Rüyada Başarı

Rüyada başarı, üzerinde çalıştığınız bir projenin gidişatından çok mutlu olduğunuza rivayet eder.Rüyada görülen başarının büyüklüğünce bu memnuniyet artar. Hanenize bereket ve bolluk geleceğine delalet eder.

Rüyada Başarı Ne Anlama Gelir

Rüyada başarılı olmak, başarı ile ilişkilendirilen bir rüya görmek genellikle istekli bir düşüncenin varlığına işarettir. Umut ve arzularınızın gerçekleşeceğine yönelik olumlu anlam içermektedir. Gerçek hayatta kibirden vazgeçmeniz, kendinizi geliştirmek için daha fazla çaba sarf etmeniz yönünden de uyarı niteliği taşımaktadır.

Rüyada başarılı olduğunuzu görmek, gerçek hayatta da benze durumu simgeleyebilir. Bu rüya aslında size başarma potansiyelinizi, gerçek hayatta istediğiniz ve hedeflediğiniz her şeye ulaşma becerinizi göstermektedir.

Ayrıca da bu rüya gerçek hayatta başarıya ulaşabilmek için atlatacağınız badireler konusunda da uyarıcı nitelik taşımaktadır. Zorlukları bir bir aşacak ve kendinizi göstereceksiniz. Karşınıza çıkacak sınavları teker teker verecek, testlerden başarıyla çıkacaksınız.

Ayrıca da romantik ilişkilerinizde başarılı bir başlangıcın temelini de atacaksınız anlamına gelebilmektedir. Bu rüyada her anlamda gerçek hayatta istek ve arzularınıza ulaşacağınız anlamını taşır.


Rüyada İş Ortamında Başarılı Olmak

Rüyada iş ortamında başarılı olmak, birçok başarılı, tanınmış iş adamıyla iletişim kuracağınıza işaret eder. Bu rüya olumlu gözükmekle birlikte aslında olumsuz anlam içermektedir. Üzerinde çalışmakta olduğunuz projenizin, hedeflerinizin yanlış varsayımlara dayandığı, pratik olmadığı veya yakında geçersiz hale geleceği için sarf ettiğiniz çabanın değerini yitireceğine işaret eder.

Bu hedeflere yönelik çabalarınıza ısrarla devam ederseniz, sorunlarınızı görmezden gelerek kendinizi bir çıkmaza sokabilirsiniz. Yerine getirilmeye muktedir olmayan şeylere zaman ve enerji harcamak yerine, bir birey olarak bir sonraki seviyeye yükselmek için gerekli olan beceri ve teknikleri geliştirmeye zaman harcamanız gerekmektedir.

Karşınıza bir sürü fırsat, tanınmış iş adamı vs. çıkacak fakat değerlendiremeyeceksiniz. Teknolojinin gücünü artık göz ardı etmeniz sizin zararınıza olacaktır.

Rüyada Sizden Başka Birinin Başarılı Olduğunu Görmek

Rüyada sizden başka birinin başarılı olduğunu görmek, gerçek hayatta hırslı bir yapıya sahip olduğunuzu ve sizin haricinde başkalarının başarılarını gördüğünüzde kıskançlık yaşadığınıza işaret eder. Kendinizi sürekli başkalarıyla kıyaslamaktan vazgeçin. Bu durum sizin sürekli mutsuz olmanıza neden olmaktadır. İlgi alanlarınızın farklılığını kabullenin.

Her alanda aynı başarıyı yakalayamazsınız. Bu kıskanç yapınız ikili ilişkilerinize zarar verecek ve bir süre sonra etrafınızda dostum diyebileceğiniz bir kişi bile bulamayacaksınız.


Referanslar

Auntflo – Success Dream Dictionary

Psychic Guild – Dream Interpretation of Success

Dream Moods – Success Dream Symbol