Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, karşınıza çıkacak çok büyük bir şansı simgelemektedir.



Sevinin çünkü bu şans size servet anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu rüya duygularınızı ifade etmektedir. Duygularınızda yaşayacağınız çeşitlilik size hayat tecrübesi olarak çok şey kazandıracaktır.

Bu rüyanın anlamı olan şans her bakımdan sizin için büyük önemli sonuçlara sahip olacaktır. İster maddi ister manevi anlamda yakalayacağınız bu şans ile hayatınızın geri kalanını büyük bir mutluluk içerisinde geçireceksiniz.

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada büyük balık görmek, sizden fayda sağlamaya çalışan kişilerin sırtınızda büyük bir yük olduğunu ifade etmektedir. Bu durumun farkında olmakla birlikte sizden çok fazla bir şey götürmediklerini düşündüğünüz için çok da müdahale etmiyorsunuz. Fakat dikkatli olmanız gerekmektedir çünkü asıl vurgunu sona saklamakta ve plan yapmaktadırlar.

Fakat siz onlardan önce sahip olduğunuz sezgisel bir şans ile bu durumu önceden öngörebilecek ve kendinizi karşılaşacağınız soruna karşı koruyabileceksiniz. Bu durumu o kadar güzel kendi lehinize çevireceksiniz ki, o kişiler size uzunca bir süre ödeme yapmakla yükümlü kalacaklar.


Rüyada Büyük Balığın Küçük Balığı Yediğini Görmek

Rüyada büyük balığın küçük balığı yediğini görmek, yakın geçmiş zamanda hırsınıza yenik düşerek yapmış olduğunuz hatalarınızın telafisinin mümkün olacağını müjdelemektedir. Kalp kırdığınız ve hak etmediği halde incittiğiniz karşı tarafın, aranızı düzeltmek adına yaptığınız iyi niyet göstergenizin farkına varması ve sizi affetmesi söz konusudur.

Bu durumu değerlendirmeli ve karşı tarafın büyük bir olgunlukla sizi affetmesini kabul etmelisiniz. Bundan sonra size kapanmış tüm kapılar ardına kadar tekrar açılacaktır.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyada küçük balık görmek, küçük yaralanmaların olacağı veya bir şeylerin kaybolacağı bir kazanın habercisidir. Evinize giren çıkanın belli olmayacağı ve sürekli kalabalık bir grup içerisinde hareket edeceğiniz çok renkli günler sizi beklemektedir.

Fakat bu şaşalı günlerde kendinize bana bir şey olmaz diyerek zarar vermekten kesinlikle kaçınmalısınız. Çünkü kendinize yaptığınız şey her ne ise zararsız gözükse de büyük zararlar verebilecek özelliklere sahip olabilir.


Rüyada Akvaryumun İçinde Balık Görmek

Rüyada akvaryumun içinde balık görmek, çok yakında maddi başarı elde edeceksiniz anlamına gelmektedir. İş ortamında kendinizi göstermenize olanak sağlayacak bir projeyi başarıyla sonlandırabilir ve büyük övgüler alabilirsiniz. Hakkınız olan tebrikleri almak sizi mutlu ve motive edecektir.

Rüyada Balıklara Yem Vermek

Rüyada balıklara yem vermek, düzenli bir gelir elde edeceksiniz anlamına gelmektedir. Uzun süredir iş arayışında olabilir ve aradığınızı bulamıyor olabilirsiniz. Ya da mevcut içinizden memnun değilsiniz ve yeni iş arayışı içinde olabilirsiniz. Her şekilde de sizin için her yönden fayda sağlayacak bir iş sahibi olacaksınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Renkli Balık Görmek

Rüyada renkli balık görmek, yakın gelecekte bazı önemli deneyimler yaşayacağınızı öngörmektedir. Aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Aynı zamanda bu rüya hastalıklar için şifa anlamını taşımaktadır.

Uzunca bir süre aşkınıza karşılık bulamamış olabilir ve kalp sızısı hissediyor olabilirsiniz. Derdinize derman olacak yeni biri yakın zamanda hayatınıza girebilir ve size geçmişi unutturarak ayaklarınız yerden tamamen kaldırabilir.


Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölü balık görmek, hayatınızın olumlu yönde yenilenmesi konusunda müjdeli haber içermektedir. Rutine binmiş hayatınızda her ne var ise bir kenara bırakacak ve kendinizi geliştirmek adına karşınıza çıkacak bütün fırsatları değerlendirmeye alacaksınız. Bugüne kadar kendi iç sesinizi dinlemediğinize ve kaybettiğiniz zamanlara üzülebilirsiniz.

Rüyada Kilo İle Balık Görmek

Rüyada kilo ile balık görmek, işinizde ve sosyal hayatınızda sahip olacağınız şansa işaret etmektedir. Fakat bu şansı verimli kullanabilmek için zaman ve biraz fazla efor sarf etmeniz gerekmektedir. Unutmayın ki kolay sahip olunan şey sizi tatmin etmeyecektir.

Rüyada Balık Satın Almak

Rüyada balık satın almak, yakın zamanda etrafınızda size ulaşmak için en uygun zamanı kollayan biri tarafından çok şaşıracağınız bir teklif alacağınız anlamına gelmektedir. Bu teklif sizi şaşırtmakla birlikte çok da mutlu edecektir çünkü siz farkında olmasanız da benzer duygular hissettiğinizin farkına varacaksınız.


Rüyada Balık Satmak

Rüyada balık satmak, hayatınızla ilgili mantık çerçevesinde hareket etmeniz gerektiği bilincine sahip olmaya başladığınız anlamına gelmektedir. Hem iş hem de özel hayatınızda mantık çerçevesine oturttuğunuz her planınızı gerçek hayata geçirmeniz ve uygulamaya almanız mümkün olacaktır.

Rüyada Balıkçıların Balık Temizlediğini Görmek

Rüyada balıkçıların balık temizlediğini görmek, kendi çıkarlarınız için başkalarını etkilemeye çalıştığınız anlamına gelir. Hiçbir para teklif etmeden sahip olmak için uğraştığınız bir şey olabilir. Kolay yoldan sahip olmaya çalıştığınız bu şey size mutluluk getirmemekle birlikte karakterinizi sorgulamaya sebebiyet verebilir.


Referanslar

Your Chinese Astrology – Fish Dream Meaning

Auntyflo – Fsih Dream Dictionary

Dream Stop – Fish Dream Interpretation