Rüyada Beğenmek

Rüyada birini beğenmek, o kişinin niteliklerini kendinize katmanız gerektiğini alamet eder.Rüyada kendinize hayran olduğunuzu hayal etmek, başkalarının onayı ve doğrulamasına ihtiyacınız olduğunu göstermektedir. Alternatif olarak, büyük bir egoya sahip olduğunuz anlamına gelebilir veya kendiniz ile çok fazla ilgilendiğiniz anlamına gelebilir.

Rüyada Beğenmek Ne Anlama Gelir

Rüyada beğenmek, gerçek hayatta beğendiğiniz ve taklit ettiğiniz birinin olduğuna işarettir. Karşı tarafa hayranlık söz konusu olabilir ve bu durum günlük yaşantınızı etkileyecek boyuta gelmiş olabilir. Çünkü sürekli o kişi tarafından onaylanmak, takdir görmek istemektesiniz. Ayrıca bu rüya kendinize olan beğeninizi de ifade edebilir. Kendinizi takdire şayan biri olarak görüyorsunuz ve çevrenizdekilerin de aynı şekilde görüp davranmasını bekliyor olabilirsiniz.

Rüyada Başka Birini Beğenmek

Rüyada başka birini beğenmek, henüz farkında olmadığınız gizli bir hayranlığı ifade eder. Sizin bir başkasına ya da bir başkasının size karşı gizli bir hayranlığı olabilir ve bunu keşfettiğinizde çok şaşırabilirsiniz. Hayranlık günden güne artabilir ve aşka dönüşebilir. Bu durumun saplantılı hale dönüşmemesi için dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizin karşı tarafa olan hayranlık ve beğenmeniz karşılık bulmuyorsa kendinizi geri plana çekmeniz gerekmektedir.

Aynı durum sizin başınıza gelse siz de rahatsız olur ve kurtulmak için farklı yöntemlere başvurabilirsiniz. Unutmayın ki niyetiniz iyi olsa dahi karşı tarafın özel alanına saygısızlık etmiş olabilir, rahatsızlık vermiş olabilirsiniz.


Rüyada Ünlü Birini Beğenmek

Rüyada ünlü birini beğenmek, yaşamınıza daha fazla yaratıcılık unsuru eklemek istediğinize işaret eder. İçsel arzularınızın karşılandığından emin olacağınız şeylere yönelim gösterebilirsiniz. Dövüş sanatları veya savunma kursları araştırabilir ve katılmak isteyebilirsiniz.

Aynı şekilde yaratıcı işlerle meşgul olmak isteyebilir, yarattığınız işlerin kabul ve takdir görmesini isteyebilirsiniz. Beğeni kazanmak istiyorsanız öncelikle kurslara gidip eğitimini almalı ve sonrasında ürettiğiniz işlerle beğenileri ölçmelisiniz.

Rüyada Kendinizi Beğenmek

Rüyada kendinizi beğenmek, büyük bir egoya sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu durum çevrenizdeki kişileri de etkilemekte ve sizden uzak durmalarına neden olmaktadır. Çünkü sürekli pohpohlanmak istiyorsunuz.

Takdir görmediğiniz zaman agresifleşiyor ve karşı tarafı incitici tavırlar sergiliyorsunuz. Bu yönünüzü törpülemeyi başaramazsanız başarısızlıklar ardı ardına gelecek ve sizi mutsuz edecektir. Arkadaş çevrenizi kaybetmekle yüzleşebilir ve onların güvenlerini tekrar kazanma konusunda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Birinin Dış Görüntüsünü Beğenmek

Rüyada birinin dış görüntüsünü beğenmek, sadakatsizlikten şüphelendiğinize işaret eder. Eşinizin veya partnerinizin sadakatini sorguluyor olabilirsiniz. Sizi başkasıyla aldattığını ve hayatınızdan çıkacağını düşünüyorsunuz.

Belki de bu zaman karşınızdaki kişinin sadakatini sorgulamanın tam zamanı olabilir. Olmamış bir şey için önlem almış veya olmuş bir şey için ise uzatmadan ve olaylar büyümeden son noktayı koymuş olabilirsiniz.


Referanslar

Dream Dictionary Now – What Does It Mean When You Like Someone

Bustle – What Do Crush Dreams Mean

Wisdom Times – What Does It Mean To Have Romantic Dreams