Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada çekirge görmek, genelde iyi şeylere yorulmaz kasvetin, kıtlığın ve kötü günlerin yaklaştığına işaret eder. Kavgaya, fırtınaya, zararlı bir yağmura veya bir belaya da işaret olabilir. Ufak tefek de olsa rüyada çekirge görmek insanlar arasındaki kavgaları gösterir. Bazı durum ve şekillerine göre iyi olarak yorumlanabilir. Kasvetin ve kıtlığın bittiğini kötü günlerin geride kaldığını gösterebilir.


Rüyada Çekirge Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında çekirge gören kişi bekarsa bu iyi bir iş kurmaya ya da bekarlığın hayırlı bir kısmet ile sona ermesine ve mutlu bir evliliğe sahip olacağını gösterir. Bir yerden çekirge çıktığını görmek veya çekirgelerin herkesi rahatsız ederek gökte uçuştuklarını görmek zararlı bir yağmura ya da zalim bir askere yorumlanır.

Rüyada çekirgeleri topladığını görmek bol para kazanılacağına işaret eder. Rüyada çekirge yağdığını görmek elde edilmiş ve ya edilecek olan mal, mülk ya da servete bazen zarar ve kıtlık gelebileceğini gösterir.

Rüyada çekirgenin geldiğini görmek azaba ve Allah’ın askerine işarettir. Allah’ın azabının geleceğini işaret eder. Rüyada kara ve ekinde görülen çekirge helak olmaya, güçlüğe ve işsizliğe işaret eder. Rüyada çekirgeyi alıp testinin ya da çanağın içine koymak gümüş ve altına işaret eder. Alıp koyulduğu içinde bu paranın bir kadınla yeneceğini gösterir.

Rüyada her tarafta çekirge görmek ve çekirgelerin hiç bir şeye zarar vermediğini görmek huzura işarettir. Üzüntü ve kederin gittiğini kötü günlerin artık geride kaldığını gösterir.Rüyada çekirge yakalamak kişinin parasızlıktan ve geçim sıkıntısından kurtulacağını gösterir. Kişinin hayatının fırsatını yakalayarak iyi bir işe sahip olacağını gösterir. Helal kazanç sağlamaya, hastalıklara şifa bulmaya, ruh güzelliğine kavuşmayı gösterir. Rüyada çekirge ısırdığını görmek rüya sahibinin tüm düzenini ve huzurunu kaybedeceği sancılı ve kasvetli bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Kasvetli günlerin yaklaştığını gösterir.