Rüyada Cam Kırılması

Rüyada cam kırılması, hayatınızda yaşayacağınız ufak tefek sorunlara işaret etmektedir.İletişim bozuklukları, yanlış anlaşılmalar, yetiştirilemeyen projeler ve sevilmediğinizi hissetmeniz gibi sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Fakat bu yaşayacağınız sıkıntılar o kadar da korkutucu değildir. Hayatınıza etkisi çok kısa bir süre olacak ve yine eski rutininizde yaşamaya devam edeceksiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Cam Kırılması Ne Anlama Gelir

Rüyada evinizde cam kırılması, sevdiğiniz bir kişinin sizi terk edeceği ve gideceği seyahatten dönmeyeceği korkusunu yaşadığınıza işaret etmektedir. Yakın zamanda yaşayacağınız ve hissedeceğiniz ufak tefek değişiklikler ve hislerdeki dalgalanmalar sizi bu ayrılığı düşünmeye zorlamaktadır. Fakat unutmayın ki henüz ortada bunun gerçekleşeceğine yönelik bir somut bir örnek bulunmamaktadır. Bu nedenle tabiri yerindeyse karşınızdaki kişinin aklına karpuz kabuğu sokmamanız sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Ağzınızın İçinde Cam Kırılması

Rüyada ağzınızın içinde cam kırılması, iletişim ile ilgili tehlikeli engellere sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Söylenen ya da söylenmeyen şeylerin sizi ve karşınızdaki kişiyi yaralayacağına işaret etmektedir. Kulaktan dolma duyduğunuz dedikodularla çevrenizdekilere saldırmakta ve tüm gözleri üzerinize çekmektesiniz. Sürekli çevrenizdekilere gerekli ya da gereksiz sözlü olarak saldırmanız bir süre sonra tüm sabırları taşırabilir ve beklemediğiniz bir anda büyük bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz.


Rüyada Elinizde Cam Kırılması

Rüyada elinizde cam kırılması, hayatınızın bir döneminde uzun bir süre yalnız kalacağınıza yorumlanmaktadır. Bu durumun oluşmasında daha önceki ilişkilerinizden kalan kalp kırıklıklarınız sebep olmuş olabilir ve çevrenizdeki kişilerden ziyade asıl kendinize güvenmiyor olabilirsiniz. Bu nedenle bir süre romantik ilişkilere sıcak bakmayacak ve kalbinizi kimseye açmayacaksınız.

Rüyada Gözlerinizin Önünde Cam Kırılması

Rüyada gözlerinizin önünde cam kırılması, alacağınız haberlere işaret etmektedir. Etrafa saçılan cam parçalarının boyutları ve fazlalığı alacağınız haber ile ilgili ipuçları taşımaktadır. Küçük ve bol miktarda cam kırıkları var ise bilgi kirliliği ile birlikte çok fazla dedikodu sahibi olacaksınız ve bu dedikoduların hiçbirinin gerçeklik payı olmayacağı anlamına gelir. Fakat yere saçılan cam parçaları az ve iri ise kısa sürede ciddi bir seçim yapmanız gerekecek anlamına gelmektedir.


Rüyada Taşla Cam Kırılması

Rüyada taşla cam kırılması, hayatınızdaki kötü gidişatın farkında olduğunuz ve bunu düzeltmek için ayağa kalktığınız anlamına gelmektedir. Bu rüya diğerlerinin aksine olumlu anlam içermektedir. Kendi şansınızı kendiniz yaratacağınız konusunda kendinize güveneceğiniz anlamına gelir. Kötü gidişatı kendi ellerinizle yıkacak ve yerine yine kendi imkanlarınızla geliştirdiğiniz geleceğinizi inşa etmeye başlayacaksınız.

Rüyada Hırsızlık İçin Cam Kırılması

Rüyada hırsızlık için cam kırılması, çevrenizdekiler ile olan ilişkileriniz hakkında duygusal yoğunluğunuzu yansıtmaktadır. Kişisel veya aile hayatınızda değişikliklerin olacağı yönünde ipuçları vermekle birlikte bu değişikliklere hazır olmadığınız anlamına da gelmektedir. Hayatınızın birden altüst olduğunu düşünebilir ve kısa süreli bir panik yaşayabilirsiniz.