Rüyada Bağımlı Olduğunu Görmek

Rüyada bağımlı olduğunu görmek, saplantılı davranışlar gösterdiğinize yorumlanır.Bu rüya, bir durum veya bir kişinin, kontrol hissini elinizden almaya çalıştığına tabir edilir. Yine bu rüya, çevrenizdeki dünyaya adapte olmakta zorluk çektiğinizi de gösterir.

Rüyada Bağımlı Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bağımlı olduğunuzu görmek, güvensizlik ve pişmanlık duygularına işaret eder. Çevrenizdeki insanların sizin aslında kim olduğunuzu keşfedeceğinden büyük endişe duyuyorsunuz.

Bu rüya aynı zamanda apaçık duran gerçekleri inatla görmezden gelmenize de işaret eder. Problemleri görmezden gelmeniz size o an için geçici bir rahatlık sunsa da ileriki zamanlarda kat be kat artarak karşınıza tekrar çıkacaktır.

Rüyada Uyuşturucu Bağımlısı Olduğunuzu Görmek

Rüyada uyuşturucu bağımlısı olduğunuzu görmek, gerçek yaşamınızda kendinizi yetersiz hissettiğiniz, iş hayatında yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmadığınızı düşündüğünüze işarettir.

Bu nedenle kendinizi göstermekten çekiniyor ve yapmanız gereken işlerden kendinizi alıkoyuyorsunuz. Kendinize güvenmediğiniz sürece bu kısır döngü devam edecek ve hayatınızın hiçbir alanında kendinizi gösterme fırsatını bulamayacaksınız.

İş ortamındaki bu güvensizliğiniz iş kaybınıza dahi neden olabilecek sorunları da beraberinde getirebilir ve sonrasında tamiri mümkün olmayan hasarlar bırakabilir. Hayatınız her alanında kendinize güvenmeli, bu sorununuzu aşmak için çaba sarf etmelisiniz. Potansiyelinizin farkına varın ve üstüne gidin.


Rüyada Uyuşturucu Bağımlısı Olduğunuzu Gizlemeye Çalışmak

Rüyada uyuşturucu bağımlısı olduğunuzu gizlemeye çalışmak, özellikle ebeveynlerinizden gizlemeye çalışmak, çok önemli bir sırra sahip olduğunuza ve eğer bu sırrı ifşa ederseniz çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalabileceğinize işaret eder. Bu sırrın altına eziliyor ve günden güne ne yapacağınızı bilemez hale geliyorsunuz. Ailenizden yardım almayı talep edebilir sadece onlarla paylaşırsanız sıkıntınıza çare bulabilirsiniz.

Rüyada İlaç Bağımlısı Olduğunuzu Görmek

Rüyada ilaç bağımlısı olduğunuzu hissetmek, gerçeklerden kaçtığınıza işaret eder. Genellikle duygusal sorunlardan kaçınıyor ve kendinizi koruma içgüdüsüne bürünüyorsunuz. Kimsenin sizi duygusal anlamda alt üst etmesini istemiyor bu nedenle yanınıza yaklaşmalarına izin vermiyorsunuz. Kendi iç dünyanızda yalnızlık çektiğiniz aşikâr fakat yalnızlığı duygusal çöküntü yaşamaya yeğliyorsunuz.


Rüyada Seks Bağımlısı Olduğunuzu Görmek

Rüyada seks bağımlısı olduğunuzu görmek, gerçek yaşamda bastırılmış cinsel istek ve arzularınızın olduğuna yorumlanmaktadır. Aşırıya kaçan isteklerinizin olduğunu düşünüyorsunuz bu nedenle hatta kendinizi cezalandırma yoluna gidiyorsunuz. Ayrıca da bu rüya cinsel istek duyduğunuz fakat açılamadığınız birinin varlığına da işaret etmektedir.

Rüyada Alkol Bağımlısı Olduğunuzu Görmek

Rüyada alkol bağımlısı olduğunuzu görmek, kendinizi mantıksız durumlara terk ettiğiniz anlamına gelmektedir. Hayatınızdaki sorumluluklardan ve engellerden kaçma eylemi sergiliyorsunuz. İçinde bulunduğunuz iş ortamından ve aile ortamından bunaldığınızı hissediyor ve kaçma isteği ile dolup taşıyorsunuz. Sorumluluklarınızdan kaçma isteğiniz sizi ailenizden uzaklaşmanıza ve iş ortamında da başarısız olmanıza sebep olmaktadır.


Referanslar

Auntyflo – Addiction Dream Dictionary

Dream Stop – Addict Dream Meaning And Interpretation

Dream Hawk – Addict Dream Dictionary

Özet
Rüyada Bağımlı Olduğunu Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Bağımlı Olduğunu Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada bağımlı olduğunu görmek, saplantılı davranışlar gösterdiğinize yorumlanır. Bu rüya, bir durum veya bir kişinin, kontrol hissini elinizden almaya çalıştığına tabir edilir.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.