Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek genellikle şansa tabir edilir.


Büyük bir ayı gördüyseniz şans oyunlarını deneyebilirsiniz. Rüyada hayvanları görmek genelde duygu durumumuz hakkında bilgiler verir. Zira hayvanlar doğada vahşi yaşamın temsilcileridir. Bu rüyalar genelde son dönemde yaşadığınız duyguların etkisinde kaldığınızı gösterir.

Rüyada iki hayvanın kavga ettiğini görmek gerçek hayatta yaşadığınız iki duygunun birbiri ile çarpışmasına işaret eder. Rüyada ayı görmek bazen de kudretli ve bilgili bir düşmana delalet eder. Rüyada ayının size saldırdığını görmek düşmanınızın acımasız olduğuna, gözünü karattığına tabir olunur. Eğer rüyadaki ayıyı alt edebilirseniz gerçek hayatta düşmanlarınızı mağlup edeceğinize delalet eder.

Rüyada ayı öldürdüğünü görmek düşmanlarınıza karşı galip geleceğinize tabir olunur. Bir ayıyı kovaladığınızı görmek güçlü ve cesaretli olduğunuzun işaretidir. Rüyada ayı olduğunuzu görmek kendinize olan güveni ve kontrolü ele aldığınızı gösterir. Rüyada ayı ile kucaklaşmak ise tanışacağınız bir kimse ile yakın arkadaş olacağınıza tabir olunur.Rüyada ayı görmek farklı şekillerde tezahür edebilir;

 • Ayı beslemek,
 • Ayının saldırması,
 • Kahverengi bir ayı görmek,
 • Ayı kovalamak,
 • Ayı öldürmek,
 • Uzaklarda bir ayı görmek,
 • Barışçıl ve sakin bir ayı görmek,
 • Büyük bir ayı görmek,
 • Ayı postu görmek,
 • Kutup ayısı görmek,
 • Ayı yavrusu görmek,
 • Oyuncak ayı görmek,Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ayı görmek ruhani açıdan kuvvete, bilinçlenmeye ve çocukluğunuzdaki mutlu hatıralara tabir olunur. Bu rüya enerjinizin yerinde olduğuna sizi zorlayacak durumlardan kurtulacağınıza tabir olunur.

Rüyada kutup ayısı görmek ise aldanmaya, dost görünümlü düşmanlara ve kötülüğünüzü isteyen rakipleriniz olduğuna delalet olur. Rüyada ayı postu görmek ise bu düşmanlara karşı zafer kazanacağınıza delalet eder.

Panda görmek sabrın göstergesidir. Koala görmek geleceğiniz hakkında endişe duymanıza gerek olmadığına alamettir. Rüyada oyuncak ayı görmek çocukluğunuzu simgeler. Bu rüya çocukken sizi mutlu eden şeylere odaklanmanız gerektiğini anlatır. Eski neşenizi kaybettiğinize hayattan eskisi kadar zevk almadığınıza yorumlanır.Rüyada ayıyı uzak mesafeden görmek düşmanlarınızın harekete geçmeye başladığına, galip ayrılmak için yoğun çaba sarf etmeniz gerektiğine delalet eder. Eğer rüyada gördüğünüz ayı sakin ise arkanızdan yapılan dedikoduların varlığına delalet eder.

Rüyada ayının sizden kaçtığını görmek gerçek hayatta sorunlardan uzaklaşmaya çalıştığınıza delalet eder. Rüyada bir ayıyı uykusundan uyandırmak ise içinizdeki duyguların harekete geçtiğine yorumlanır. Rüyada ayının oynadığını görmek çevrenizden göreceğiniz maddi yardıma işaret eder.

Rüyada gördüğünüz siyah renkli ayı kolay kolay sinirlenmeyen bir yapıda olduğunuza delalet eder. Ölü bir ayı görmek ise sizin için otorite sembolü olan bir kimseyi kaybetmeye onun yerini alacağınıza ve artık otoritenin siz olduğunu görmeye delalettir.

Rüyada ayı görmek şu duygularla ilintilidir;

 • Korkmak,
 • Endişelenmek,
 • Sinirlenmek,
 • Kontrol etmek,
 • Baskı yapmak.
Özet
Rüyada Ayı Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Ayı Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada ayı görmek genellikle şansa tabir edilir. Büyük bir ayı gördüyseniz şans oyunlarını deneyebilirsiniz.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

2 thoughts on “Rüyada Ayı Görmek”

 1. Rüyamda hiç görmediğim ormanın içinde bir kulübede annem babam ben kardeşim amcam kuzenim ve yengemle o kulübenin içinde amcamların arabası vardı ortalama 15-20 adım uzaklıktaydı köpekler felanda vardı işte sonra uzaktan ayı sesleri gelmeye başladı herkes panikledi köpekler havlamaya başladı sonra bir süre sonra ayı arka taraftaydı kulübenin amcamlar hemen arabaya gidelim diyerek koştu bize feneri vermeyi unutmuştu kuzenim bana lambayı getirdi o sırada ayı arkalarından geçti bir süre durakladı ve yoluna devam etti bu kahverengi koyu renkli bir ayıydı lambayı getirdi verdi lambadan etkileniyordu ayı ama ben ışığı elimle önce ışığı önledim sonra kapattım ama yengemler öyle duruyordular sonrasında da zaten uyandım lütfen cevaplarınızı bekliyorum ????????‍?‍?‍??‍?‍?‍?

 2. Ben tam uykuya daldım. Nisanur diye arkadaşım var herhalde ona nişanlanmak için talip bakıyorlardı. Baktıkları çocugun adı so idi.Köy de ayılar timsahlar sonra işte bir sürü hayvanlar vardı bir tane kertenkele vardı beni ısır maya çalışıyordu halam da beni kurtarıcaktı birden kahverengi bir ayı geldi beni ısırmaya çalıştı ama birden kertenkele beyaz ayı oldu ve kahverengi ayı il balta bana sonra anneme sonra dda bebek kardeşime saldırdı bebek de anne anne anne diye ağlamaya başladı o zaman uyandım

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.