Rüyada Cami Görmek

Rüyada cami görmek, rüyayı gören kişinin iyi, temiz bir ruh ve imana sahip olduğuna işaret eder. Kişinin alın teriyle kazanç sağladığına ve ekmeğine haram karışmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Cami Görmek veya Yaptırmak

Hayırlı bir işe vesile olacağınıza delalet eder. Bu ihtiyacı olan birine maddi yardım, şefkat görmemiş bir çocuğa sıcak bir yuva, iki insanın evlenip bir yuva kurmasına vesile olmasına işarettir. Sonuçları çok hayırlı ve sevap olacaktır. Temelini attığınız hayırlı iş etrafınızda takdir görecek ve örnek alınacaktır. Ayrıca rüyada cami yaptırmak hacca gidileceğine rivayet edilir.


Rüyada Camiye Girdiğini Görmek

Tövbe etmeniz gereken durumların doğduğuna rivayet edilir. Yakın zamanda vuku bulmuş bir olayda yapmış olduğunuz eylemlerden çok büyük pişmanlık duyduğunuz ve tövbe etme gereksinimi hissettiğiniz anlamına gelmektedir.

Tövbenizin kabul göreceğine ve hayatınızın geri kalanında düzgün ve imanlı bir birey olarak yaşayacağına rivayet edilir. Yeni çizdiğiniz yolda temiz yaşantınız çevrenizden takdir görecek ve örnek alınacaksınız. Artık kapısını çaldığınız tüm kapılar ardına kadar bereketiyle size açılacaktır.

Rüyada Camide Ölmek

Hayırlı yorumlanır. Kişinin iyi ve temiz kalbe sahip olduğuna, gerçek hayatta da eceli gelip vefat ettiğinde tüm günahlarından arınmış olarak bu dünyadan ayrılacağına delalet eder. Bu kişinin gerçek hayatta hayırlı işler yaptığına, kötü niyetlerden uzak yaşadığına inanılır.

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Dileklerinizin gerçekleşeceğine rivayet edilir. İçinde bulunduğunuz zor durum için niyet ettiyseniz sevinin çünkü zorlukları aşıyorsunuz. Dileğiniz hayırları da beraberinde getirerek gerçekleşecektir. Huzurlu ve mutlu bir geleceğin temellerini atacağınıza yorumlanır.


Rüyada Cami Minaresi Görmek

Rüyada cami minaresi gören kişi için çevresinde çok sevilen sayılan, hatırı sayılır biri olduğuna yorulur.  Kişi dara düştüğünde etrafında her kim var ise yardım edecek ve destek olacaklardır. Kişinin iyi niyeti çevresindeki insanlarca hissedilen bu kişi için ona yardım elini uzatacak biri mutlaka etrafında olacaktır. Ömür boyu dara düşmeyeceğine, yalnız kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Cami İnşaatı Görmek

Kazançlı bir ortaklığa girişeceğinize rivayet edilir.  Hayırlı bir işe ortak olacağınız anlamına gelmektedir. Ömür boyu yüksek kazançlar sağlayacaksınız. Kendinizle birlikle etrafınızdaki eş dostunuzun, arkadaşlarınızın da kazanç sağlamasına, refaha ulaşmasına vesile olacaksınız.

Rüyada Cami Yıkılmasını Görmek

Aile yaşantınızda yaşayacağınız birtakım olumsuzluklara, kavgalara, yaşayabileceğiniz çıkar çatışmalarına işaret eder.  Çevrenizden ailenize zarar verecek kişilerin varlığı sizi huzursuz edecek ve aile birliğinizi bozmak için uğraşacaklardır.

Bu dönemde çevrenize karşı dikkatli olmanız ve aile bütünlüğünüzü korumak istiyorsanız ailenize dört elle sarılmanız gerekmektedir. Kötü şans ve kara talih bu dönem sizi rahat bırakmayacaktır. Eşinizden veya dostunuzdan ihanet haberi almanız söz konusu olabilir. Maddi kayıplarla birlikte fakirleşeceğinize de delalet eder. Geçireceğiniz bu zor dönemin başlıca nedenleri çevrenizdeki sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler olacaktır.


Rüyada Cami Hocası Görmek

Ele geçen fırsatların çok akıllıca değerlendirileceğine delalet eder. Etrafınızdaki iyi niyetli kişilerden yardım tavsiyelerini dinleyeceğiniz ve hem kendinize hem de karşınızdakine maddi yönden kazanç sağlayacak işlere girişeceğinize yorumlanır.

Ayrıca da yakın arkadaşlarınızdan birinin evleneceğine delalet etmektedir. Bu evliliğe vesile olacağınız ve evlenecek çiftin ihtiyacına yönelik maddi/ manevi destek olacağınız şeklinde yorumlanır. Evliliğine vesile olduğunuz çift ömürleri boyunca sizi sevecek ve sayacaklar, tavsiyelerinize her zaman uyacaklardır.