Rüyada Banyo Yapmak

Rüyada banyo yapmak, temizlenmenin sembolüdür. Rüyada kirlerinizden kurtulmak için banyo yaptığınızı gördüyseniz hayatınızın gidişatı yönündeki hareketleriniz için uyarıcı anlamlar içerebilmektedir.

Rüyada Banyo Yapmak Ne Anlama Gelir

Rüyada banyo yaptığınızı görmek, gelecekte yaşayacağınızı büyük bir olay sonucunda hayatınızla ilgili köklü değişiklikler alma yoluna gideceksiniz anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda bu olay karşısında takındığınız tavır ve aldığınız aksiyonlar için de uyarıcı anlam taşır.

Vicdanınızı rahatsız edecek şekilde davranmış olabilir ve bu ağırlığın altına ezildiğinizi hissediyor olabilirsiniz. Bu nedenle uzaklaşmak ve yaşadığınız durumun unutulması için zaman kazanmak istiyor olabilirsiniz. Bu süre zarfında nerede hata yaptığınızı, aslında nasıl davranmanızın gerektiği üzerinde düşünmek ve sonrasında da düzeltmek adına hareket etmek istiyor olabilirsiniz.

Rüyada Süt Banyosu Yaptığınızı Görmek

Rüyada süt banyosu yaptığınızı görmek, bir topluluk içinde sevmediğiniz bir kişiye karşı yanlış suçlamalarda bulunacağınız yönünde uyarıcı anlam içermektedir.

Rüyada Sıcak Su İle Banyo Yapmak

Rüyada sıcak su ile banyo yapmak, geçmiş yaşamınızda, hatta daha eskilerde yani çocuk zamanlarınızda yaşadığınız bir olayı kendinize unutturmaya çalıştığınıza yorumlanmaktadır. Bu durum sizin için bir travma haline gelmiş olabilir ve geç olsa da bu durumun farkına varmış olabilirsiniz. Psikolojik destek almak isteyebilir ve çevrenizdekilerin yardımını isteyebilirsiniz.

Rüyada Soğuk Su İle Banyo Yapmak

Rüyada soğuk su ile banyo yapmak, hayatınızla ilgili değişim kararları aldığınız anlamına gelmektedir. Fakat aldığınız bu kararlar bir türlü uygulayamıyor ve istediğiniz değişiklikleri olumlu yönde gerçekleştiremiyorsunuz. Sadece istemenin yetmeyeceğini anlamanız gerekmektedir. Aldığınızı kararları destekleyecek eylemlerle pekiştirmeli ve hareketlerinizin getireceği başarıya inanmayı başarabilmelisiniz.

Rüyada Büyük Bir Küvette Banyo Yaptığınızı Görmek

Rüyada büyük bir küvette banyo yaptığınızı görmek, gerçek hayatta kaçmaya çalıştığınız bir durum ya da saklanmak istediğiniz bir kişi olabilir. Bu durumu takıntı haline getirmeniz mümkün. Bu nedenle kendinize gereksiz kısıtlamalar getirebilir ve hayattan tat almayı unutabilirsiniz. Bu durumu gereksiz yere büyütüyor ve çözme yoluna gitmiyorsunuz. Sorunu çözmek için adım atmalı ve tamamen çözene kadar da vazgeçmemelisiniz. Sonunda kurtulacak ve hayatınızı istediğiniz gibi yaşayabileceksiniz.

Referanslar

Auntyflo – Bath Dream Interpretation

Dreams Cloud – Bath Dream Meaning