Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek, arkadaşlarınızın güvenilir olduğunu işaret eder. Rüyanızda başbakan ile konuştuğunu görmek, sorunlu bir dönemde olduğunuzu gösterir ancak bu durumun uzun sürmeyeceğini söyleyebiliriz. Rüyada başbakanın biriyle konuştuğunu hayal etmek, bildiğiniz bir kimsenin yardımıyla sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyanızda başbakan olduğunuzu görmek, bolluk ve rahatlık içerisinde olduğunuzu gösterir. Kısa süreli olarak bir dönemin başbakanı olduğunuzu görmek, bolluk döneminin de kısa süreceğini gösterir. Arkadaşlarınızdan birinin başbakan olduğunu görmek ise, yaşayacağınız bolluk döneminin uzun vade süreceğine delalet eder.

Rüyada Başbakan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başbakanı öptüğünü hayal etmek, bir arkadaşınıza kızdığınızı, ancak buna bir son vermeniz gerektiğini gösterir. Başbakanın rüyanızda elinizi öptüğünü görürseniz, yakın akrabalarınızdan birinin size karşı tavır aldığını gözlemleyebilirsiniz. Rüyada sizin başbakanın elini öpmeniz ise küslük yaşadığınız bir kimse ile tekrardan barışacağınıza tabir edilir. Rüyada başbakanla el sıkışmak, daha önce yanıldığınız bir durumun tekrardan hortlamasına ancak bu konuda herhangi bir kabahatinizin olmadığının ortaya çıkacağını işaret eder.

Rüyada başbakan ile yemek yemek, maddi veya manevi olarak tazminatlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Başbakan yemeği evinde yerse, zorluklarla karşı karşıya olduğunuz bir borcunuz olduğuna ve arkadaşlarınızdan birinin sayesinde bu borcu ödeyeceğinize işaret eder. Başbakanın evinde yemek yerseniz, birisinden bir miktar para borç almaya ve bu para sayesinde en azından kısa bir süre için rahatlayacağınıza tabir edilir.

Rüyada Adil Bir Başbakan Görmek

Rüyasında adil bir başbakan görmek, insanlar arasında hak ve adaleti sağlayan ve çevresine yardımcı olan bir lidere işaret eder. Yine bu rüya yakın çevreniz içerisinde adaleti sağlayacak kişinin siz olduğunuza ve sizden yardım isteyenlere sırt çevirmemeniz gerektiğine tabir edilir. Rüyada başbakanın sesini duymak ise alacağınız müjdeli bir habere rivayet olunur. Bu kimse iş hayatında terfi alarak istediği konuma ulaşır. Rüyada başbakan ile beraber yürüdüğünü görmek devlet ile iş yapmaya ve para kazanmaya delalet eder. Bu kişi ahlakı ve zekâsı sayesinde çevresinin takdirini kazanır ve çevresine yardım eder. İstediklerine süre içerisinde emeği ile sahip olur.

Rüyada başbakanı yukarıya doğru fırlattığınızı hayal etmek, kararlı hareket etmeniz ve iradenizi korumanız gerektiğine rivayet edilir. Rüyada başbakandan para ya da başka şeyler istediğini görmek, kendi sorunlarınızı kendiniz çözeceğiniz anlamına gelir. Başbakan sizden para alırsa, iş hayatınızla ilgili sorunlarınızı çözeceksiniz ve kariyerinizde ilerleyeceksiniz demektir. Başbakan ile husumet içerisinde bulunduğunuzu görmek ise, beklediğiniz bir olayın hemen kısa sürede sona ermesini ifade eder. Başbakanın rüyanızda başka biriyle kavga ettiğini görürseniz müjdeli haberler alacaksınız manasına gelir.

Referanslar

Dream Moods – Prime Minister Dream Meaning