Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek, borçlarından kurtulmaya, refaha ve iç huzura ermeye tabir edilir.Bu rüya, mevcut kazancı artırmaya, iş hayatında ve özel hayatında adım adım başarıya ulaşmaya delalet eder. En nihayetinde mutluluğu yakalamaya işarettir. Rüya sahibinin çektiği sıkıntıların biteceğine, dertlerinden kurtulacağına ve artık yüzünün güleceğine alamettir. Rüya sahibinin artık şansının döndüğü ve karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada silinen cam, ne kadar iyi silinirse kişi dertlerinden o kadar çok ve kısa sürede arınacak demektir. Cam silerken eşlik eden tanıdık kişiler gerçek hayatta da rüya sahibine problemlerini çözmede yardımcı olur. Yine bu rüya hem kendi ailesi için hem de anne ve babası için hayırlı bir hayat nasip olacağına işaret eder.


Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir

Rüyada cam silmek, gerçek hayatta iletişim konusunda yaşadığınız sıkıntılardan dolayı netlik istediğinize işarettir. Hayatınızın her alanında anlaşılmadığınızı düşünüyor, iletişim sıkıntısı yaşıyorsunuz. Karşı tarafa derdinizi tam olarak aktaramadığınız için işleriniz yolunda gitmiyor. Bu durumdan oldukça mustaripsiniz ve düzeltme konusunda ne yapacağınızı bilemiyorsunuz.

Fakat bu rüya olumlu anlam içermektedir, sevinin çünkü sıkıntınızın üstesinden geliyorsunuz. İletişimin birinci kuralı karşı tarafı can kulağıyla dinlemektir. Bunun üzerinde çalışmanız hızlanacak ve sorunu çözmek üzere kademe kaydedeceksiniz.Rüyada Kendi Evinin Camlarını Silmek

Rüyada kendi evinin camlarını silmek, aile içinde üzerinde anlaşmanız gereken çok önemli bir mevzunun olduğuna işarettir. Tüm ailenin bir araya gelerek ortak paydada buluşması ve karara varması gerekiyor fakat birlik sağlayamadığınızı düşünüyorsunuz. Anlaşma sağlayabilmek için tüm aileyi bir araya getirmeli ve birbirleriyle düzgün şekilde iletişime geçmeleri için teşvik etmelisiniz.

Rüyada Başkasının Evinin Camlarını Silmek

Rüyada başkasının evinin camlarını silmek, işiniz olmayan şeylere yakın zamanda burnunuzu sokacağınız anlamına gelir. Bu yüzden başınız derde girecek ve sıkıntı yaşayacaksınız. Etrafınızdaki kişilerin ne kadar iyiliğini düşünürseniz düşünün onları problemlerini çözmek sizin işiniz değil.

İşlerine burnunuzu soktuğunuz için dışlanacak ve kınanacaksınız. İyi niyetinizin kurbanı olmayın. Daha doğrusu iyi niyetli olsanız dahi karşı taraf bunu iyilik olarak algılamayacaktır. Kendinizi onların yerine koyunca neden tepki alacağınız konusunda hak vereceksiniz.


Rüyada Kırık Camları Silmek

Rüyada kırık cam silmek, iş ortamında telafisi olmayan bir hata yaptığınız anlamına gelmektedir. Bu durum iş ahlakına ters düşmektedir ve kabul görmeyecektir. Buna sebebiyet verecek yine iş ortamındaki sizi istemeyen iş arkadaşınız olacaktır. Fazla güvenmemeli ve açığınızı yakalamasına izin vermemelisiniz. Yoksa işinizi kaybetme durumuyla karşı karşıya kalabilir, bundan sebep de maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Araba Camı Silmek

Rüyada araba camı silmek, iş yerinde yaptığınız bir projeden kaynaklı uzun bir yolculuğa çıkacağınıza işaret etmektedir. Başarınız takdir görmüş ve talep edilmiş olabilir. Yurtdışı bağlantılı çalışıyorsanız yurt dışında yerleşik olarak çalışmanız için teklif alabilirsiniz. Başarınız duyulacak ve yayılacaktır. Bu sayede terfi alacak ve yurt dışı tekliflerine de sıcak bakacaksınız.

Rüyada Aileden Birinin Cam Sildiğini Görmek

Rüyada aileden birinin cam sildiğini görmek, ailenizden birinin size açılmak istediğine işaret eder. Size bir sırrını anlatacak ve yardımcı olmanızı isteyecektir. Bu sır maddi anlamda bir ihtiyaç olabilir ve sizden bir miktar para talep edebilir. Bu miktarı karşılama gücünüz yok ise yardımcı olmak için başkasından borç isteyebilir veya kredi çekme yoluna gidebilirsiniz. Bu durum sizi biraz zorlayacak fakat üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Sıkıntı ortadan kalktıktan sonra zaten verdiğiniz para size kat be kat geri dönecektir.

Rüyada Tanımadığınız Birinin Cam Sildiğini Görmek

Rüyada tanımadığınız birinin cam sildiğini görmek, kalabalık bir ortamda yeni bir arkadaş edineceğiniz anlamına gelmektedir. İlk başta samimi olmakta tereddüt etseniz bile ilerleyen zamanlarda temeli sağlam atılmış bir arkadaşlığınız olacak. Bu kişinin sizin iyiliğiniz için yapacağı bir eylem sizin ona güvenmenizde büyük rol oynayacaktır. Eğer bu kişiye güven duyarsanız üstesinden gelemediğiniz önemli bir sorununuza da çözüm bulmuş olacak ve geleceğinize yönelik çare de bulmuş olacaksınız.


Referanslar

Dream Moods – Window Dream Symbol

Dream Well – The Meaning of a Window in a Dream

Dream Meaning – Window Dream Interpretation