Rüyada Bayılmak

Rüyada bayılmak, karşı karşıya kalmayı istemediğiniz zorlu bir durum veya duygu olduğunun bir göstergesidir. Kendinizi bu gerçekliği anlama ve sorumluluk alma ihtiyacından kurtarmaya çalışmak amacıyla yetersiz olduğunuz bahanelerinin arkasına saklanıyor olabilirsiniz.Rüyada bilincinizin açık olduğunu ancak aksine hareket edemediğinizi görmek, amacınıza giden yolda istekli olduğunuzu ancak bazı gerçeklikleri değiştirmenin oldukça zorlayıcı olduğunu düşünüyorsunuz demektir. Bu aynı zamanda hareket et ya da bekle iç güdüsünün savaşında, bekle tarafının ağır basması anlamına da tabir edilebilir.

Bayılmak, zorlu aktivitelere karşı vücudumuzun olağan bir tepkisidir. Rüyada bayıldığını görmek de bazı özel durumlara karşı beynimizin nasıl reaksiyon gösterdiği ile alakalıdır. Zorlu süreçlerin kontrolünü ele almak adına beynimizin bizi bir yönlendirme işareti olabilir bu rüya. Yine bu rüya zorlu koşullardan kaçmak yerine kalıp savaşmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada Bayılmak Ne Anlama Gelir?

Bu rüyayı tabir ederken yapılacak en iyi şey rüyanızdaki diğer işaretleri de dikkate almak olacaktır. Bu rüya günlük hayatınızda, yapmanız gereken aksiyonlar hakkında bilgi verebilir. Görüş açınızı geliştirmeniz gerektiğini ifade edebilir.

Bu rüya sizi günlük hayatta sıkan, strese sokan ya da zorlayan herhangi bir şeyin bilinçaltı süzgecinden geçerek beyninize ulaşmasının eseridir. Bu meselelere bir an önce çözüm getirmeniz gerektiğini ve onlardan kaçarak kurtulamayacağınızı ifade eder. Yine sorunları görmezden gelerek, halının altına süpürmek yeterli olmayacaktır.

Rüyanızda bayılmış ancak bu olmadan önce çevrenizdeki insanları uyarabildiyseniz bu rüya size yol gösterecek bazı olumsuzluklar yaşayacağınızı anlatır. Fakat bu rüya, bu sorunların üstesinden gelebileceğinize karşı bir umut ortaya koymaktadır. Öte yandan, bayılıp suyun içerisine düştüğünü görmek bir sorunu çözmekten vazgeçtiğinize rivayet edilir. Umutsuzluğun sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Aldığınız kararları sonuna kadar savunun.Rüyada aileniz içerisinden birini bayılmış olarak görmek, o kişi hakkında bazı gerçekler keşfedeceksiniz manasını taşır. Yine bu rüya aile içerisinde olumlu ya da olumsuz bazı önemli gelişmeler yaşanacağına delalettir. Kendinizi istenmeyen olayların içerisinde bulabilirsiniz.

Rüyada sıklıkla kendini bayılıyor olarak gören kimseler ise gerçekten bir muayeneye gitmelidir. Bu rüya vücudumuzun bize anlatmaya çalıştığı bir şey olduğunu sembolize eder. Yine hayatın içerisinde yaşadığınız sorunları görmezden gelmememi ve çabalamayı ifade eder. Böylece önünüze çıkan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda bu rüya çevrenize karşı daha duyarlı olarak onların ihtiyaçlarını da dinlemeniz gerektiğine delalet eder. Rüyada bayıldığını görmek çeşitli sebeplere yorulabilir. Rüyada bayılmak, sevinçten bayılmak veya rüyada fenalaşmak çeşitli anlamlarla tabir edilir.Rüya sahibi eğer rüyasında bayıldığını görürse bu, üzüntü ve kedere sebep olacak şeyler yaşayacağı olarak tabir edilir. Fakat kişi rüyasında sevinçten ve mutluluktan bayılmış ise bu da rüya sahibinin güzel bir haber alacağına ve çok mutlu olacağı manasına gelir. Rüyada fenalaşmak, emeğinin karşılığını fazlasıyla alması manasına gelir. Rüyada bayılmak ve ayılmak, kişinin dertlerinden arınıp rahatlığa kavuşacağı manasına tabir edilir.

Kaynak: auntyfly

Özet
Rüyada Bayılmak
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Bayılmak
Rüya Tabiri
Rüyada bayılmak, karşı karşıya kalmayı istemediğiniz zorlu bir durum veya duygu olduğunun bir göstergesidir. Kendinizi bu gerçekliği anlama ve sorumluluk alma ihtiyacından kurtarmaya çalışmak amacıyla yetersiz olduğunuz bahanelerinin arkasına saklanıyor olabilirsiniz.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

5 thoughts on “Rüyada Bayılmak”

  1. Rüyamda bir öğretmenimin kına gecesi olacaktı. Oraya gitmek üzere hazırlanırken bir elbise deniyordum ve aynaya bakınca başım dönmeye başladı, arkaşlarıma sanırım bayılacağım endişelenmeyin şekerim düştü herhalde diyorum ve bayılıyorum. Kendime geldiğimde ise yerde yatıyordum ancak yanımda kimse yoktu. Arkadaşlarımı yeniden gördüğümde onlara benimle ilgilenmedikleri için kızıyordum.

  2. Merhaba, rüyamda hıçkıra hıçkıra ağladığımı sonrasında kalkınca fenalaştığımı gördüm. Bilincim kapandı. Bir gün sonra ayıldım ve başka bir yerdeydim. Kimseye ulaşamadım. Köpekleri çok sevmeme rağmen kocaman bie köpek bana hırladı. Ve tanımadığım insanlar bana yardım etti evime gitmeye çalıştım ama sürekli karlar çamurlar aştım. Sevgilimi arayabildim bana seni hastaneye götüreceğim dedi, o an beynimde tümör olduğunu bildiğimi anladım. Arayıp yollar aşmaya çalışırken sıkıntıyla uyandım.

    1. Merhaba Lunet, bu rüya son dönemde kafanızı kurcalayan ve sizi baskı altına almış bir soruna işaret ediyor. bu sorun arkadaşlarınız ya da sevgiliniz ile alakalı olabilir. Bu durumdan dolayı size yardım etmek isteyen insanlara sırt çevirmemelisiniz.

  3. Rüyamda bir yerde oturuyorum ve ayağımın altından bir yılan geçtiği esnada birkopek topugumdan hafifçe ısırıyor yılan beni isramadan kaciyor daha sonrasinda ben araba kullanıyorum ama bilincim kapalı sonra arabadaki tanımadığım insanlardan biri bana sağa çek ben kullanayım diyor ve bir benzinciye giriyoruz bana su alıyor

    1. Merhaba Adem Bey, bu rüya bir hastalığa yakalandığınızı ve sizi güçsüz durumda bıraktığını ifade ediyor. Ancak bir süre sonra bu hastalıktan kurtulacağınızı ve normal yaşantınıza geri döneceğinizi ifade etmektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.