Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek, sırlarınızın bilinir hale geleceğinin göstergesidir.


Rüyada Bira İçmek Ne Anlama Gelir

Endişeli zamanların geleceği yönünde uyarı anlamı taşır. Sırların altına ezilebilir aynı zamanda maddi yönden talihsiz zamanlar geçirebilirsiniz. Şans oyunlarını seviyorsanız bir süre ara vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Biranın Köpüğünü İçmek

Rüyada biranın köpüğünü içmek, aşk hayatınızdaki çatışmaları ifade etmektedir.  Birlikte olduğunuz kişiye olan aşkınız bitmiş olabilir ve başkalarına karşı ilgi duymaya başlamış olabilirsiniz. Hatta bu eyleminiz ilgi sınırlarını dahi aşmış olabilir. Hayatınızdaki mevcut kişiye gerçekleri açıklamalı ve yollarınızı ayırma yoluna gitmelisiniz aksi takdirde davalık durumlarla karşılaşabilir ve yıpranabilirsiniz.

Rüyada Bira İçen Birini Görmek

Rüyada bira içen birini görmek, size ihtiyacınız olan bilgiyi verecek ya da çok önemli sırrınız ile ilgili size yardımı dokunacak bir arkadaşa işaret etmektedir. Unutmayın ki bu kişi size yardım edebilmek için büyük bir sorumluluk üstlenmekte ve kendini ateşe atmaktadır. O kişiyi yüzüstü bırakmamanız gerekmektedir. Aksi taktirde ne o kişinin alacağı risk işe yaramış olacak ne de siz sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz.


Rüyada Bira İçip Pişman Olduğunuzu Görmek

Rüyada bira içip pişman olduğunuzu görmek, size karşı nazik davranan bir kişiyi kırdığınız için üzüleceğiniz anlamına gelmektedir. Sonrasında çok büyük pişmanlık hissedecek ve uzunca bir süre kendisinin sizi affetmesini dileyeceksiniz. Bir anlık cinsel hevesle yapacağınız eylemlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sizi gerçekten seven birinin hayatınızdan tamamen çıkıp gitmesine sebep olabilirsiniz.

Rüyada Bira Satın Alıp İçmek

Rüyada bira satın alıp içmek, tarafınıza bırakılacak değerli emanetlere işaret etmektedir. Bu emanetler sizde bulunduğu sürece uykusuz geceler geçirebilir ve size yüklenen bu sorumluluk yüzünden büyük stres yaşayabilirsiniz. Fakat size duyulan güvenin sarsılmasına izin vermeyecek ve ne pahasına olursa olsun bu emanetlerin saklanmasına büyük gayret göstereceksiniz.

Rüyada Cam Bardakta Bira İçmek

Rüyada cam bardakta bira içmek, kötü giden işlerin düzeltilmesi için eyleme geçtiğinize işaret etmektedir. Uzunca bir süredir hayatınızın gidişatından hoşnut değildiniz fakat düzeltme yoluna gitmeye de üşeniyordunuz. Ama artık sizi sarsan bir gerçekle karşı karşı gelmeniz an meselesi ve bundan sonra silkinecek ve kendinize çeki düzen vermek için harekete geçeceksiniz.


Rüyada Kendi Yaptığınız Birayı İçmek

Rüyada kendi yaptığınız birayı içmek, zamanından erken bitireceğiniz bir işi ifade etmektedir. Bu işi erken bitirdiğiniz için rahatlayacaksınız fakat bir süre sonra karşınıza çıkacak ufak tefek sorunlar yüzünden doğruluğunu sorgulamaya başlayacaksınız. Aynı işi tekrar baştan yapmak için kolları sıvayabilirsiniz.

Rüyada Tadı Kötü Bira İçmek

Rüyada tadı kötü bira içmek, at yarışı, piyango, kumar gibi oyunlarda fazla miktarda para kaybedeceğiniz yönünde uyarı anlamı taşımaktadır.  Bir süre bu tür şans oyunlarından uzak durmak maddi kayıplarınızın önüne geçecektir.

Rüyada Kırık Bardaktan Bira İçmek

Rüyada kırık bardaktan bira içmek, hayal kırıklığı yaşayacağınıza ve güvenilirliğinizin sorgulanacağı eylemlerde bulunacağınıza işaret etmektedir. Sizin sebep olduğunuz güven yıkıcı hareketleriniz doğrultusunda çevrenizdeki kişilerin size olan güven ve inançlarını yitirebilirsiniz. Bunun pişmanlığını uzun yıllar hissedeceksiniz.

Rüyada Çok Fazla Bira İçerek Sarhoş Olmak

Rüyada çok fazla bira içerek sarhoş olmak, üzüntülerinizde boğulduğunuz ve bu durumdan sizi kurtaracak birine ihtiyaç duyduğunuz anlamına gelmektedir. Hayatınızda tamamen dibi gördüğünüzü düşünüyor ve bir daha normal yaşamınıza dönemeyeceğinize inanıyorsunuz. Sevinin çünkü dilediğiniz yardım size gelecektir.


Referanslar

Auntyflo – Beer Dream Interpretation

Dreams Nest – Beer Dream Meaning

Female First – Beer Dream Dictionary