Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, ufak bir sorununuzun büyüyerek başınıza bela olacağına tabir olunur.Bu rüya genelde kişisel tatminsizlik hissettiğinizde ya da sağlık sorunları yaşadığınızda karşınıza çıkar. Yine bu rüya ilişkilerinizde sorun yaşadığınızda da görülebilir. Rüyada bit görmek çevrenizde inatçılığı ile sizi rahatsız eden insanlar olmasına da yorumlanır. Temiz bir yerde rüyada bit görmek başarıya ve berekete tabir olunur.

Rüyada Bit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bitin sizi ısırdığını görmek ise iftiraya uğramaya alamet eder. Büyükçe bir bitin kıyafetinizden uçtuğunu görmek bir çalışanınızın sizi terk edeceğine delalet eder. Yönetici birisi rüyasında bit görürse bu rüya çalışanlarını sembolize eder. Bir bitin derinizden çıktığını görmek ise alınacak bir ölüm haberine tabir olunur. Rüyada bir bit nedeni ile kaşındığını görmek ise borçlanmaya delalet eder.

Rüyada görülen bit iftiracı ve sizi sevmeyen insanların olduğuna tabir olunur. Rüyada yorganda bir bit görmek ise farkında olmadığınız bir hastalığınız olduğuna ve bu hastalıktan kurtulduğunuza delalet eder. Rüyada kıyafetinin üzerinde bit gören kimse terfi alır ve liderlik yapar.

Yerde gördüğünüz bit ise çevrenizdeki zayıf karakterli insanları işaret eder. Rüyasında çevresinin çok sayıda bit ile çevrili olduğunu görmek ise etrafınızın bu tür insanlarla dolu olduğuna işaret eder. Bu rüyada hissettikleriniz önemlidir. Eğer nefret duyuyor iseniz etrafınızın düşmanlarla çevrili olduğuna delalet eder.


Rüyada Bitlenmek ve Bitlendiğini Görmek

Rüyada bitlenmek büyük üzüntülere ve sıkıntıya girmeye tabir edilir. Bu kişi özel hayatında yeni kişiler ile tanışır. Eğer bitlerden kurtulduğunu görür ise tanıştığı kişiler ile arkadaşlığı uzun sürmez. Yine rüyada bitlendiğini görmek doğru kararlar vermeye ve bu nedenle refaha kavuşmaya alamet eder. Başkasının saçındaki biti ayıklamak ise zorda kalan arkadaşınıza yardım edeceğinize yorulur.

Rüyada Bit Öldürmek

Biti öldürdüğünü görmek ise bu insanların size zara veremeyeceğine yorumlanır. Rüyada bir biti yakalamak ise sıkıntılardan kurtulacağınız bir döneme girmeye delalet eder. Rüyada bir biti yemek de tıpkı öldürmek gibi sizi sevmeyen insanlardan kurtulmaya işaret eder. Sizi kıskanan insanlardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada bir bit yumurtası görmek ise zarar vermek için fırsat kollayan düşmana tabir olunur. Rüyada bir başkasının saçındaki biti öldürmek ise o kimseye yapacağınız yardıma alamettir. Elinizdeki az imkânlarla birini sevindireceğiniz anlamına gelir.


Rüyada Saçında Bit Görmek

Rüyada saçında bit görmek rızkın açılmasına delalet eder. Bu kişinin ailesi genişler etrafı kalabalıklaşır. Bu rüya yoğunluk nedeni ile sosyal yaşamdan uzaklaşmaya tabir edilir. Yine rüyada saçında bit görmek eğitim hayatına devam etmeye işaret eder.

Başkasının saçında bit görmek ise görülen kişiyi bir konu hakkında uyaracağınıza tabir olunur. Bit ayıklamak ise maddi sıkıntıların giderileceğine ifade eder.  Rüyada saçınızı tararken bitin düşmesi ise iyi giden bir işte beklemediğiniz bir anda engellerle karşılaşmaya ve bu sorunlarla uğraşmaya delalet eder.