Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada beyaz görmek güzelliğe işaret etmektedir. Renklerin rüyada görülmesi genel olarak iyi şeylere işaret eder. Rüya gören kişi yatağının beyaz olduğunu görürse güzel bir haber alacağına ve bir izdivaca delalet eder. Rüyada beyaz ve temiz bir kar üzerinde yürüdüğünü görürse sağlık sorunlarından kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Daha kirlenmemiş olan beyaz karın üzerinde yuvarlanmak ise rüyayı gören kişinin düştüğü sıkıntılı durumdan kısa sürede kurtulacağına yorulur.


Rüyada Beyaz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen beyaz olması gerekenden daha fazla veya olması gerekenden daha az şekilde görülürse, bu rüya pek hayra yorulmaz. Rüyasında yüzünün kireç gibi bembeyaz olduğu gören kişinin hasta olacağına işaret eder.

Beyaz bir deftere siyah kalemle yazı yazmak ise verilen bir sözü hatırlatmaya yorulur. Rüyasında beyaz renk gören kişinin, bütün sıkıntılarından kurtulacağına, rahata ve aydınlığa kavuşacağına inanılır. Beyaz rengin rüyada görülmesi huzurun ve rahatlığın sembolü olarak yorumlanır.

Rüyada beyaz yatak görmek hayırlı bir kısmete işarettir. Bu kısmetin sonucunda da rüya sahibinin evleneceği şeklinde yorumlanır. Bekar olan kişi için evliliğe yorulan bu rüya, evli kişi için ise büyük bir kısmete yorulur. Rüyada beyaz elbise görmek rüya sahibinin çok iyi niyetli olan biriyle tanışacağına yorulur. Ayrıca bu rüya kişinin temiz ve iyi düşüncelerine, saflığına delalet eder. Rüyada normal köpek görmek sadık ve iyi bir dosta işaret ederken beyaz köpek görmek aynı anlama gelmez.


Rüyada Beyaz Hayvan Görmek

Rüyasında beyaz bir köpek gören kişinin düşmanının olduğuna ve bu düşmana dikkat etmesi gerektiğine yorulur. Rüyada beyaz at görmek, bir işten galip gelmeye ve başarılı bir şekilde kazanç sağlamaya yorulur. Ayrıca rüyasında beyaz at gören kişinin kendisini sevmeyen düşmanlarına karşı büyük başarı ve üstünlükler elde edeceğine işaret eder. Rüyasında yanağının beyaz olduğunu gören kişinin izzet ve ikramla karşılaşacağına yorulur. Yüzünün tüm bölümünün beyaz olduğu görmek ise, rüya sahibinin kısa zamanda hasta olacağına yorulur.