Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak, rüyayı gören kişinin hayatı boyunca göreceği ve yanında yakında yaşanacak olaylar olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi toplum içerisinde her zaman sorunu dile getirmekten çekinmeyen ve haksızlıklara karşı sürekli sesini yükselten bir birey olacaktır. Rüyada bağırmasıyla birlikte el kol hareketleri ile birlikte jest ve mimik kişilerin toplumun yararına olacak hareket ve davranışlarda öncü kişi olacaktır.Rüyada ulu orta bağırdığını gören kişilerin ise ya devlet dairesinde ya da kağıt üzerinde bir işi olacağı söylenir. Kişinin boşluğa veya kendi kendine bağırması ise kişinin boş yere insanları galeyana getirdiği ve pireyi deve yaptığı için kişileri ve toplumu telaşa veren olarak kabul edilir.

Rüyasında bir kimseye bağıran kişinin yakın zaman içerisinde bir haber alacağına işaret. Buna ek olarak da yaptığı bir davranış sebebiyle bir söz işiteceği olarak da yorumlanır.

Rüyada Bağırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sinirlenen insanın gerçek hayatında pek hoş şeylerle karşılaşacağı söylenmez, kötüye işarettir. İlk olarak kuyusunu kazamaya çalışan, fesat kişilerin olduğu anlamı dile getirilirken, ikinci olarak da canını sıkacak olayların meydana gelmesine delalettir.

Rüyada kavga etmek rüya tabircileri tarafından farklı anlamlarla yorumlanabilir. Bir kesim, rüyasında kavga eden kişinin gerçek yaşamında olumlu olaylarla karşı karşıya kalacağını dile getirirken, bir diğer kesim ise rüyasında kavga eden kişinin hayatında olumsuzluklar yaşanacağını ifade eder.

Rüyada korkmak, gerçek hayatta yaşanacak korku ile ters orantılıdır. Rüyada korkan kişilerin yaşamlarında bütün korkularıyla yüzleşerek onları alt edeceği ifade edilir. Rüyada ağlamak da rüyada korkmak gibi gerçek hayatta kişiyi üzebilecek olaylarla ters orantılıdır.

Rüyasında ağlayan ya da ağladığını gören insanların yaşamlarında çok mutlu olaylarla karşı karşıya geleceği söylenir. Kişi rüyasında ne kadar ağlarsa o kadar çok mutlu olur.Rüyasında yardım isteyen kişiler güvende değildir. Özellikle bağıra çağıra veya çığlıklar içerisinde yardım istiyorsa, o kişinin kendisini yiyip bitiren korkuları, endişeleri başına gelecektir. Rüyasında yardım isteyen insanların genellikle hayatları yolunda gitmez ve başlarına en korktukları ya da en çekindikleri olaylar gelir.