Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek gören kimse için doğabilecek önemli ve kritik fırsatlara tabir olunur.Yine bu rüya alacağınız terfi, okulda yapacağınız sıçrama ya da kazanacağınız maddiyata yorumlanır. Rüyada gördüğünüz bozuk paranın miktarı önemlidir. Çok miktarda bozuk para görmek güç kazanmaya, terfi almaya, fiziksel olarak güçlenmeye delalet eder. Bu aynı zamanda otorite kazanmaya da tabir edilir.

Rüyada sahte bozuk para görmek ise bir hastalık sahibi olmaya işarettir. Rüyada yazı tura atmak gerçek hayatta yapacağınız bir hatayı sembolize eder. Bozuk para genel olarak maddiyat ile sağlık konularında tabir olunur.

Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bozuk para görmek kimi zamanda değişecek olan alışkanlıklara tabir olunur.  Rüyayı gören kimsenin hayatının güzel bir döneminde olduğuna, kazanacağı paranın yaşamına katkı sağlayacağına tabir olunur.Rüyada bozuk para görmek şanslı bir buluşa, güzel bir tesadüfe yorumlanır. Rüyada bozuk paranın üst üste istiflendiğini görmek tasarruf yapmaya, nakit biriktirmeye ve sonrasında yatırım yapmaya delalet eder.

Rüyada yerden bozuk para aldığını görmek başarıya ulaşmaya çalıştığınıza, yoğun çaba sarf ettiğinize tabir olunur. Bozuk para bulmak ise gerçek hayatta yaşadığınız bir probleme çözüm bulacağınıza tabir olunur.

Rüyada yere düşen bozuk paranın sesini duymak kendisine para kazandıracak yeni bir fikir bulmaya yorumlanır. Rüyada bir kadın kendisine bir erkek tarafından ilgi gösterildiğini ve bozuk para verildiğini görür ise bu rüya yeni bir kimse ile tanışmaya delalet eder.

Rüyada Sikke Görmek

Rüyada altın sikke görmek iş yerinde kazanacağınız başarıya ve bunun getireceği maddiyata yorulur. Rüyada maaşınızın arttığını görmek gerçek hayatta kazanacağınız para ile tabir olunur. Rüyada gümüş sikke görmek ruhani yönden olgunlaşmaya ve huzur bulmaya alamet eder. Bakır sikke ise sağlığınızın bir süre bozulacağına ancak sonrasında hastalıktan kurtulacağınıza delalet eder.