze ceviz yemek, hastalıktan kurtulmaya delalet eder. Genellikle hayırlı bir rüyadır. Rüyada ceviz sucuğu görmek, tatlı ve hoş sözlü bir kadına işarettir. Rüyada ceviz sucuğu yemek, kısmetli ve eli uğurlu kimseye delalet eder.Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

Rüyadaki bir ceviz ağacı ise düşman bir yabancıyı, bir arkanızdan konuşan bir insanı, bir iftiracıyı, yalnızca bencil çıkarları için çalışan bir kişiyi temsil eder. Ceviz ağacından düşmek ise başınız belaya girecek ancak kurtulacaksınız anlamına gelir.

Rüya sahibi daha dikkatli olmalı ve beladan uzak durmalı ve öfkesine hakim olmalıdır. Ağaçtan ceviz koparmak mecburi bir seyahat nedeniyle sevdiklerinizden ayrı kalacağınız anlamındadır. Rüyada ceviz ağacına tırmanmak, şanslı ve kariyerli bir kimseyle dostluk kurmaya, bekarsa biriyle tanışmaya, evli için zor bir şekilde kazanılan helal kazanca ve paraya tabir olunur. Rüyada ceviz ağacı dikmek, ileri görüşlü bir kimseye, ele geçecek toplu paraya, uzun vadede kazanılacak mala ve mülke delalet eder.

Kurumuş ceviz ağacı para durumunuzun bozulacağını gösterir. Ceviz ağacı yıkılırsa yakınlardan boyu uzun birisinin ölümünü haber verir. Kırılmış ceviz görmek, zahmetsiz ve meşakkatsiz elde edilen mala delalet eder.

Rüyada hindistan cevizi görmek, kahin ve falcıların sözü ile tabir olunur. Hindistan cevizinden yediğini görmek, insanlar nezdinden sözünün doğrulanmadığına alamettir. Rüyada ceviz reçeli görmek, hayra yorulur. Zenginleşmeye ve günden güne genişleyen işe ve artan servete tabir olunur.