Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak, tamir edilmesi gereken bir ruhu ve hayal kırıklıklarını temsil etmektedir.Ruhsal yönden yorgun hissedebilir ve aslında duygusal yönden tatminin eksikliğini hissediyor olabilirsiniz. Bu rüya size karakterinizin duygusal yönünü ve gereksinimlerinizi göstermektedir.

Rüyada Balık Tutmak Ne Anlama Gelir

Rüyada balık tutmaya çıkmak, çevrenizde size hain duygular besleyen birinin farkına vardığınız anlamına gelmektedir. Uzun süredir sezgisel olarak farkında olabilir fakat elinizde gözle görülür bir kanıt bulamamış olabilirsiniz. Bu kişi size iyi gözükecek fakat arkanızdan sizin kuyunuzu kazacaktır. Bu kişinin size hem iş için hem de gönül ilişkileriniz için aracılık yapmasına asla izin vermeyiniz. Olaylar vuku bulmadan önce her şeyin farkına varmanız o kişiyi alt etmenize yetecektir.


Rüyada Olta İle Balık Tutmak

Rüyada olta ile balık tutmak, katılacağınız kalabalık bir ortam veya iş toplantısında sözlerinizin çarpıtılacağı anlamını taşımaktadır. Siz her ne kadar kendinizi doğru ifade etmeye çalışsanız da sizin iyiliğinizi istemeyen ve hatta işten atılmanız için çaba sarf eden kötü karakterli kişiler tarafından sürekli sabote edileceksiniz. Bu kişiler ile tek tek mücadele etmek için büyük çaba sarf edeceksiniz ama sonunda başarıya da ulaşacaksınız.

Rüyada Ağ Atarak Balık Tutmak

Rüyada ağ atarak balık tutmak, sevinç ve zafer işaretidir. Uzun zamandır peşinde olduğunuz ve uygun zamanın gelmesini ve gerekli koşulların zemininin oluşmasını beklediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine oldukça yakın olduğunuz anlamını taşımaktadır. Sağlayacağınız fayda sizi ihya edecektir.


Rüyada Büyük Balık Tutmak

Rüyada büyük balık tutmak, dinlenme ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuza işaret etmektedir. Son zamanlarda patronunuzla yaşadığınız gerginlikler sizi mutsuz etmiş olabilir ve iş kaybetme korkusu yaşıyor olabilirsiniz.

Ofis ortamında denk geldiğiniz zaman gergin bir elektrik oluşuyor olabilir ve siz bu durumu kovulacağınıza yorumluyor olabilirsiniz ama kendi değerinizin farkına olmanız gerekmektedir. Çünkü her ne kadar sürtüşmeler yaşasanız da bağlı bulunduğunuz firmaya katkınızın çok büyük olması sizi vazgeçilmez kılmaktadır. Bu nedenle kendi kabiliyet ve deneyimlerinizin farkına varın ve rahatlamaya bakın.

Rüyada Küçük Balık Tutmak,

Rüyada küçük balık tutmak, içinde bulunmaktan keyif alacağınız yeni bir arkadaşlık ortamını ifade etmektedir. Bu gruptaki kişileri yeni tanımaya başlamış olsanız bile sanki yıllardır tanıyormuş hissini yaşayacaksınız. Kuracağınız sıkı dostluklar ebedi olacaktır.


Rüyada Köpekbalığı Tutmak

Rüyada köpekbalığı tutmak, çevrenizde sizin sabrınızı zorlayan zor karakterdeki bir yabancıya işaret etmektedir. Bu kişiyi tanımamakla birlikte sizin çevrenize nasıl girmiş olabileceğine dair bir fikriniz bile bulunmamaktadır. Fakat bu kişi kalabalık içerisinden özellikle sizi hedef alacak ve zor anlar yaşatacaktır.

Rüyada Balıkçıları Balık Tutarken İzlemek

Rüyada balıkçıları balık tutarken izlemek, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek için yakın zamanda kısa bir tatil planı yapabilir ve çevrenizdeki her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Planlayacağınız bu plan birkaç kere ertelense bile gerçekleştirilecektir.


Referanslar

Your Chinese Astrology – Fish Dream Meaning

Auntyflo – Fsih Dream Dictionary

Dream Stop – Fish Dream Interpretation