Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek kendinizde henüz keşfedemediğiniz yanları simgeler.Ay çoğunlukla kadınlık ve sezgilerinizi simgeler. Aynı zamanda ruh halinizi de gösterebilir. Rüyada iki tane ay görmek iki seçeneğin arasına girmek demektir. Bu rüya aynı zamanda bir durumun ya da bir kişinin iki uç noktasını da gösterebilir.

İkiden fazla ay görmek ise gerçek hayatta büyük bir kargaşanın yaşandığına dair bir işarettir. Yine bu rüya içgüdülerinizi takip etmek için güçlü bir mesajdır. Sezgilerini görmezden gelmeyin. Ayı hilal şeklinde görmek hayatınızdaki döngüleri temsil eder. Ayrıca hayatınızdaki yenilenmeyi ve ilerlemeyi simgelemektedir. Başarıya ulaşmak için yolda olduğunuzun bir işaretidir.

Ayrıca, yeni bir aşka dönüşen bir ilişkiyi sembolize edebilir. Doğru yolda olduğunuzdan, işleri yavaş yavaş ilerletmeniz gerektiğine dair bir alamettir. Dolunay ise hayal etmeyi, yeni başlangıçları ve fırsatları getiriyor. Bu rüya bir şeylerin sonuçlanacağının ve başarıya ulaşmanın gururunu hissettiğinizin işaretidir.Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir asteroidin aya çarptığını ve büyük bir patlamaya neden olduğunu görmek, hayatınızda karmaşa ve kargaşa yaşandığını gösterir. Hayatınız tamamen kontrol dışı mı buna bakmak gerekir. Ya da bir sorumluluktan mı kaçıyorsunuz? Hayattaki beklentilerinizi gözden geçirmeli ve ne istediğinize karar vermelisiniz.

Rüyada aya dokunmak için zıpladığını, atladığını görmek hırslı doğayı temsil eder. Hayatta yüksekleri hedefleyen birisi olduğunuza rivayet olur. Bu rüya, herhangi bir engeli aşmak için azimle çabaladığınız sürece istediğiniz her şeyi yapabileceğinize dair bir hatırlatmadır. Rüyada ay doğduğunu görmek ise müjdeli bir haber almaya delalettir. Bu kimse beklemediği bir anda hayırlı haberler alır. Rüyada ay ışığı görmek dedikodu nedeni ile üzülmeye delalet eder. Rüya sahibi için özel olan ve kimse bilmesin diye çok çaba harcadığı bir şeyin herkesçe öğrenilmesine rivayet edilir.

Rüyada ayı ve güneşi beraber görmek sevdiğiniz insanlardan yardım göreceğinize ve bu sayede düzlüğe çıkacağınıza delalettir. Bu rüya çevrenizde sizi seven insanların olduğunu gösterir. Onlardan ayrılmamanız ve üzüntülerini paylaşmanız gerektiğine dair bir işarettir. Aile dostlarınızın her zaman yanınızda olduğunu anlatan güzel bir rüyadır.